Bronz za defekt soka

Bronz za defekt soka
Uherské Hradiště Sport 21 / 06 / 2010

Biker David Koziel z Uherského Hradiště pokračuje ve zběsilém závodním tempu, které však zvládá na výbornou. Ani z Petyša tour v Beskydech se totiž nevrátil s prázdnou, v náročném závodě vybojoval bronzovou medaili.
Hned po startu se v čele pelotonu usadila osmička bikerů, mezi nimiž nechyběl ani Koziel. „Občas se někdo pokusil uniknout, ale ve velkém vedru nevydržel,“ popisuje dění na trati třiadvacetiletý borec, který sbírá jedno medailové umístění za druhým.
V druhé polovině závodu Koziel zaútočil. Jeho nástup zachytila jen dvojice Žák, Strnad a společně navyšovali náskok. Jenže... „V nejtěžším sjezdu mi spadl řetěz a při nahazování zpět se mi ještě zasukoval. A než jsem se rozjel, předjeli mě dva jezdci,“ líčí neskutečnou smůlu Koziel. Jak už je ale jeho zvykem, vymáčkl ze sebe ještě maximum a ve sjezdu jednoho soupeře předjel. „Druhý už byl ale daleko, takže jsem do cíle dojížděl na nepopulárním čtvrtém místě, ze kterého mě vysvobodil až defekt na druhém místě jedoucího Strnada,“ říká hradišťský biker, který tak sice neobhájil loňský stříbro, nicméně vzhledem k průběhu závodu bral i bronz. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace