Březolupy doma rozstřílely Ostroh

Slovácko Sport 17 / 05 / 2019

Březolupy - Uherský Ostroh 5:0 (3:0)
O záchranu bojující Březolupy si vyšláply na Uherský Ostroh. Březolupští šli do vedení ve 12. minutě, prosadil se Stašek. Za dalších šest minut to bylo již o dvě branky, to si vsítil vlastní branku hostující Grossman. Že budou brát v tomto zápase tři body domácí, o tom zřejmě definitivně rozhodl gól ze 25. minutě, kdy přidal svou druhou branku v zápase Stašek. Uherskému Ostrohu se v zápase nedařilo a po změně stran hosté ještě dvakrát inkasovali.
Branky: Stašek 2, Grossman (vlastní), Popelka, Gajdošík.
Drslavice - Zlechov 2:1 PK (1:1)
Zatímco domácí bojují o záchranu, Zlechov o pozici zaručující postup o soutěž výš. První gól zápasu vstřelili hosté, neradovali se však dlouho. Za další dvě minuty se Zlechovští provinili proti pravidlům v pokutovém území a následnou penaltu proměnil Jan Machálek. Ve zbytku zápasu nechtěl ani jeden z celků udělat chybu a rozhodovat o vítězi tak musely až penalty. V těch se lépe dařilo Drslavicím (4:2).
Branky: Machálek J. - Balíček.
Březnice - Staré Město 4:1 (1:1)
V prvním poločase byly k vidění dvě branky, po jedné na každé straně. Na vedení Březnice dokázal odpovědět kapitán hostů Petek. Po změně stran však již jasně dominovali na hřišti domácí fotbalisté a především pak stříleli góly. Branka: Petek.
Havřice - Nedakonice 1:3 (0:2)
Hosté šli od začátku pevně za výhrou a poločasové vedení o dva góly bylo výmluvné. Ve druhém poločase Havřice zabraly a odměnou bylo snížení na 1:2. Nechybělo moc a domácí mohli dokonce srovnat. To se nakonec nestalo a tak Nedakonice využily otevřené obrany Havřic, čímž si pojistily své vítězství.Branky:  Moštek - Dvouletý, Hyrák, Janík.
Šumice - Tlumačov 3:0 (0:0)
Tlumačov ofenzivní síle Šumic zvládl odolávat pouze v prvním poločase, který skončil bez vstřeleného gólu. Po změně stran Šumičtí ještě více zvýšili své úsilí a odměna přišla v 55. minutě, kdy otevřel Ondřej skóre utkání. Ten samý hráč za pouhých osm minut zvýšil vedení a bylo hotovo. Rozjeté Šumice ještě přidaly i třetí zásah a jen potvrdily své zasloužené vítězství.Branky: Ondřej 2, Pilka S.
1. FC Slovácko B - Morkovice B 1:2 PK (0:1)
První poločas patřil hostům. Po změně stran zlepšený výkon Slovácka znamenal vyrovnání. V penaltách se lépe dařilo Morkovicím.
Branky: Maniatis T. - Zápařka.
Ludkovice - Luhačovice B 1:3 (1:2)