Boršičtí nasázeli hostitelskému týmu půltucet

Slovácko Sport 21 / 02 / 2013

Fotbalisté Uh. Brodu utrpěli první porážku v zimní přípravě

Zimní příprava je v plném proudu a dobrou formu stále potvrzují fotbalisté Boršic, kteří kralují turnaji ve Veselí nad Moravou. Ve čtvrtém kole smetli domácí výběr 6:2. První porážku v přípravě naopak utrpěl ČSK Uh. Brod, který nestačil na divizní Napajedla.
ZT Veselí nad Moravou
Hluk - Ostr. Nová Ves 4:3
Ve vyrovnaném duelu měli překvapivě dlouho navrch Novoveští, kteří vedli 2:0 a pak i 3:1. Hlučané otočili vývoj zejména díky výborně hrajícímu Dohnalovi a střelecky disponovanému Zelinkovi. Branky: Zelinka 3, Miroš - Galuška 2, Píštěk.
HLUK: Fojtík - Penner, Říha, Machala J., Horák Z., Miroš, Zalubil Ma., Dohnal, Zelinka, Zlínský, Šimčík. Střídali: Klabačka,Hrdina,Tinka. OSTR. NOVÁ VES: Boček (Húsek) - Kreisl, Jurásek, Straka (Slezák), Pokorný, Šálek B., Zálešák, Šálek R., Vávra, Píštěk (Morava), Galuška.
Veselí - Boršice 2:6
Boršice si vytvořily hned v úvodu několik šancí, ale díky náhodné brance vedli domácí. Hosté pak využili několik šancí a otočili průběh jasně na svou stranu. Branky Boršic: Dufek M. 2, Kuzma, Mikulčík, Šustr, Konrád.
BORŠICE: Remeš - Vašek, Klvaňa T., Hromada, Martinec, Dufek, Šustr, Mikulčík, Kuzma, Konrád, D. Klvaňa. Střídali: Daněk, Mušálek.
Dol. Němčí - Nedachlebice 1:1
V prvním poločase měli více ze hry Nedachlebičtí, ale nevyužili dvě velké šance a paradoxně museli dotahovat skóre. Ve druhé půli se hra vyrovnala. Branky: Tinka - Urban
DOLNÍ NĚMČÍ: Hájek - Pochylý, Cmol, Kadlček L., Tinka, Šmehlík, Zimčík M., Krchňáček M., Krchňáček P., Kadlček T., Stojaspal T. Střídali: Stojaspal K., Stojaspal M., Zimčík L., Richtr, Světinský. NEDACHLEBICE: Řešetka (Tomek) - Krčmář, Soviš, Kaňovský, Pisklák, Bartoš (Janků), Tureček, Ryska, Perutka, Faldyna, Urban.
Velká n. Vel. - Ořechov 0:1
Chudý.
Gambrinus cup Uh. Brod
Dol. Němčí B - Bílovice 2:3
Mladíci z Dolního Němčí hráli kombinační celoplošný fotbal a herně byli asi lepšími z obou soupeřů. Bílovice spoléhaly na rychlé brejky a hlavně na elitního střelce Sedláře. Ten taky rozhodl svým hattrickem o výhře hostů a má na svém kontě 7 branek ze dvou zápasů. Branky: Zimčík, Ježek - Sedlář 3. Poločas 2:1.
Horní Lhota - Uh. Brod 21 2:3
Brodská záloha vstoupila do zápasu aktivně a Kopták otevřel skóre zápasu. Pak však malá domů skončila v Holomkově brance a bylo vyrovnáno. Lhoťané zvýšili aktivitu a po hezké kombinaci zaslouženě vstřelili vedoucí branku. Druhý poločas vyšel lépe dorostencům Brodu, kteří brankami Indry otočili zápas. Branky: Indra 2, Kopták. Poločas 2:1.
Biskupice - Slavičín B 0:5
Napajedla cup
Zlámanec - Trnava 3:3
Zlámanec přijel na utkání ze soustředění a na hráčích to bylo znát. Po vyrovnané první půli měl druhý poločas ve své režii, ale využít šance bylo nad jeho síly. V utkání navíc přišel trenér Řezníček o tři hráče, kteří utrpěli těžší zranění. Branky: Šurmánek 3. Poločas 2:2.
ZLÁMANEC: Křen - Mišurec, Koželuh, Chlachula, Damborský, Jirsák, Sadil, Rosík, Hubáček, Šurmánek, Šmolka. Střídali: Kročil, Duda, Šnajdar.
Přípravné zápasy
Napajedla - Uh. Brod 3:1 (1:0)
Bojovný zápas, v němž byli domácí lepší herně i v koncovce. Brod mohl uhrát dobrý výsledek, ale připravil se o něj tragickým zakončením. Samostatný nájezd Hruboše neskončil mezi tyčemi a v další šanci tentýž hráč nastřelil tyč. Výsledek v závěru korigoval hlavou Richard David.
UH. BROD: Ondrůšek (46. Pochylý) - Solařík, Zemánek, M. David, Odstrčil - Vojtek (46. Mančík), Nevařil, F. Hruboš, Dvořák - Indra (46. R. David), Josefík.
Provodov - Újezdec 3:3
Branky: Janků, Slinták, Velecký
ÚJEZDEC: Popelka - Šmíd, Vystrčil, Kobzinek, Popelka, Gášek, Slinták, Coufalík, Uher, Slinták, Vacula, Gregor. Střídali: Janků, Velecký, Mikliš.
St. Město - Ostr. Lhota 5:0
Už ve 20. minutě bylo o osudu utkání rozhodnuto, v té době už Jiskra vedla 4:0. Spolehlivý výkon podal gólman Lukáš Trubačík. Pro Lhotu se jednalo o první přípravné utkání venku. Branky: O. Hastík 3, Svoboda, Doseděl. Poločas 4:0.
STARÉ MĚSTO: Žajdlík - Grebeň, Šopík, Šobáň, Doseděl, Svoboda, Vít Trubačík, O. Hastík, Vlček, Machala. Střídali: R. Hastík, Sháněl, Náplava. OSTR. LHOTA: Šimčík - Pešík, O. Zalubil, Kotačka, Hanák - Jurčeka, P. Štergenich, D. Štergenich, Radoch - Jurásek, Kusák.
Nezdenice - Komňa 7:0 (3:0)
Branky: Šašinka 3, Kukuča, Sviták, Janík, Skočovský

autor: sal, bri