Branky: 23. Horňák L., 29. (p) Mahdalík J. - 74. Zlámalík R.
ČK: 88. Malenovský P., 90. Vaverka A. (Huštěnovice).
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Pavel Šupina (laik), Petr Kanyza.
Bánov: Franc P. - Suchánek P., Polanský T., Mahdalík J. (46. Kočica M.), Mahdalíček P., Mahdal L., Horňák L., Guryča R., Gajdůšek M., Durďák V. (73. Bulejko P.), Dalajka M. (55. Vogl K.). Trenér: Karel Kopeček.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Umlauf M., Silný F., Puškáč L. (76. Řehůřek J.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z. (66. Vaverka T.), Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Útoky se střídaly od samého začátku na obou stranách, ve 23. minutě kopal Mahdal trestný kop, po kterém Horňák uklidil hlavou odražený míč do branky - 1:0. Domácí byli od této chvíle iniciativnější, to se jim vyplatilo, když po faulu ve vápně ve 29. minutě kopali penaltu, kterou bez problémů Mahdalík proměnil ve druhou branku. Minutu před půlkou mohl zvýšit Guryča, minul ovšem ve vyložené šanci branku. Druhou půlku začali hosté tlačit, výsledkem byla kontaktní branku v 74. minutě, jejímž autorem byl Zlámalík. V 88. minutě si Petr Malenovský zahrál na brankáře a šel pod sprchy. