Buchlovice se kanonádou udržely v soutěži

Slovácko Sport 14 / 06 / 2012

Okresní soutěž 26. kolo

Buchlovice - Huštěnovice 8:0 (3:0)
Branky: 53., 82., 90. Procházka J., 5., 24. Křiva D., 38. Mikula J., 87. Jurča A. - 89. vlastní
ŽK: 5. Zlámalík R., 5. Malenovský P., 5. Černý P. (Huštěnovice).
Diváci: 120.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Zdeněk Tomešek (laik), Petr Kanyza (laik).
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z., Šustr M., Šarata R. (58. Jurča A.), Strakoš S., Procházka J., Mikula J. (70. Kotek J.), Křiva D., Hlůšek P. (85. Kovařík P.), Dvořák J., Belant L.
Trenér: Josef Surý.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Umlauf M. (76. Vaverka T.), Střítecký M. (85. Vašíčka M.), Silný J. (60. Hruboš Z.), Puškáč L., Petrželka J., Malenovský P., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Domácí začali ve velkém stylu a první poločas hosty k ničenu nepustili a nasázeli do hostující branky 3 góly. První gól padl již v 5. minutě z kopačky Křivy, další pak ve 24. minutě si akci zopakoval ten samý hráč a poslední gól první půle střelil ve 38. minutě Mikula po pěkné akci. V 53. minutě utekl po levé straně Procházka a po pěkné přihrávce skóroval - 4:0. Pak dal další branku v 82. minutě Procházka. O 5 minut později si naběhl Jurča a přízemní střelou dal na 6:0. Svůj hattrick pak dokončil Procházka v 90. minutě. Konečné skóre upravil kapitán hostů, který si vstřelil vlastní gól.
Nejlepší hráči: Jan Procházka - Petr Malenovský

Kněžpole B - Babice 6:1 (3:1)
Branky: 22., 44., 89. Palčík R., 41. Kašný R., 76. Varga R. - 13. Soldán L., 74. vlasní
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Zbyněk Musil (laik), Martin Horký (laik).
Kněžpole B: Hančík F. - Varga R. (84. Mazůrek A.), Řezníček M., Palčík R., Kozelek O., Kozelek M., Kašný R. (60. Hruboš L.), Kašný P. (77. Brázdil J.), Hruboš P., Flíbor T., Brázdil O. Trenér: Martin Haša.
Babice: Hájek M. - Soldán L., Rozum D., Maňásek J. (32. Čaník R.), Litoš F., Liška J., Lahola M., Chybík R., Forro M. (46. Škrabal M.), Bohun T., Bičan M. Trenér: Libor Soldán.
Utkání začali lépe hosté, kteří se hned ve 13. minutě ujali vedení ze standardní situace, kdy zmatku v domácí obraně využil Soldán - 0:1. Od tohoto okamžiku domácí začali lépe kombinovat a hru převzali do svých rukou. Ve 22. minutě Palčík po krásné kombinační akci srovnal na 1:1. Ve 41. minutě Kašný P. otočil skóre pro domácí na 2:1. Těsně před poločasem domácí kapitán po pěkné akci zvýšil na 3:1. Do druhého poločasu nastoupili hosté s větší bojovností, což mělo za následek nastřelené břevno v 53. minutě. V 74. minutě utekl Kašný P., nacentroval před hostující bránu a hostující Lahola dal vlastní gól. Následně Varga v 76. minutě zvýšil na 5:1 a na konečných 6:1 upravil domácí kapitán po chybě hostující obrany.
Nejlepší hráči: Petr Hruboš - Filip Litoš

