Broďané padli v Boršicích

Sport 20 / 09 / 2012

Boršice - Uh. Brod 3:1 (2:0)
Ve šlágru kola se hrálo oboustranně útočně, ale více šancí si v první půli vytvořili domácí, kteří zahrozili poprvé ve 4. min., kdy Konrádovu střelu vykopávali obránci z prázdné brány. V 19. min. už byl Ondrůšek bezmocný, když se odraženého míče  zmocnil Činčala a ten nedal Ondrůškovi šanci. Hosté se snažili také o útočení, ale jejich akcím chyběla finální přihrávka, a tak hrozili hlavně ze standardních situací, ale těm chybělo přesné zakončení. Podruhé se skóre měnilo ve 28. min., kdy po nacvičeném rohovém kopu Kuzma naservíroval míč za hranicí šestnáctky Kopčilovi a ten se parádně trefil z voleje - 2:0. Vedení Boršických mohlo být ještě vyšší, ale Činčalovu hlavičku vykopávali zadáci hostí z prázdné brány a Šustrovo samostatné sólo zlikvidoval Ondrůšek. Nástup do druhé půle vyšel lépe hostům, střídající F. Hruboš se tlačil do šestnáctky, kde ho nedovoleně zastavil Vašek, a z nařízené penalty snížil na 2:1 Dvořák. Hosté v dalším průběhu hry ožili a snažili se o vyrovnání, ale v jejich rozletu je přibrzdil v 62. min. Konrád, který zvoleje trefil zpětnou Šustrovu přihrávku. Vstřelená branka vnesla do boršických řad více klidu a začali mít navrch, branka však z toho nepadla. Hosté prostřídali sestavu, ale zdramatizovat stav se jim už nepodařilo. Rozhodčí Kozubík, 410 diváků.
Boršice: Remeš - Mušálek, Vašek, Martinec, Mikulčík, M. Dufek, Kopčil, Šustr, Kuzma, Činčala, Konrád. Střídali: Zach, Vlček, Náplava
Uh. Brod: Ondrůšek - Dvořák, M. David, Solařík, Kudela, Pochylý, R. David, Nevařil, Vojtek, Vacula, Frühauf. Střídali: F. Hruboš, Josefík, Chovanec
 Bystřice p/H. - Vel. Karlovice 2:1 (2:1), Kateřinice - Chropyně 6:4 (2:1), 1.Valašský FC - Slušovice 1:0, Luhačovice - Holešov 2:0 (1:0), Vsetín - Vlachovice 0:3 (0:3), Vigantice - Provodov 2:1 (0:0)