Branky: 4., 32. Bruštík M., 21. Adámek M., 85. Frýhauf P. - 73. Halík M.
Rozhodčí: Kateřina Součková - Karolína Jílková, Josef Tóth (laik).
Strání B: Popelka M. - Vintr P., Tóth P., Šidlo V., Pavluš M. (46. Pavlína J.), Janků D. (73. Houšť V.), Janiga V., Grebík M. (69. Mahdal D.), Frýhauf P., Bruštík M. (66. Popelka M.), Adámek M. Trenér: Pavel Tinka.
Boršice u Bl.: Křen B. - Šimek R., Ondra P. (73. Tureček M.), Nožička P. (60. Libosvár L.), Nožička J., Kusenda R., Jurásek Š., Huspenina M., Halík M., Gál J., Doležal R.
Trenér: Antonín Šimon.
Od úvodního hvizdu si domácí vytvořili převahu, měli častěji míč i více ze hry, to se projevilo hned ve 4. minutě, kdy se domácí poprvé prosadili, 1:0. Téměř celý první poločas se hrálo na polovině hostů a domácí několikrát ohrozili hostujícího brankáře. Do poločasu střelili ještě dva góly. Za stavu 3:0 se šlo tedy do kabin. V úvodu druhého poločasu si hosté vytvořili převahu, ale bohužel ji nedokázali gólově prosadit. Domácí z počátku hráli obraný fotbal, ale když hosté vstřelili gól, tak domácí zabrali a za pár minut vstřelili poslední rozhodující čtvrtou branku.
Nejlepší hráči: Michal Bruštík - Radim Doležal

Popovice - St. Hrozenkov 2:1 (1:0)
Branky: 7. Mimránek L., 49. Omelka J. - 70. Drga A.
ŽK: 21. Juriga V. (St. Hrozenkov). Diváci: 78.
Rozhodčí: Martin Fišera - Martin Sípek, Robert Kaňovský (laik).
Popovice: Mikel J. - Tetera T., Prajza M., Omelka J., Obal M., Musil O., Mimránek L. (55. Kadlčík J.), Mikulčík R., Michelfeit V., Hladný T., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
St. Hrozenkov: Drga A. - Tuharský J., Straka M. (46. Mlčůch M.), Ostravský R., Lebánek L., Lacina K., Juriga V., Janíček P., Husařík R., Breznický R., Blaho T.
Trenér: Václav Juriga.
Utkání začalo v poklidném tempu, oba týmy hrály s rozvahou, nikdo nikam nespěchal. Domácí otevřeli skóre již v 7. minutě, kdy po narážečce otevřel skóre Mimránek. Oba týmy se pokoušely o změnu skóre, ale do kabin se šlo za stavu - 1:0 pro domácí. Druhý poločas začali opět lépe domácí, když centrovaný míč našel Omelku a ten zvýšil na - 2:0. Hosté se snažili stav zkorigovat. V 70. minutě snižoval na - 2:1 Drga. Hosté se s výsledkem snažili ještě něco udělat, ovšem domácí Popovice závěrečný tlak zvládli a zvítězili - 2:1.
Nejlepší hráči: Jakub Mikel - Lukáš Lebánek

Bánov - H. Němčí 2:0 (1:0)
Branky: 39., 75 . Lux R.
ŽK: 80. Svadbík J. (H. Němčí). Diváci: 95.
Rozhodčí: Tomáš Polášek  - Lukáš Mikulka, Martin Tokoš.
Bánov: Franc P. - Velecký R., Vaňhara J., Suchánek P., Polák V., Mahdalíček P., Mahdalíček J., Lux R., Horňák P. (77. Ryšávka F.), Guryča R. (85. Kopták J.), Čaňo L. (70. Kotil R.). Trenér: Karel Kopeček.
H. Němčí: Váňa E. - Zámečník J., Tureček M., Svadbík J., Nuzík P., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Chmelina J., Cmol M., Bobčík D. (74. Tureček P.).
Trenér: Petr Rybníkář.
Souboj byl v první půli velmi poklidný a vyložené šance nepřicházely žádné. Hrálo se převážně mezi šesnáctkama. Domácí potěšili sebe i své diváky, až ve 39. minutě, kdy poslal centr z levé strany Lux. Druhý poločas byl špatnější z obou stran, ale zápas stále neměl  potřebnou bojovnost ani aktivitu, jakou by si zasluhoval. Za hosty zahrozil v jednu chvíli Tureček z přímého kopu. V 75. minutě zvýšil za Bánov opět Lux.
Nejlepší hráči: Petr Franc - Eduard Váňa

