Broďanky byly při chuti

Uherský Brod Sport 10 / 09 / 2018

Divizní start fotbalistky ČSK Uherský Brod zvládly na podtrženou jedničku. Nováček soutěže doslova zametl s Vlkošem, kterému nasázel pět branek. Hattrickem se blýskla Dvořáková.
UH. BROD - Vlkoš 5:0
Broďanky si od začátku vytvořily územní převahu, kterou už v páté minutě korunovala úvodní brankou po centru Kovaříkové agilní Dvořáková. A když si vzápětí zaběhla na kolmou přihrávku za obranu Eliášová, nasměrovala výběr kouče Jana Gazdíka ke třem bodům. Vlkoš zahrozil až po půlhodině hry, ale chytrý lob Lipkové skončil na břevně. Sedm minutě před koncem přišel třetí úder domácích, který soupeře definitivně zlomil. Ve druhé půlce už na hřišti existovalo jen jedno družstvo. „Premiéru jsme zvládli na výbornou, proti tradičnímu účastníkovi divize jsme se prezentovali kolektivním výkonem a o vítězství rozhodli už do přestávky. O výsledku rozhodla i fyzická kondice,“ uvedl trenér Gazdík. Branky: Dvořáková 3, Eliášová, Uhrová. Poločas 3:0.
UH. BROD: Hladíková - Lenka Kučerová, Macková, Jurčová, Vidová - Kovaříková, Chovancová, Dufková, Natálie Vrábelová - Šmilauerová, Dvořáková. Střídaly Uhrová, Eliášová, Kamila Zálešováková, Kročilová, Heráková, Vlachová.