Broďané získali vytouženou trofej!

Uherský Brod Sport 04 / 04 / 2012

Hokejisté Uherského Brodu opanovali play-off Krajské ligy, když ve finálové sérii přejeli Brumov-Bylnici 3:1 na zápasy. V rozhodujícím zápase ze soupeře udělali trhací kalendář, když mu na cestu domů uštědřili devítibrankový debakl.
Uherský Brod - Brumov-Bylnice 9:2
O osudu utkání rozhodla už první třetina, kterou Broďané vyhráli pětibrankovým rozdílem. Hosté to sice ještě ani pak takříkajíc nezabalili, ovšem na rozjeté domácí, kteří si duel před pětistovkou diváků užívali, to nemohlo stačit. Po druhé dvacetiminutovce svítilo na tabuli hrozivé skóre 8:1, a bylo tak jen otázkou, jestli padne do sítě Brumova-Bylnice i nelichotivá desítka „Vzali jsme si ponaučení ze třetího zápasu a zvládli to na jedničku. Myslím si, že zápas se musel líbit i divákům, kteří viděli jedenáct branek,“ pochvaloval si Zbyněk Kůdela, kouč Uherského Brodu.Jeho svěřenci tak získali pohár za vítězství v play-off, přeborníky kraje jsou ovšem Ostrožané, neboť dle regulí soutěže získal tento titul celek, který měl právo hrát baráž o druhou ligu, a tím byli právě hokejisté Uherského Ostrohu. Branky: Marušák 3, Škorec 2, Obadal P. 2, Schuster, Kotačka. Třetiny 5:0, 3:1, 1:1. Konečný stav série: 3:1
UH. BROD: Kůdela - Surý, Hlatký, Heča, Woska, Bahula, Měšťánek - Šiller, Obadal P., Obadal L. - Schuster, Gergela, Marušák - Kotačka, Škorec, Kartusek.