Broďanky dvě minuty od vítězství

Uherský Brod Sport 06 / 10 / 2015

Fotbalistky ČSK Uherský Brod si připsaly do tabulky krajského přeboru další dva body za vítězství na pokutové kopy v bitvě s Holešovem. Od stoprocentního zisku je dělily pouhopouhé dvě minuty.
Uh. Brod - Holešov 3:2
Svěřenky kouče Lumíra Petrky měly impozantní start. Jedenáctka z Holešova se ještě nerozkoukala a ve 25. minutě prohrávala 0:2. Skóre otevřela po perfektní kombinační akci Šmilauerová a druhý gól přidala Sovišová, čerstvá posila z Kněžpole. Jenže pak si vybrala slabší chvilku brankářka Kočendová a Holešov se dostal na dostřel. Druhá půle se hrála většinou na hostující polovině, gólově však udeřilo na druhé straně. V 88. minutě vymetla z trestného kopu pavučinu zpod břevna Stolářová. „Škoda, že jsme v první půli nepřidali třetí gól. Místo něj přišel kiks brankářky. Po obrátce jsme se nepochopitelně přizpůsobili hře soupeře, což nás stálo tříbodové vítězství,“ posteskl si Petr Zpěvák, sekretář ČSK Uh. Brod. Penaltový rozstřel ale Broďanky zvládly a připsaly si bonusový bod. Pochvalu trenéra si vysloužilo hlavně trio Hájková, Čagánková, Chovancová. Branky: Šmilauerová, Sovišová. Poločas 2:1.
UH. BROD: Kočendová - Hájková, Andrlíková, Mičová, Vidová, Eliášová, Chovancová, Sovišová, Čagánková, Šmilauerová, Oharková.