Broďané udolali lídra tabulky

Slovácko Sport 21 / 09 / 2011

Až na Dolní Němčí bodovaly všechny celky

Hluk - Kateřinice 2:0 (1:0)
 Ve 29. min. zahrávali domácí standardní situaci od pomezní čáry, centrovaný míč se snesl na volného Hlaváčka, který překonal brankáře hostí. I druhá půle měla stejný obraz, hrálo se většinou na polovině hostí, v 58. min. se uvolnil O. Machala a nahrál před prázdnou branku Martinovi Zalubilovi a ten dostal míč podruhé do sítě. V dalším průběhu hosté nenašli sílu na zdramatizování utkání. Hlučané se také a vyložené šance nedostali, brankáře Zimka prověřovali jen střelami z dálky. Rozhodčí Šubík, 110 diváků
Hluk: Fojtík - A. Machala, Machala J., Botek, Dufka, Zelinka, Zalubil Martin, Machala O., Hlaváček, Minařík, Říha. Střídali: Bachánek, Zalubil Michal, Jurásek.
Uh. Brod - Provodov 1:0 (1:0)
Domácí začali aktivně a jejich akce tahal po pravé straně velmi agilní Vít Dolina, který přišel na hostování z 1.FC Slovácko. Během první půlhodiny čtyřikrát zaútočil, ale jeho centrované míče jeho spoluhráči neusměrnili. To se podařilo až ve 31. min., kdy jeho centr poslal do šibenice Hruboš. Po přestávce se hra vyrovnala. Domácí hrozili rychlými brejky do otevřené obrany, ale ani jeden Broďané do konce nedotáhli. Rozhodčí Poláček, 150 diváků.
Uh. Brod: Ondrůšek - M. David, Solařík, R. David, Dolina, Dvořák, Daněk, Kůdela, Masařík, Hruboš, Popelka. Střídali: Polák, Uherek, Janča.
Val. Meziříčí B - Boršice 2:2 (0:2)
Domácí posadili Boršice na koně vlastními chybami během tří minut. V 16. minutě uklouzl obránce Polách a Filip Brzica své sólo zakončil přesně. O tři minuty později Navrátil hlavičkoval po rohu tak nešťastně, že míč přistál přímo na kopačce Činčaly 0:2. Domácí do druhé půle vletěli jako uragán. Při dlouhém nákopu propadli stopeři hostů a Badošek své sólo proměnil s přehledem - 1:2. V 69. minutě bylo vyrovnáno. Po dlouhém autu propadl míč ke Kundrátovi, který zamířil přesně 2:2.
Boršice: Remeš - Martinec, Kopčil, Zach, Vojtěšek, A. Brzica, F. Brzica, Konrád, M. Dufek, Vlček, Činčala. Střídali: Náplava, P. Dufek.
FC Vsetín - Dol. Němčí 3:2 (1:0)
Vsetín byl od počátku střetnutí iniciativnější, ale branky se dočkal až ve 44. minutě. V 51. minutě nechala obrana až příliš moc prostoru rychlonohému T. Stojaspalovi a ten toho náležitě využil. U rohového praporku se lehce zbavil Olejníka, přesným centrem našel nabíhajícího M. Zimčíka, který bombou zvoleje nedal Sedlákovi šanci - 1:1. Radost hostů trvala ale krátce. Opět to byl Čuma, který se v 54. minutě středem hřiště lehce prodral mezi dvěma obránci a kolem vybíhajícího Hájka mění stav ve prospěch domácích. Potom domácí obrana vyrobila minelu, za kterou by se mohli stydět hráči přípravky. Laxní rozehrávku před pokutovým územím využil M. Zimčík a pohodlně vyrovnal. V 71. minutě se vydal téměř přes celé hřiště na výlet Švach a obloučkem poslal domácí potřetí do vedení.
Dolní Němčí: Hájek - Šmehlík, Kadlček, M. Zimčík, Jančář (46. Krchňaček) - Pochylý, (78. Hlaváček), K. Stojaspal (68. L. Zimčík), Bída, M. Stojaspal - T. Stojaspal, Ježek.
Vigantice - Vel. Karlovice 0:0, Holešov - Morkovice 0:0, Slušovice - Luhačovice 1:1 (0:0), Bystřice p/H. - 1. Valašský FC 2:1 (2:1)