Korytná - Boršice u Bl. 1:3 (0:2)
Branky: 71. Málek Ma. - 32. Bilík V., 45. Nožička J., 84. Zimčík R.
Diváci: 50.
Rozhodčí: Dušan Klvaňa - František Motyčka (laik), Josef Elasák (laik).
Korytná: Máčalík Š. - Zetka M., Suchý R., Persona P., Matucha J. (80. Kafelič R.), Málek Ma., Máčalík M., Kalavský L., Bublík I., Grebík M., Horňáček J. Trenér: Antonín Polelka.
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Stodolák M., Nožička J., Němeček R. (74. Janků M.), Huspenina M., Hrbáč E., Halík M., Gál J., Bilík V., Crvrček M. (72. Slaník J.). Trenér: Pavol Hýža.
Hosté měli utkání od začátku pod kontrolou, vytvářeli si spoustu šancí, ale výborný gólman domácí nedovolil, aby skórovali. Ve 32. minutě centroval Vladimír Bilík a jeho střela zapadla za gólmanova záda - 0:1. Hosté opět nevyužili několik šancí a v nastaveném čase první půle Nožička po svém sólu stanovil na 0:2. Druhý poločas začal opatrně z obou stran, hrálo se ve středu hřiště a domácí v 70. minutě z ojedinělé akce snížili Málkem na 1:2. Domácí chtěli utkání dotáhnout alespoň k remíze, ale hosté po nádherné akci Zimčíkem hlavou stanovili na 1:3. Od té doby se jak domácí tak i hosté s výsledkem spokojili a čekali na konečný hvizd rozhodčího.
Nejlepší hráči: Roman Suchý - Vladimír Bilík

Kunovice - Bánov 5:1 (4:1)
Branky: 30., 44., 87. Polášek R., 15. Střelec T., 26. Remeš M. - 22. Mahdal L.
Diváci: 140.
Rozhodčí: Roman Bednář - Martin Fišera, Bohumil Čikl.
Kunovice: Uhlík R. - Střelec T., Sklenář J., Remeš M. (59. Hřibňák M.), Polášek R., Petřek V., Kučera M., David T., Černý L. (65. Lahodný M.), Brim O., Abrhám F. (51. Brim M.). Trenér: Dušan Klvaňa.
Bánov: Polanský T. - Velecký J., Suchánek P., Polanský L. (69. Vogl K.), Mahdalíček P., Mahdal L., Guryča R., Gajdůšek M., Dalajka M., Bulejko P., Mandík M. (46. Velecký R.).
Trenér: Karel Kopeček.
Na kunovické Bělince nastoupila technicky vybavená mužstva, která měla již zajištěný postup do okresního přeboru. Během prvních deseti minut se pouze oťukávala. Ale už v 15. minutě se prosadil domácí Tomáš Střelec. Ve 22. minutě zahrávali roh hosté Gajdůškem a kapitán Mahdal hlavou vyrovnal. Domácí tento gól nerozhodil a už o čtyři minuty zajistil vedení Remeš. Hosté otevřeli hru a byli za to potrestáni ve 30. a 44. minutě Radimem Poláškem, který upravil na poločasových 4:1. Ve druhé půli se utkání spíše dohrávalo, překvapením byla až 87. minuta kdy Tomáš Střelec ponechal míč po levé straně překvapivě Poláškovi, který stanovil na konečných 5:1. Po závěrečném hvizdu rozhodčího tak mohly vypuknout postupové oslavy.
Nejlepší hráči: Radim Polášek - Lukáš Mahdal

O. N. Ves B - Tupesy 0:4 (0:3)
Branky: 6., 75. Hruška J., 12. Gejdoš J., 21. Vávra O.
ŽK: 17. Herák M., 72. Jirásek A. - 28. Vávra O., 42. Burda T., 64. Maňásek M., 77. Mikula F.
Diváci: 60.
Rozhodčí: Tomáš Hanáček - Tomáš Nosek (laik), Zdeněk Martinák (laik).
O. N. Ves B: Husár P. - Szabo M., Svoboda P., Slezák V., Nikl R., Kusák M., Kosík A., Jirásek A., Chrástek M., Herák M. (82. Hůsek M.), Hél J. (70. Ťok L.). Trenér: Michal Kusák.
Tupesy: Polášek J. - Vávra O., Šmatelka J., Šimek O. (65. Vaculík L.), Mikula F., Maňásek M., Madzia D., Hruška J., Gejdoš J., Burda T., Březina M. Trenér: Antonín Šimon.
Utkání začali domácí aktivněji, už ve 2. minutě střílel Kusák, ale branku netrefil. V 6. minutě zaútočili hosté, ve vápně se nejlépe zorientoval Hruška a otevřel skóre utkání - 0:1. O šest minut později rozehráli hosté rychlou akci, po které skóroval Gejdoš 0:2. Domácí se i nadále snažili být aktivním týmem, ale ve 21. minutě skóroval tupeský Vávra, který tak srazil domácí aktivitu do kolen. Ve druhém poločase byli lepší domácí, kteří hned z kraje zatlačili hosty do vápna. Svoboda dokonce trefil břevno, ale Tupesy neinkasovaly. V 75. minutě už na 0:4 zvyšoval Hruška. Tupesy si po zbytek utkání už výsledek ohlídaly.
Nejlepší hráči: Michal Kusák - Jan Hruška

