Boršice vyrovnaly v oslabení

Slovácko Sport 25 / 08 / 2010

Příluky - Ořechov 2:1 (0:0)
Hosté byli v první půli aktivnější, ale nedařilo se při zakončení akcí. V 50. min. šli do vedení M. Žákem, ale domácím se podařilo do konce utkání otočit výsledek.
Nedachlebice – Boršice 1:1 (1:0)
Utkání velmi dobré kvality skončilo nakonec spravedlivou remizou. V první půli byli lepší domácí a od 37. min. vedli brankou Kaňovského z penalty. Červenou kartu uviděl hostující Vlček. Po přestávce se hosté i v oslabení začali více tlačit před branku domácích a výsledkem byla vyrovnávací branka Brzici.
Lůžkovice – Újezdec 2:3 (0:1)
Hosté v první půli diktovali tempo šli do vedení a měli i další příležitosti. Po hodině hry domácí srovnali skore a v 75. min. šli z penalty do vedení. Hosté ale nerezignovali, vyrovnali a v 85. min. dali vítězný gól. Branky: Šuba, Šimera – Popelka 2, Zemánek
Prakšice – Březolupy 0:3 (0:2)
Hosté pokračují v dobrých výkonech a ani v Prakšicích toho soupeři mnoho nedovili. Prakšičtí se dostali k vážnějšímu ohrožení pouze jednou, hosté protivníka přehráli ve všech směrech. Branky: Kundrt, Jevický, Drga
1.FC Slovácko C – Kněžpole 1:3 (1:1)
 Domácí začali utkání náporem, ale hosté po rychlém brejku šli do vedení Bednaříkem v 10. min. Pak vystihl malou domů Bělašky domácí Sanchéz a srovnal na 1:1, o pár minut později mohl dokonce otočit skore, ale svou příležitost zazdil. Po přestávce se domácí snažili o vstřelení branky, ale na druhé straně Hlahůlek vysunul do šance Kowalíka a bylo 1:2. V závěru pak ještě střídající Kozelek definitivně pojistil výsledek.
Mladcová – Žalkovice 0:1, V.Otrokovice B – Kvasice 1:0