Boršický trávník poprvé vyplenilo Dolní Němčí

Slovácko Sport 06 / 04 / 2010

Mladcová – Nedachlebice 2:1 (1:1)
Hosté začali dobře, od 5. min. vedli brankou Urbana. Domácí se ale rychle otřepali a v 11. min. srovnali Pindryčem a ve 26. min. strhli vedení na svou stranu Korchem. Svůj náskok mohli domácí navýšit, ale po přestávce zahodili penaltu.
Boršice – Dol. Němčí 1:4 (1:3)
Souboj mužstev z čela tabulky vyzněl jasně pro Dol. Němčí, které už v 10. min. vedlo 0:2. Boršičtí dali sice kontaktní gól, ale hosté do přestávky utekli opět na rozdíl dvou branek. Po přestávce hosté pozorně bránili a po brejku přidali ještě další gól. Branky: Brzica - Stojaspal 3, Poruban.
Kněžpole – Ořechov 2:1 (2:1)
Hosté vedli brankou Troudy, domácí do přestávky otočili výsledek brankami Chudárka a Bednaříka. Po změně stran si domácí vedení pohlídali.
Březolupy – 1.FC Slovácko C 2:0 (0:0)
 Po bezbrankové první půli domácí rozhodli o zisku bodů v úvodní patnáctiminutovce, v 55. min. skóroval Vávra a v 60. Soška. Hosté si za celý zápas nevypracovali ke gólu.
Žalkovice – Prakšice 1:0 (1:0)

V bojovném utkání rozhodla o výsledku vítězná branka Svačiny ze 36. min.
Újezdec – Kvasice 0:2 (0:1)
Utkání se hrálo většinou na polovině hostí, ale žádná branka v sítí Kvasic neskončila. Domácí totiž nenašli recept na překonání brankáře Vymazala, který Úježďanům vychytal tři tutovky. Hosté hráli na brejky a dva se jim podařilo dotáhnout do konce Raiskupem, a to ve 43. a 55. min.
Zborovice – V. Otrokovice B 2:1