Boršický kolaps v Nedachlebicích

Sport 03 / 09 / 2008

Nedachlebice - Boršice 5:0 (1:0)
V první půli byla hra vyrovnaná, domácí se střelecky prosadili až v závěru poločasu, což s psychikou hostí otřáslo. Po přestávce už ovládli hru domácí a skvěle dirigovaní dvojicí Hladiš-Čabala dokázali své šance i proměňovat. Hosté s přibývajícími minutami herně odešli a mohli inkasovat ještě další branky. Za domácí se trefili Křenek 2, Čabala 2, Brzica.

Ořechov - Březolupy 5:2 (1:2)
Domácí začali utkání nesoustředěně a dovolili soupeři vsítit dva góly. Až po přestávce domácí přidali a po hodině hry začali sázet do branky hostí jednu branku za druhou. Za výkon v druhé půli si domácí výhru zaslouží, v zápase se jim podařil dokonalý obrat. Branky: Smějsa 2, Trlida 2, Hruboš - Kundrt, Chaloupka

Šumice - Újezdec 3:3 (2:2)
Derby utkání nemělo tentokrát vítěze ani poraženého, i když blíže k vítězství měli domácí, kteří si vypracovali více šancí. Šumičtí ale nakonec museli dotahovat těsné vedení hostů, vyrovnat se jim podařilo v 85. min. Oba celky uhrály svůj premiérový bod v sezoně. Branky: Kunovský 2, Tlach - Pilka 2, Šmíd

1.FC Slovácko C - Prakšice 4:1 (1:1)
Hosté začali s respektem a zaměřili se na pozornou obranu. Ta jim dlouho vycházela, obránci nestačili až na pronikajícího Pyclíka, kterého zastavili faulem, a z penalty dal Slezák vedoucí branku. Hostům se ještě do přestávky podařilo vyrovnat, když Ondra využil špatné rozehrávky domácích ve středu hřiště. Po přestávce domácí už ovládli hru a po hodině hry se střelecky uplatnil Sanchéz a poslal Sady do vedení. V závěru se hosté už pouštěli do ofenzivy a otevřené obrany využívali domácí k nebezpečným akcím. V 75. min. skóroval Paška a v 80. Pyclík.

Žalkovice - Mladcová 1:4, J. Otrokovice - Luhačovice 0:1, V. Otrokovice B - Kvasice 5:0