Březolupy neudržely vedení

Slovácko Sport 12 / 04 / 2010

I. A třída

Újezdec – Mladcová 3:0 (3:0)
Domácím vyšel vstup do zápasu a ve 3. min. se ujali vedení a když ve 14. a 35. min. dali další branky, bylo o osudu utkání rozhodnuto. Po přestávce Úježďané kontrolovali hru a dokázali trefit ještě dvakrát tyč. Hostům se zápas nepovedl a do vyložené šance se nedostali. Branky: Těthal, Popelka, Zemánek.
Prakšice – Zborovice 1:0 (0:0)
Vyrovnané utkání s více střeleckými příležitostmi pro domácí. Branku dal v 71. min. Ondra, Šimuni ještě trefil tyč hostující branky.
V. Otrokovice B – Březolupy 4:4 (0:3)
 Hosté v první půli ovládli hru a překvapivě vedli 0:3. Po přestávce domácí snížili hned ve 47. min., dostali se do hry a snížili na 2:3. Hosté kontrovali vstřelením čtvrté branky. Závěr ale patřil bojujícím domácím, kterým se podařilo vyrovnat na 4:4 a v samotném závěru měli dokonce šanci i na vstřelení vítězného gólu. Branky: Zimčík 2, Bořuta, Chlachula - Vávra 2, Kundrt 2.
1.FCS C – Kněžpole 1:2 (0:1)
 Domácí nastoupili v improvizované sestavě, ale i přesto měli v první půli navrch, šance ale neproměnili. Na druhé straně se hosté ujali vedením Kozelkem, který zužitkoval centr Kowalíka. Po přestávce se domácí snažili o vyrovnání, ale v 55. min. je přibrzdila druhá branka hostí, Cingel z trestného kopu nečekal na pokyn rozhodčího a překvapil brankáře Juřičku. V nervózním závěru se zranil hostující gólman Křivánek, do brány šel hráč z pole, ale organizovaná obrana hostí žádné drama nepřipustila.
Ořechov – Boršice 1:2 (1:0)
Zápas dvou rozdílných poločasů, v prvním byli aktivnější domácí a ve 32. min. se ujali vedení Zlatým. Po přestávce se hosté zlepšili, převzali taktovku a v 65. min. vyrovnali Kuzmou z penalty, dle domácích sporné. Vítězný gól zajistila v 89. min. jarní posila Činčala.
Dol. Němčí – Nedachlebice 6:3 (3:1)
 Utkání ovlivnilo vyloučení Gurmánka už ve 20. min. Domácí byli v první půli lepší a vypracovali si dvoubrankový náskok. Po přestávce se hrálo většinou mezi šestnáctkami, domácí byli důraznější a postupně zvýšili až na 5:1. Hostům se pak podařilo ještě snížit na 5:3, ale závěrečné slovo patřilo domácím, kteří přidali ještě šestou branku. Branky: Poruban 2, Krchňaček 2, Šmehlík, Skopal - Křenek, Urban, Pavlíček.
Kvasice – Žalkovice 1:2