Březolupy derby zdramatizovaly

Slovácko Sport 25 / 04 / 2012

Mladcová - Ořechov 2:0 (1:0)
Po celé utkání udávali tempo hry domácí, vypracovali si řadu šancí, ale trefil se jen dvakrát Jaroš, a to v 16. a 82. min.
Baťov 1930 - Újezdec 1:3 (1:2)
Hosté vedli brankami Pilky ze 16. a Těthala ze 20. minuty. Domácím se podařilo snížit ve 26. min. Po přestávce si hosté v krátkém sledu vypracovali tři tutovky, ale ani jednu nedali. V 76. min. si ale hosté vše vynahradili a Pilka dal třetí branku, další dvě tutovky hosté ještě promarnili.
O.N.Ves - Chropyně 1:3 (0:1)
Když už se zdálo, že první poločas skončí bez branek, hosté potrestali zaváhání domácí obrany a ve 41.minutě dal Přikryl vedoucí branku. Po přestávce zvýšil Urubek v 55. min. už na dvoubrankový rozdíl a když v 67. proměnil Vaňhara pokutový kop, bylo o výsledku rozhodnuto. Domácí stačili v 90. minutě jen upravit výsledek brankou R. Zálešáka ml.
Prakšice - 1.FC Slovácko C 2:5 (1:3)
Hosté začali dobře a ve 25. min. vedli už 0:3. V samém závěru dovolili dát domácím branku do šatny. Prakšické branka nabudila a hned v úvodní minutě snížili na 2:3. Zdálo se, že hosté promarní svůj náskok, ale mladí hráči Slovácka si nadále hlídali vedení a soupeři přidali ještě dva góly. Branky: nehl. - Tesař, Hladiš, Groulík, Chytil, Foltýn
Nedachlebice - Příluky 0:0
Bojovné utkání s řadou možností ke vstřelení branky. V první půli byli o málo lepší hosté, v závěru zápasu pak domácí přidali, vytvořili si tlak, ale vítěznou branku nedali.  Oba celky jednou trefily tyč soupeřovy branky.
Kněžpole - Březolupy 4:2 (3:0)
V sousedském derby domácím vyšel první poločas a po dobrém výkonu vedli už tříbrankovým rozdílem. Hosté se po přestávce zvedli a dokázali utkání zdramatizovat a snížit na 3:2. Domácí ale už další komplikace nedovolili a čtvrtým gólem pojistili výhru. Branky: Lipčík 2, Fišer, Biháry - Michálek, Hrbáček.
Kvasice - Žalkovice 0:0