Buchlovice vezou body z Jaroslavic

Slovácko Sport 10 / 05 / 2018

1. A třída, sk. B

Osvětimany - Fryšták 4:1 (2:1)
Domácí celek již po čtyřech minutách prohrával. Jako by se však Fryšták sám svého vedení zalekl a záhy srovnal Salay svou první brankou v utkání. Ještě do poločasu strhl Žandovský gólem na 2:1 vedení na stranu Osvětiman. Domácí ve druhém poločase kontrolovali své vedení a svými dalšími dvěma góly zkompletoval Salay svůj další hattrick. Branky: Salay 3, Žandovský.
Jaroslavice - Buchlovice 2:3 (0:1)
Hosté začali dobře a již ve 4. minutě vedli. Jaroslavice po změně stran zabraly a díky dvěma gólům překlopily vedení na svou stranu. Fotbalisté z Buchlovic však nic nezabalili a po dalších dvou brankách opět vedli. Po necelých dvaceti minutách druhého poločasu tak viděli diváci hned čtyři branky. Branky: Ondica, Belant, Vrba.
Dolní Němčí - Skaštice 0:2 (0:1)
Vedoucí celek tabulky ze Skaštic po třech porážkách v řadě konečně zabral. Odnesli to hráči Dolního Němčí. Hosté svému soupeři vstřelili první branku v závěru prvního poločasu, když se prosadil bývalý prvoligový fotbalista Zdeněk Konečník. Ten samý hráč přidal druhou branku také ve druhém poločase.
Bojkovice - Nivnice 9:1 (5:1)
S celkem z Nivnice to nevypadá dobře. Další debakl svěřencům trenéra Ondrůška zajistily tentokrát Bojkovice. Domácí již v prvním poločase nasázeli špatně hrající Nivnici pět branek. Jediný čestný úspěch zaznamenal na straně hostů Vlastimil Velecký. Také po změně stran pokračoval gólový koncert Bojkovic, který se nakonec zastavil na čísle devět.  Branky: Naňák 2, Gago 2, Dolina, Holík, Jančařík, Vacula, Michalec (vlastní).
Ořechov - Nedachlebice 3:1 (1:1)
V prvním poločase šli jako první do vedení Ořechovští po půlhodině hry, hosté však po pěti minutách srovnali. Ve druhém poločase měl hlavní slovo ořechovský Kolařík, který svými dvěma góly rozhodl o konečném výsledku 3:1. Branky: Kowalík, Kolařík 2 - Bartoš.
Koryčany - V. Otrokovice B 2:1 (1:1), Žalkovice  Napajedla 2:0 (0:0)
Dohrávky:
Koryčany - Bojkovice 1:2, branky: Slavíček, Kúdela,  Žalkovice - Osvětimany 1:0 PK, D. Němčí - Napajedla 0:1 PK