Broďané ze dvou zápasů vyválčili dva body

Uherský Brod Sport 19 / 04 / 2011

Anglický týden mají za sebou divizní fotbalisté Uh. Brodu. Ve středu nastoupili v předehrávce 22. kola v Třebíči a díky trefě Daňka si odvezli cenný bod za remízu 1:1. V sobotu doma přivítali mladíky z Hodonína a ač sahali po třech bodech, utkání skončilo stejně jako ve středu remízou 1:1.
Uh. Brod - Hodonín 1:1 (0:0)
Povzbuzeni bodem z Třebíče, ale bez zraněného kanonýra Faldyny, který si ve středu natáhl sval, chtěli svěřenci trenéra Blahy konečně naplno bodovat. V první pětačtyřicetiminutovce se hrál z obou stran opatrný fotbal s minimem šancí. Žádný z týmů nechtěl udělat chyby. Po změně stran už ale utkání získalo na tempu. Po akci Lukeše přestřelil zblízka Slinták hostující bránu. V 57. minutě zahrávali domácí přímý volný kop, který se od tyče odrazil k Richardu Davidovi, který do utkání nastoupil po zranění bez tréninku a pohotovou střelou otevřel skóre utkání. Ovšem za deset minut se hostům podařil rychlý protiútok, ze kterého srovnali na 1:1. V 75. minutě šel Daněk sám na bránu, ale trefil pouze hostujícího gólmana.
Branka: R. David
Uh. Brod: Ondrůšek - Solařík (85. Kostelník), M. David, Vrága, L. Ligas - Slinták, R. David, Daněk, Dvořák - Lukeš, Hruboš (70. Popela).