Broďanky „polkly“ půltucet

Uherský Brod Sport 17 / 09 / 2018

Divizní fotbalistky ČSK Uherský Brod se na půdě největšího favorita o senzaci nepostaraly. Holešovské holky jim na cestu domů nabalily půltucet branek, když ještě čtvrt hodiny před koncem prohrávaly „jen“ 0:3…
Holešov - UH. BROD 6:0
Broďanky držely bezgólový stav jen dvě minuty, pak otevřela skóre Ševčíková a nasměrovala domácí k očekávanému tříbodovému zisku. Holešovské holky byly důraznější v osobních soubojích a míč soupeřkám příliš nepůjčily.
„Soupeřky jsou fotbalově vyspělejší a po zásluze kralují divizi. O výsledku rozhodl náš malý důraz a špatné přebírání protihráček. Ale pochvalu si holky zaslouží za bojovnost,“ prohlásil Jan Gazdík, kouč žen ČSK.
„Musíme se hlavně soustředit na zápasy proti výkonnostně stejným týmům,“ dodal. Poločas 2:0.
UH. BROD: Hladíková - N. Vrábelová, Macková, Chovancová, Vidová - Kovaříková, Chvilíčková, Dufková, Kamila Zálešáková, Dvořáková - Šmilauerová. Střídaly Uhrová, Kročilová, Heráková, Vlachová.