Branky: 55., 84. Lux R., 46. (p) Mahdalíček P. - 16. Blaho T., 37. Straka Ma.
ŽK: 84. Lux R. - 81. Straka Ma., 84. Breznický R. Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Břetislav Polanský (laik), Josef Vaculík (laik).
Bánov: Skalník D. - Velecký R., Vaňhara J., Suchánek P., Ryšávka F. (46. Horňák P.), Polák V., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Mahdal L. (46. Polanský L.), Lux R. (90. Kopták J.), Guryča R.
Trenér: Karel Kopeček.
St. Hrozenkov: Drga A. - Tuharský J., Škriečka J. (83. Kročil J.), Straka Ma., Ostravský R., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R. (46. Breznický R.), Blaho T., Begáň J.
Trenér: Václav Juriga.
Od první minuty měli velkou převahu domácí hráči, kteří si vytvořili Vaňharou v 5.,6. a 10. minutě vyložené brankové přiležitosti, které zůstaly nevyužity. V 16. minutě z ojedinělého protiútoku Blaho vstřelil první gól zápasu. Domácí hráli neustále profesorský fotbal, bez gólového efektu. Ve 37. minutě přišel trest v podobě druhé branky. Po kopu z půlky hřiště nacentroval do vápna Janíček a druhou branku dal straka- 0:2. Druhý poločas byl stejný jako první s tím rozdílem, že se domácí konečně prosadili střelecky. Ve 46. minutě se kopala penalta, kterou proměnil Mahdalíček- 1:2. V 55. minutě srovnal Lux a v 84. minutě si dal repete opět Lux, který skóre uzavřel. Za zmínku stojí v 84. minutě únik Begáně,který nastřelil tyč.
Nejlepší hráči: Robert Lux - Tomáš Blaho

H. Němčí - Březová 1:2 (1:1)
Branky: 45. Zámečník Jo. - 35. vlastní, 48. Pomajbík D.
ŽK: 35. Zámečník Jo., 61. Malík T., 84. Svadbík J. - 72. Uher J. Diváci: 235.
Rozhodčí: Pavel Bartoň - Martin Tokoš, Roman Macalík (laik).
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník Jo., Zámečník Ji., Tureček M., Svadbík J., Nuzík P., Malík T., Jančařík F., Chmelina J., Cmol M., Bahula L.
Trenér: Petr Rybnikář.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Ševčík T., Smítal Jo. (89. Smítal Ja.), Pomajbík D., Plášek V., Křeháček M., Janků M., Čaňo P., Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
Do utkání vstoupili aktivněj hosté, první velkou příležitost spálil hned ve druhé minutě hostující Pomajbík, který přestřelil branku. Poté se hra přelévala z jedné strany na druhou, bez výranějšího zakončení. Hosté se ujali vedení v 35. minutě, kdy si domácí hráč prodloužil dlouhý nakopnutý míč hlavou za záda Rybníkáře, 0:1. Domácí odpověděli ve 45. minutě, kdy se střelou k tyči prosadil Zámečník, 1:1. I do druhého poločasu měli lepší vstup hosté, kdy domácí obranou propadl míč a hostující Pomajbík si vědel rady, 1:2. Poté převzali iniciativu domácí hráči, ale v zakončení zklamali. Velkou přiležitost měl Bahula, ale skvěle ho vychytal Bruštík. Hosté mohli své vedení zvýraznit v 73. minutě i Rybnikář předvedl své umění. Březovští si již vedení pohlídali.
Nejlepší hráči: Petr Rybnikář - Dušan Bruštík

Komňa - Suchá Loz 5:0 (3:0)
Branky: 18. Trllo Z., 26. Kalina A., 31. Kala M., 48. Ridoško M., 88. Matoušek M.
ŽK: 60. Kalina A. (Komňa). Diváci: 200.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Jiří Šasinka (laik), Jiří Mahdal (laik).
Komňa: Urbánek J. st. (65. Urbánek J. ml.) - Varaďa M., Trllo Z., Špíšek M. (85. Vaverka I.), Ridoško M. (75. Kříž R.), Lisoněk L. (82. Matoušek M.), Krpálek M., Kalina A., Kala M., Hanke T., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
Suchá Loz: Velecký M. - Vítek F., Rezek O., Mahdal M. (80. Smetana K.), Král V., Král Š., Krajčovič Z., Kliment T., Haloda L. (62. Bradáč J.), Bujáček V., Bradáč R.
Trenér: František Král.
První šanci si vytvořili hráči hostí, když z hranice velkého vápna vystřelil Vojtech Král, ale jeho střela se neujala. V 18. minutě se domácí dostali do první větší příležitosti a padl z toho gól, zásluhou Trlla, 1:0. Ve 26. minutě si pohrál s hostující obranou Kalina a zvýšil na 2:0. Ve 31. minutě domácí zahrávali domácí rohový kop a přesnou hlavičkou poslal na poločasový stav, 3:0 Kala. Do druhého poločasu vstoupili lépe domácí, při zahrání rohového kopu, Kala našel hlavičkou Ridoška, který se nemýlil, 4:0. V samotném závěru utkání, domácí zpečetili své vítězství, zásluhou střídajícího Matouška, 5:0.
Nejlepší hráči: Miroslav Kala - Vojtěch Král

