Buchlovice řádily v Havřicích, daly šest branek

Slovácko Sport 25 / 09 / 2014

Koryčany - Zlechov 0:2
Domácí začali aktivně a měli i jednu slibnou šanci, ale mezi 22. a 25. min. si vybrali slabou chvilku a hostující Kotek a po něm Kowalík potrestali hrubky domácí obrany.  Další průběh byl vyrovnaný s minimem šancí. Branky: Kowalík, Kotek.
Kunovice - Morkovice B 1:2 (0:0)
Domácí nedokázali navázat na velmi dobrý výkon z minulého kola. Hosté byli aktivnější a dokázali dvěma góly M. Pajgra ze 62. a 65. min. odpovědět na vedoucí branku Brima z 59. min. V závěru se domácí snažili alespoň o vyrovnání, ale hosté je do nějaké nadějné pozice nepustili.
Nedakonice - Sušice 5:1 (1:1)
V první půli měla hra vlažné tempo a hosté brankou do šatny doháněli náskok domácích. Po přestávce byla hra ovlivněna hustým deštěm a diváci se dočkali během dvaceti minut brankové smršti. Na vedoucí branku Nedakonic mohli hosté odpovědět vyrovnáním, ale Šur zahodil penaltu. Po hodině hry domácí zvýšili už na 4:1, ale hosté nesložili zbraně a dokázali dát ještě druhý gól. V závěru domácí promarnili několik tutovek, úspěšný byl v 86. min. pouze střídající Andrýsek. Branky: Šebek, Hyrák, Beránek, Bilavčík, Andrýsek - Příplata, Šur.
V. Otrokovice B - Prakšice 3:0 (2:0)
Hosté proti dobře hrajícímu mladému celku domácích neměli mnoho šancí a výsledek je pro ně ještě milosrdný, neboť domácí  se předháněli v zahazování šancí. Branky: Jurek 2, Zelinka.
Jalubí - Vlčnov 2:3 (0:1)
Domácí v hodové předehrávce doplatili na neproměňování šancí v úvodní půlhodině. Hosté byli v dalším průběhu fotbalovější, díky svým zkušenostem měli častěji míč pod kontrolou a vedli už tříbrankovým náskokem. Domácí zabrali až v závěrečné patnáctiminutovce, kdy dvěma góly se dostali znovu do zápasu, ale hosté si už vedení nenechali vzít. Branky: Gajdošík, Horák - Činčala 2, Kameník.
St. Město - Ořechov 3:0 (0:0)
Po vyrovnané první půli domácí začali svého soupeře přehrávat a po přestávce se uplatnili i střelecky a přispěli tak k oslavám fotbalu ve St. Městě. Branky: Doseděl, Zelinka, Vlček P.
Havřice - Buchlovice 0:6 (0:3)
Hostům se povedl vstup do zápasu a po patnácti minutách vedli už 0:3 a od toho se odvíjel i další průběh. Hosté na hrací ploše dominovali a přidali po přestávce další góly. Branky: Mikula 3, Křiva, Tomešek, Raštica.
Kontumace výsledku: 6. kolo: Zlechov - Jalubí 3:0