Boršice zlomily dvě penalty

Boršice Sport 21 / 05 / 2015

Holešov - Boršice 3:2  (1:1)
Velmi kvalitní utkání nabídlo souboj druhého a třetího celku krajského přeboru. Byli to hosté, kteří se ujali vedení po brejku ve 24. min., kdy po pěkné kombinační akci skóroval Brzica. Domácí vyrovnali o čtyři minuty později, kdy se Marek prosadil mezi stopery Boršic a střelou kolem Drobisze vyrovnal. Do druhé půle vstoupili lépe domácí hráči a po úniku Křenka v 53. min., kdy postupoval sám na branku, Drobisz ho zastavil za cenu faulu a rozhodčí Bernatík nařídil penaltu, kterou Roubalík svým 100. soutěžním  gólem bezpečně proměnil. Po chybě obrany postupoval Filipovský sám na Bakalu a bezpečně proměnil  - 2:2. Domácí hráči však projevili větší chuť po vítězství a  po sražení pronikajícího Bartáka do šestnáctky Boršic Bernatík ukázal na značku pokutového kopu podruhé v zápase. K míči se postavil opět Roubalík a i tuto penaltu proměnil. Rozhodčí Bernatík, 100 diváků.
Boršice: Drobisz - Vlček, Večeřa, Kaspřák, Dufek, Ohnutek, Kopčil, Filipský, Brázdil, Klvaňa, Brzica.
Morkovice - Fryšták 3:1 (2:0), Rožnov p/R. - Luhačovice 0:3 (0:2), Provodov - Vsetín 3:2 (2:1), Vizovice - Bystřice p/H. 2:1 PK (1:0), Vigantice - Chropyně 3:1 (2:0), Baťov - Kelč 1:0 (0:0)
Dohrávky 16. kola: Bystřice p/H. - Fryšták 3:0, Vizovice - Holešov 1:3 (0:2)