Broďanky čepovaly dvanáctku

Uherský Brod Sport 09 / 06 / 2023

Divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod si s chutí zastřílely a pokazily domácím hodovou neděli. K neudržení byla hlavně Kristýna Psotková, která se na kanonádě podílela málovídanou devítigólovou porcí.

Bezměrov - UH. BROD 0:12

Zápas se velmi rychle proměnil ve hru kočky s myší. Už v 10. minutě na ukazateli skóre svítil stav 0:3. Hanačky neměly žádnou šanci. „Od prvních minut jsme soupeře naprosto přehrávali. Kombinačně i herně jsme byli lepší, vůbec k ničemu se nedostal. Jen sporadicky nakoukl na naši polovinu,“ uvedl Jan Gazdík, trenér fotbalistek Uherského Brodu, které tak stále drží druhé místo.

Střelecky koncertovala Kristýna Psotková, která devíti góly zaútočila na korunku pro nejlepší kanonýrku soutěže. Branky: Psotková 9, Mrázková 2, Fojtíková. Poločas 0:5.

UH. BROD: Karolová - Šotová, Mrázková, Adamíková, Dzuráková, Baná, K. Fojtíková, Psotková, R. Fojtíková, Smělíková, Dufková. Střídaly Kročilová, Chlachulová, Pavlíčková.