Broďané se vrátili domů s debaklem

Sport 16 / 11 / 2010

Jen v úvodní třetině mohli hokejisté Uherského Brodu pomýšlet na bodový výlov z Moravských Budějovic. Poté domácí dvěma rychlými góly odskočili a rozhodli o tom, že smolná série borců ze Slovácka pokračuje i nadále.
Mor. Budějovice - Uh. Brod 8:3 (1:0, 4:1, 3:2)
Hráči Uherského Brodu přijeli na zápas pozdě, protože jejich řidič autobusu nemohl najít cestu ke sportovní hale. Přesto se i bez patřičného rozbruslení drželi v první třetině dobře a prohráli ji jen nejtěsnějším rozdílem 1:0. Zato druhé dějství bylo pro hosty černou můrou. Budějovice daly dva slepené góly a najednou jich byla plná ledová plocha.
Brod se střelecky chytil až za stavu 5:0. Pavel Obadal natáhl na sebe dva hráče, přihrál před branku na Libora Obadala, který korigoval. Do třetí třetiny nastoupil Brod v brance s Vylímkem a brzy se opět prosadil Libor Obadal. Obadal dostal do křídla puk a nechytatelnou ranou vymetl pavučiny v domácí svatyni. Na zvrat to ovšem nestačilo. V samotném závěru ještě skóre kosmeticky upravil Hodic, který zamířil přesně k tyči v přesilové hře. Trenér Brodu Viktor Hlobil byl zklamán nízkou produktivitou svého týmu a ocenil za bojovnost hlavně třetí útok složený z juniorů. Branky: 37. L. Obadal (P. Obadal), 42. L. Obadal (Šiller), 56. Hodic (Krutský)
Uh. Brod: Málek (41. Vylímek) - Surý, Malíček, Kojecký, Woska, Kovář, Hodic - Vančura, Kubiš, Krchňáček - P. Obadal. L. Obadal, Šiller - Krutský, Bršlica, Bujáček.
1. Šternberk    9    8    0    0    1    54:25    24
2. Mor. Budějovice    9    7    1    0    1    52:26    23
3. Boskovice    9    6    0    2    1    44:20    20
4 Kroměříž    10    5    1    0    4    38:24    17
5. Kometa Úvoz    9    5    0    1    3    39:32    16
6. Uh. Ostroh    9    4    1    1    3    41:38    15
7. Uh. Brod    9    4    1    0    4    38:42    14