Komňa - Březová 3:2 (2:2)
Branky: 35. Varaďa M., 39. Kala M., 87. Lisoněk Lukáš - 13. Plášek V., 29. Janků M.
ŽK: 47. Trllo Z., 58. Pospíšil L., 75.,  88. Kalina A. - 60. Uher J. ČK: 88. Kalina A. (Komňa). Diváci: 220.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Jiří Pollách (laik), Josef Janků (laik).
Komňa: Urbánek J. ml. - Varaďa M., Trllo Z. (80. Lisoněk L.), Staník M. (36. Ridoško M.), Pospíšil L., Krpálek M., Králík M. (61. Kříž R.), Kalina A., Kala M., Hanke T., Dolina M. Trenér: Ladislav Krpálek.
Březová: Bruštík D. - Uher J., Trecha J., Smítal Jo., Smítal Ja., Pomajbík D., Plášek V., Majer J., Křeháček M., Janků M., Čaňo D. Trenér: Ladislav Kalina.
Ve 13. minutě se hosté ujali vedení Pláškem na 0:1. Ve 29. minutě Janků prošel celou obranou domácích a zvýšil na 0:2. V 35. minutě domácí snížili z pokutového kopu Varaďou na 1:2. V 39. minutě po chybě domácí obrany  vyrovnal Kala na 2:2.Ve druhé půli hosté zatlačili domácí na jejich polovinu a Janků v 60. minutě nastřelil břevno. Domácí taky v 63.minutě nastřelili tyč. V 87.minutě, po chybě hostující obrany se Lisoněk dostal k míči a domácí vedli 3:2 a tím definitivně Březová nepostoupila. V 88. minutě byl po dvou žlutých kartách vyloučen domácí Kalina.
Nejlepší hráči: Ladislav Pospíšil - Michal Janků

Suchá Loz - Záhorovice 1:3 (0:0)
Branky: 58. Král Š. - 46. Dvořák P., 57. Michalčík R., 70. Polanský I.
ŽK: 64. Gazdík P. - 44. Kročil T. Diváci: 65.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Volodymyr Korolovych, Jiří Mahdal (laik).
Suchá Loz: Velecký M. - Vítek F. (62. Smetana K.), Straňák L., Mahdal M., Král V., Král Š., Krajčovič Z., Kliment T., Gazdík P. (76. Rezek O.), Bujáček V., Bradáč R.
Trenér: František Král.
Záhorovice: Struhelka V. - Surý M., Polanský I., Ondrušek D. (76. Kočí Z.), Michalčík R., Kročil T., Krč P., Jál J. (56. Hamšík Z.), Gřunděl J., Dvořák P., Denemark J. (79. Mikeska M.). Trenér: Miroslav Andrlík.
Za urputného vedra se hrál v prvním poločase průměrný fotbal. Ve 22. minutě mohli skórovat domácí, ale Král minul bránu. Ke slovu se dostali i hosté, ve 39. minutě Polanský přízemní střelou minul branku. Ve druhém poločase měli hosté raketový nástup, ve 46. minutě kopali přímý kop, na který si naběhl Dvořák a hlavou dával na - 0:1. Hosté navýšili v 57. minutě skóre, kdy kopali roh, na který si naběhl Michalčík a hlavou zvyšoval na - 0:2. Hosté udělali v 58. minutě chybu, kterou využil Král, který snížil na - 1:2.. Hosté v 70. minutě opět z rohu skórovali, kdy si naběhl Polanský a dával na - 1:3. Hosté si konec utkání v klidu pohlídali.
Nejlepší hráči: František Vítek - Richard Michalčík