St. Město - Jarošov 2:5 (0:2)
Branky: 49. (p) Svoboda O., 86. Hastík O. - 35., 55. Kováč Pavel, 22. Jančík V., 68. Kamočai L., 77. Sedláček R.
ŽK: 30. Žajdlík J., 60. Smělík M. - 90. Malina J.
Rozhodčí: Milan Katrňák (7,8) - Miloslav Knot (8), Jiří Stuchlík (laik). Delegát utkání: Jiří Chramcov.
St. Město: Adamík T. - Žajdlík J., Trubačík V., Trubačík M. (59. Klůs J.), Trávník R. (68. Hastík R.), Šopík R., Svoboda O., Smělík M., Hastík O., Grebeň M. (63. Kubík L.), Daťko J.
Trenér: Milan Višenka.
Jarošov: Gajarský M. - Šácha J., Omelka M., Mikulka P., Kováč Pe., Kováč Pa. (80. Malina J.), Kolaja L., Kaštánek M., Kamočai L. (69. Sedláček R.), Jančík V., Bartoň P. (45. Kryštof J.). Trenér: Radek Vyoral.
Diváci viděli oboustranně bojovné utkání, ve kterém byli zpočátku lepší domácí, ale pouze do 10. minuty. Ve 20. minutě dostal krásný pas Trubačík, ale Gajarský odvrátil, následný protiútok ukončil gólem Jančík - 0:1. Domácí ve 27. minutě a ve 31. vyslali střelu Kováčem, ale ten netrefil branku. Ve 35. zvýšil pro hosty Kováč Pavel, který využil skvělé přihrávky - 0:2. Ve 36. minutě mohl snížit domácí Smělík, ale míč zastavila tyčka. V úvodu 2. poločasu snížili domácí z pokutového kopu Svobodou - 1:2. V 55. minutě z půlky hřiště utekl obraně Pavel Kováč a s přehledem zvýšil pro hosty na 1:3. V 68. minutě zvýšil vedení Kamočai a v 77. minutě dal poslední branku hostů Sedláček střelou k tyči. V závěru snížil domácí Hastík na konečných 2:5.
Nejlepší hráči: Milan Smělík - Petr Kováč

Strání B - Pitín 4:0 (2:0)
Branky: 14. Zderčík R., 41. Haloda J., 54. Bušo M., 57. Popelka L.
ŽK: 24. Janovský J. - 35. Bureš M., 39. Berčík P., 89. Salvet L.
Rozhodčí: David Šimoník - David Janík (laik), Pavel Berčík (laik).
Strání B: Děcký R. - Zderčík R. (73. Láska T.), Vintr P., Popelka L., Nuzík P. (50. Adámek T.), Motola J., Houšť V., Haloda J., Bušo M., Janovský J. (50. Reňák R.), Mimochodek J. Trenér: Václav Popelka.
Pitín: Škovran P. - Voda M., Trllo Z. (46. Kozubík A.), Struhař P., Salvet L., Martínek V., Maňas M. (61. Voda J.), Lukáš D., Kozubík J., Bureš M., Berčík P. Trenér: David Lukáš.
Úvod utkání byl vyrovnaný a ani jedno z mužstev si nevytvořilo brankovou příležitost. Ve 14. minutě přišla chyba hostující obrany a skóre otevřel Zderčík - 1:0. I po této brance byla hra hodně neurovnaná a vyložených šancí viděli diváci málo. Až těsně před poločasem skóroval domácí kapitán Haloda. Úvod druhého poločasu začali domácí aktivně, nejprve skóroval v 54. minutě Bušo a o tři minuty později zvyšoval na 4:0 Popelka. Až po této brance začali dávat vědět o sobě i hosté, kteří si vytvořili dvě stoprocentní gólové šance, ale s koncovkou byli na štíru, a tak domácí dovedli zápas k zaslouženému vítězství - 4:0.
Nejlepší hráči: Jaromír Mimochodek - David Lukáš