Boršice zaspaly

Boršice Sport 04 / 11 / 2015

Krajský přebor

Chropyně - Boršice 4:2 (3:1)
Boršičtí fotbalisté zaspali začátek utkání a po dvou chybách obrany prohrávali ve 4. minutě již 2:0. Obě dvě branky vsítil aktivní Paciorek. Po těchto brankách začali hrát hosté aktivněji, ale domácí je srazili do kolen třetí brankou ve 23. minutě, kterou vstřelil Prešnajdr. Dufek korigoval poločasový výsledek na 3:1. Na začátku druhého poločasu měl vyložené šance boršický kapitán Dufek, ale ani jednu bohužel pro hosty nevyužil. Naopak přišel trest v podobě čtvrté branky domácího Štěpánka. Do konce zápasu nepřesně hrající hosté pouze opravili stav zápasu na konečných 4:2, zásluhou Martina Dufka.
Branky: Dufek 2
Boršice: Remeš - Večeřa, Groulík, Kaspřák (65. Brzica), Ohnutek, Šustr, Filipský (72. Náplava), Dufek, Vlček, Klvaňa, Hromada.
Výsledky: Rožnov p/R. - Napajedla 4:0, Vigantice - Provodov 1:2 PK, Luhačovice - Morkovice 2:3, Holešov - Baťov 4:0, Štítná - Bystřice p/H. 1:0, Fryšták - Slušovice 0:1