Broďanům stačila jen třetina, Uh. Ostroh se radoval až po nájezdech

Slovácko Sport 11 / 10 / 2010

Také ve 2. kole krajské ligy se mohli uherskobrodští hokejisté radovat z vítězství. O zisku obou bodů rozhodli již v první třetině.
Uherský Brod - Blansko 3:2 (3:0, 0:1, 0:1)
Broďané odehráli v domácí hale excelentní první třetinu. Vytvořili si tříbrankový náskok, a to ještě několik šancí zahodili. Ve druhé třetině ovšem domácí značně polevili a odehráli hrůzostrašných dvacet minut, ve kterých mohli být rádi, že dostali jen jednu branku. Ve třetím dějství se hostům dokonce podařilo snížit na 3:2, ale to již byli brodští hráči opět aktivní a vítězství bez problémů uhájili.Branky a asistence: 9. Vančura (P. Obadal), 11. L. Obadal (Šiller), 15. P. Obadal (Suhrada)
UH. BROD: Málek - Surý, Malíček, Kojecký, Masař, Kožka, Doležálek - P. Obadal, Suhrada, Vančura - Krchňáček, L. Obadal, Šiller - Dovrtěl, Bujáček, Krutský.
Uh. Ostroh - Boskovice 4:3 po sn (1:1, 1:0, 1:2)
Ostrožští hokejisté přivítali doma nepříjemného soupeře z Boskovic. Zápas dospěl až do samostatných nájezdů, kde ten rozhodující proměnil Radek Zalubil.
Úvod zápasu se hrál v režii hostů, kteří se ujali v 7. minutě vedení. Ostrožané se však brzy otřepali a vyrovnali nejen hru, ale i skóre. Ve 3. třetině padly dvě kuriózní branky, nejprve prostřelil hostujícího brankáře z červené Horsák a vzápětí dostal lacinou branku i Ostroh. Rozhodovalo se proto až v prodloužení. Branky a asistence: 14. Tóth (Ťok), 30. Barák (Kučera), 57. Horsák.
UH. OSTROH: Valúch - Frolek, Horsák, Vaněk, Klauda, Fornůsek, Nevídal - Bauer, Zalubil, Němčický - Kučera, Barák, Kolář - Tóth, Ťok, Uherek (Jurča).