Broďané slaví bronz

Uherský Brod Sport 08 / 03 / 2011

Hokejisté Uh. Brodu slaví bronzové medaile. V boji o třetí místo v krajské lize i podruhé srazili na kolena Kroměříž.
Uh. Brod - Kroměříž 5:4 (1:1, 3:1, 1:2)
Matematika byla před zápasem jasná, Broďanům stačila k bronzu i plichta. Po opatrném začátku otevřel skóre ve 4. minutě Suhrada, který zužitkoval přihrávku od Pavla Obadala. Kroměříž dokázala odpovědět, ale to bylo vše, co stálo v první třetině za zmínku. V prostřední části rozehráli domácí velkou partii a odskočili favoritovi série až na 4:1. Vedení je však ukolébalo a Hanáci vycítili šanci. Dvě minuty před koncem své úsilí dotáhli až k vyrovnání. Drama však odmítl nejlepší hráč na ledě Suhrada, který půl minuty před koncem zkompletoval hattrick a rozhodl o držitelích bronzové medaile. Branky: 4. Suhrada (P. Obadal), 28. Krucký (Kubiš, Vančura), 32. Suhrada (Bršlica), 37. P. Obadal (Suhrada), 60. Suhrada.
UH. BROD: Málek - Surý, Rajnoha, Kojecký, Masař, Woska, Malíček (30. Kovář) - Krucký, Suhrada, Kubiš - P. Obadal, L. Obadal, Šiller - Bršlica, Vančura, Dovrtěl.