Pitín - Popovice 2:2 (1:1)
Branky: 40. Čuč R., 60. Domorád P. - 18. Šácha P., 78. Omelka J.
ŽK: 64. Kavka P. (Pitín). Diváci: 60.
Rozhodčí: Roman Bednář - Milan Fury, Pavel Berčík (laik).
Pitín: Berčík P. - Pokorný R., Mlček T., Maňas M. (71. Staněk Š.), Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Domorád P., Divila J. (12. Kavka P.), Čuč R., Bureš M.
Trenér: neuveden
Popovice: Mikel J. - Tetera T., Šácha P., Prajza M., Omelka J., Obal M., Mimránek L., Mikulčík R. (63. Kadlčík J.), Michelfeit V., Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Utkání bylo spíše průměrné úrovně, do vedení šli v 18. minutě techničtější hosté, když zahrávali po ruce přímý volný kop ze 17 metrů a Šácha pěknou střelou k pravé tyči otevřel skóre, 0:1. Další obrovskou šanci měl hostující Tetera, ale díky výbornému zákroku domácího brankáře se skóre neměnilo. Ve 40. minutě zaspala obrana popovického celku, domácí hráči doběhli zdánlivě ztracený míč, který uklidil do sítě Čuč 1:1. Ani po přestávce se výkon obou celků nezlepšil, hra se odehrávala spíše ve středu hřiště, ale v 60. minutě zahrávali domácí přímý volný kop a Domorád strhl vedení na stranu domácího celku, 2:1. V 78. minutě hosté předvedli zřejmě nejlepší akci utkání, vyšachovali obranu a Omelka s přehledem na spravedlivých 2:2.
Nejlepší hráči: Radim Čuč - Václav Michelfeit

Strání B - Záhorovice 1:2 (0:0)
Branky: 80. Kolaja J. - 62. Polanský I., 66. Ondrušek D.
ŽK: 37. Janiga V. - 64. Hamšík Z., 69. Dvořák P. Diváci: 55.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Jakub Pindeš, Josef Tóth (laik).
Strání B: Popelka M. - Žajgla T., Vintr P., Tóth P., Popelka R. (67. Pavlína J.), Kolaja J., Janiga V. (65. Tinka P.), Houšť V., Grebík M., Bruštík M. (70. Zámečník L.), Adámek M. Trenér: Pavel Tinka.
Záhorovice: Struhelka V. - Surý M., Polanský I., Ondrušek D. (86. Kubica D.), Michalčík R., Krč P., Kočí Z., Jál J., Hamšík Z. (81. Šabršula V.), Gřunděl J., Dvořák P.
Trenér: Miroslav Andrlík.
Utkání se hrálo za deště a mokrý terén mužstvům dělal problém při zpracování míče. Domácí měli v prvním poločase hru pod kontrolou, ale střelecky zklamali. Hosté taky prakticky domácího brankáře neohrozili. Ve druhém poločase měli domácí opět převahu, ale první branku vstřelili Záhorovičtí, kdy z ojedinělého útoku vstřelil Polanský v 62. minutě první branku utkání. V 66. minutě po chybě domácí obrany vstřelil druhou branku hostů Ondrušek - 0:2. Domácím se pouze podařilo v 80. minutě snížit na 1:2 Kolajou. Domácí tým zklamal střelecky, a proto Záhorovičtí překvapivě zvítězili.
Nejlepší hráči: Pavel Tóth - Vít Struhelka

Boršice u Bl. - Orel UB 2:5 (0:3)
Branky: 56. Tureček M., 81. (p) Kusenda P. - 12., 15. Jahoda K., 32., 74. (p) Meindlschmid P., 49. Gášek L. Diváci: 75.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - František Motyčka (laik), Libor Odstrčil (laik).
Boršice u Bl.: Křen B. - Zemčík P., Tureček M. (65. Bilík V.), Ondra P., Nožička J., Kusenda R., Kusenda P., Jurásek Š., Halík M., Gál J., Doležal R.
Trenér: Šimon Antonín.
Orel UB: Maršálek M. - Slovák J., Skřivánek V. (65. Šmíd J.), Meindlschmid P., Machala R., Konrád P., Kočica M., Karlík J. (55. Keňo F.), Jahoda K., Gureň M., Gášek L.
Trenér: Milan Juřeník.
Domácí hráli prvních 20 minut s deseti hráči. Toho hosté využili. Když ve 12. minutě vstřelil Jahoda první gól. Vzápětí v ponechané výhodě, Jurásek přihrál míč Turečkovi, který nechal vyniknout brankáře Orlů. Z odkopu obránce Orlů přihrál míč Jahodovi a ten zvýšil na 0:2. V 32. minutě po chybě obrany domácí dal Meindlschmid 3 gól. Ve druhém poločase ve 49. minutě po krásné akci Jahody zvýšil Gášek na 0:4. Domácí se dočkali v 56. minutě branky, kdy dorážel Tureček, 1:4. V 74. minutě se kopala  Penalta, Meindlschmid zvýšil na 1:5 a v 81. minutě byl nařízený pokutový kop i pro domácí a Kusenda ukončil gólový účet, 2:5.
Nejlepší hráči: Martin Tureček - Karel Jahoda