Boršičtí odčinili domácí prohru

Slovácko Sport 19 / 10 / 2011

Brod i Boršice vyhrály na hřištích soupeřů

Holešov - Hluk 4:0 (0:0)
V první půli se hrál nezáživný fotbal bez dramatických momentů před brankami. V 52. min. rohový kop Sedlačíka hlavou usměrnil do sítě Olša. O dvě minuty později spustili domácí na branku Hluku doslova kanonádu a znovu Olša překonal brankáře Motyčku.  Skóre se měnilo pak v 63. min., kdy se prosadil Uruba. Hosté útočili velmi sporadicky. V závěru přidal Bačík čtvrtou branku. Rozhodčí Konečný, 120 diváků.
Hluk: Motyčka - Jurásek, Machala A., Minařík, Machala J., Zalubil Michal, Zelinka, Zalubil Martin, Machala O., Říha, Hlaváček. Střídali: Miroš, Šimčík.
Bystřice p/H. - Boršice 0:1 (0:0)
V 16. min. mohl otevřít skóre hostující Činčala, ale jeho střela šla jen do tyče. O minutu později měl na kopačce tutovku Kuzma, ale brankář Trochta se vyznamenal i při následné dorážce. V druhé půli se častěji dostávali na dostřel k brance soupeře domácí, ale limitovala je velmi nepřesná koncovka. A tak udeřilo v 81. min. na straně druhé: Kuzma vybojoval v šestnáctce míč, nacentroval na hlavu M. Dufka a ten dal vítěznou branku. Rozhodčí Doležal, 100 diváků.
Boršice: Remeš - Martinec, Kopčil, Vojtěšek, A. Brzica, Zach, Dufek M., Kuzma, Hromada, Činčala, Konrád. Střídal: Vlček.
Dol. Němčí - Morkovice 2:4 (0:3)
Šanci na dobrý výsledek drželi domácí jen v úvodní půlhodině. V 19. min. přišla první chyba domácích v rozehrávce a Hladký dal vedoucí gól, stejnou chybu potrestal ve 32. min. Handl. Ve 43. min. pěknou kombinační akci zakončil Majda. Po přestávce hosté polevili a domácí T. Stojaspal ve 47. min. dal první branku domácích. Dolněmčanské to nakoplo a v 56. min. snížil P. Krchňaček na rozdíl jediné branky. Ve vyrovnaném závěru měl domácí Krchňaček dobrou příležitost, ale branka padla v nastaveném čase na druhé straně, autorem byl Valášek. Rozhodčí Prokop, 120 diváků.
Dolní Němčí: Hájek - Šmehlík, Kadlček, Zimčík, Krchňaček P., Pochylý, Stojaspal K., Stojaspal T., Stojaspal M., Krchňaček M., Richtr. Střídal: Skopal.
Vigantice - Uh. Brod 1:2 (1:0)
 Domácí začali excelentně a exligový Mucha si již ve 4. minutě naběhl na zpětnou přihrávku Štreita a otevřel skóre 1:0. Nápor domácích pokračoval a po standardní situaci ve 20. minutě mířil Mucha do tyče. Hosté za první poločas zahrozili pouze jednou, jejich příležitost ale Malina kryl. Druhý poločas byl ale o něčem jiném. Hosté zcela změnili taktiku a domácí převaha skončila. Po hodině hry bylo vyrovnáno, hlavou se trefil střídající R. David. Hosté domácí přehrávali a o pět minut později rozhodli. Zpětnou přihrávku pod sebe využil opět R. David a vstřelil vítěznou branku. Hosté hráli ve druhé půli výborně, Modrá hvězda se zmohla v závěru na závar, ale střela skončila na hradbě obránců. Rozhodčí Kneisl, 100 diváků.
Uh. Brod: Ondrušek - M. David, Solařík, Galuška, Dvořák, Daněk, Kudela, Masařík, Janča, Popelka, Dolina. Střídali: Bičan, R. David, Pochylý.
FC Vsetín - Vel.Karlovice 1:0 (0:0), Slušovice - Provodov 1:0 (0:0), 1.Valašský FC - Luhačovice 2:1, Val.Meziříčí B - Kateřinice 0:2 (0:1)