Brno potopil Čtvrtníček

Kunovice Sport 23 / 08 / 2011

Po dvou remízách se záloha prvoligového Slovácka radovala z vítězství. V neděli dopoledne si na kunovické Bělince poradila s béčkem Zbrojovky Brno 4:1.
Slovácko B - Brno B 4:1 (0:1)
Od začátku utkání si hosté z Brna dokázali vytvářet více brankových příležitostí. Hra ze strany Slovácka byla nepřesná, vázl přechod do útoku. Po půl hodině hry zahrávali hosté roh, ze kterého vstřelili úvodní branku.
Po změně stran se domácí  vrhli na obléhání brněnské brány.  V 58. minutě se k odraženému míči dostal Lukáš, který střelou do šibenice vyrovnal. O dvě minuty později Čtvrtníček hlavičkou zvýšil. V 65. minutě poslal domácí gólman dlouhý centr  na Čtvrtníčka, který po individuální akci posílá Slovácko do dvougólového vedení. Dokonalý obrat a svou třetí branku zaznamenal v 88. minutě opět Čtvrtníček, který napodruhé překonal gólmana hostů.
Branky: 60., 65., 88. Čtvrtníček, 58. Lukáš
Slovácko: Matalyha - Kleiber (84. Hladiš), Chytil, Kolínek, Borusík - Ohnutek, Daníček, Franta, Stráník (68. Dolina) - Čtvrtníček, Lukáš (88. Lukáš). Trenér. Palinek.