Boršice vyhrály i v oslabení

Slovácko Sport 11 / 10 / 2012

Uh. Brod - Kateřinice 0:1 (0:0)
Broďané byli v první půlhodině častěji u míče, velkou šanci na vstřelení branky měl Vacula, který obešel i golmana, ale jeho střelu zastavili na brankové čáře obránci. Důležitým momentem byla 36. min., ve které uviděl červenou kartu domácí M. David. Hosté pozorně bránili a hráli na brejky, ale ty se moc nedařily. I po přestávce si domácí udržovali herní převahu a blízko k brance byly šance Nevařila a F. Hruboše. O zisku tří bodů rozhodli hosté v 78. min., kdy po rychlém autovém vhazování se k míči dostal Cáhlík a dal vítězný gól. Rozhodčí Vacula, 120 diváků
Uh. Brod: Ondrůšek - David M., Solařík, Pochylý, David R., Vojtek, Dvořák, Vacula, Frühauf, Hruboš F., Hruboš D. Střídali: Nevařil, Odstrčil, Mančík.
Holešov - Boršice 0:2 (0:2)
Hosté, kterým chyběl zraněný Činčala, zaskočili domácí nepříjemným presingem a časem získali i územní převahu. Do první šance se dostal ve 12. min. Konrád, ale na golmana nevyzrál. Převaha vyvrcholila ve 21. min., kdy Kuzma z trestného kopu vymetl šibenici. V závěru poločasu unikl Konrád, který naservíroval přihrávku M. Dufkovi a ten poslal míč do prázdné branky. Druhou půli začali náporem domácí a už po pěti minutách hry Křenek přehodil Remeše, za kterého před brankou zaskakoval Hromada, který míč vyrazili rukou, za což uviděl červenou kartu. K následnému pokutovému kopu se postavil Marek, ale Remeš jeho střelu chytil. Holešovští pokračovali v tlaku. Pumprla trefil tyč a střela Machálka skončila na břevně. Hosté v závěru několikrát nebezpečně zaútočili, ale nejlepší hráč hostí Kopčil své dvě šance neproměnil. Rozhodčí Prokop, 180 diváků.
Boršice: Remeš - Hromada, Vašek, Martinec, Mikulčík, Kopčil, Vlček, Šustr, Kuzma, Dufek, Konrád. Střídali: Mušálek, Zach, Daněk.

Slušovice - Vigantice 0:0, Chropyně - Vsetín 1:2 (1:2), 1.Valašský FC - Luhačovice 4:1, Provodov - Vel. Karlovice 1:0 (1:0), Vlachovice - Bystřice p/H. 1:1