Branky stříleli domácí

Uherské Hradiště Sport 26 / 09 / 2018

Kdo se podívá jen na výsledek sobotního zápasu Slovácka v Mladé Boleslavi, jen těžko uvěří, že hostující tým byl domácím minimálně vyrovnaným soupeřem. Jenže fotbal se nehraje na krásu, ale na branky, a v těch Boleslav jasně dominovala. Po snížení Kuchtou to vypadlo, že zápas srovnáme. Už o poločase jsme ale museli střídat zraněného Reinberka. Obranná řada se tak rozházela úplně. Navíc ve chvíli, kdy jsme na hřiště poslali dva útočníky, dostal po své nedisciplinovanosti červenou kartu Daníček. Na stopera musel jít Janošek a hra se nám sesypala, vysvětloval příčiny debaklu trenér Slovácka Michal Kordula.
Jeho protějšek Jozef Weber samozřejmě zářil spokojeností. Soupeř měl ve druhé půli převahu a kontaktní gól utkání zkomplikoval. Povedlo se nám ale střídání. Příchodem Marka Matějovského se hra zklidnila a gól na 3:1, který utkání rozhodl, založil fantastickou kolmicí na Komličenka. Od té chvíle jsme v utkání dominovali.