Brankové hody rozhodly až pokutové kopy

Slovácko Sport 03 / 09 / 2015

I. B sk. C

Zborovice - Nedakonice 3:0 (1:0)
Další domácí vítězství si na konto připsali hráči Zborovic. Na domácím pažitu si poradili s Nedakonicemi v jasném poměru 3:0. Tým z Nedakonic tak po čtyřech odehraných kolech stále marně vyhlíží první body v tomto ročníku. Domácí mohli naopak slavit úspěšné setrvání v čele tabulky.

Ořechov - Nivnice 0:2 (0:0)
Nivničtí napravili zaváhání z předchozího domácího utkání, kdy ztratili všechny body v domácím zápase s rezervou Slovácka. V tomto zápase vezou tři body z Ořechova, byť je vítězství stálo veliké úsilí. Hráči Nivnice si tři body pojistili brankou na 2:0 až v 85. minutě. Branky: Ligas, Májek.

Zlechov - Koryčany 3:2 PK (1:1)

Dvakrát do vedení šli hostující fotbalisté zásluhou branek Hanáka, přesto si vezou ze Zlechova pouhý bod. Po pokutových kopech (4:3) si připsali dva body domácí a stále se tak drží v horních patrech tabulky. Zlechovští navázali na vítězství z Nedakonic z minulého kola. Branky: Vaněk, Kowalík.

Ostr. Nová Ves - Kunovice 5:4 PK (0:1)

Divoká přestřelka byla k vidění v Ostr. Nové Vsi. Po relativně nudné a jednogólové první půli viděli diváci ve druhé půli hned sedm branek. Závěrečná desetiminutovka nabídla tři góly. Hattrickem se blýskl hostující Klvaňa. Branky: Šálek 2x, Petratur, Zálešák - Klvaňa 3, Lahodný.

Prakšice - Morkovice B 4:0 (2:0)
Doma jsou stoprocentní, z venku si zatím odvážejí příděly. Taková je bilance hráčů „béčka“ Morkovic. Prakšice jsou na tom podobně a trend doma potvrdily. Po porážce z minulého kola na hřišti soupeře si spravily chuť, když nasázely soupeři čtyři branky. Branky: Dynka 2, Mikel, Ondra.

Buchlovice - Jalubí 3:2 (1:1)
Hned třikrát se podařilo Buchlovicím dostat v utkání do vedení. Přestože hosté vždy vyrovnali, na trefu z 89. minuty už zareagovat nedokázali. Domácí střelec Huráb tak udělal minutu před koncem radost téměř dvěma stovkám buchlovických diváků. Branky: Huráb 2, Mikula.

1.FC Slovácko C - St. Město 2:3 PK (0:1)
Sousedské derby bylo vidění na hřišti v „Sadech“. O vítězi a majiteli druhého bonusového bodu rozhodovaly až pokutové kopy, které zvládlo na jedničku Staré Město (4:1). Hosté šli do vedení v první půli, domácí sice zápas otočili, ale jejich soupeř našel v 84. minutě síly na vyrovnání. Branky: Bučák, David - Svoboda, Trubačík.