Brod rozhodl do přestávky

Slovácko Sport 08 / 11 / 2012

Slušovice - Uh. Brod 0:4 (0:4)
Jako první ohrozili branku soupeře domácí, ale Vavrušův trestný kop bravurně vytáhl Ondrůšek nad branku. To o minutu později hosté se svou šancí už naložili lépe, po hrubce domácích se dostal k míči Dvořák a lobem překonal brankáře Kupku. Po akci jako přes kopírák přidal v 18. min. druhou branku F. Hruboš a tentýž hráč se zasloužil i o třetí branku ve 34. min. Domácí Maňák vyslal na Ondrůška nebezpečnou střelu, která olízla břevno. Definitivní podobu výsledku dal ve 43. min. hostující Vojtek. Do druhé půle nastoupili domácí bez Jurčíka, čímž se obranná hra úplně rozpadla. Hosté ale, i když měli řadu možností už toho nedokázali využít ke vstřelení dalších branek. Rozhodčí Štěpánek, 150 diváků
Uh. Brod: Ondrůšek - David M., Solařík, David R., Vojtek, Dvořák, Vacula, Frühauf, Hruboš F., Hruboš D., Zemánek. Střídali: Pochylý, Mančík, Man

Luhačovice - Boršice 1:0 (1:0)
Ani v posledním vystoupení hosté nepotvrdili roli favorita, nedokázali se vypořádat s umělou trávou. Domácí byli v první půli aktivnější a do vedení šli v 17. min. Bernátkem, který potrestal hrubku v rozehrávce. Ve zbývajícím čase první půle se hrálo většinou mezi šestnáctkami, ani jedno z mužstev se k vážnějšímu ohrožení soupeřovy branky nedostalo. Po přestávce se hosté snažili zvrátit průběh zápasu, ale domácí hráli pozorně. Po neuznané vyrovnávací brance hostí na hrací ploše přibylo nervozity, za což hlavní rozhodčí uděloval žluté karty. Hosté sice vyhráli ve druhé půli na rohové kopy 5:2, ale před brankou byli neškodní. Rozhodčí Stodůlka, 100 diváků
Boršice: Remeš - Mušálek, vašek, Hromada, Mikulčík, Kopčil, Dufek, Vlček, Kuzma, Činčala, Šustr. Střídali: Zach, Klvaňa, Brzica
Vsetín - Vigantice 1:2 (1:1), Vlachovice - Kateřinice 2:1, Holešov - Provodov 1:3 (0:2), Chropyně - Vel. Karlovice 3:2 (2:1), 1.Valašský FC - Bystřice p/H. 0:1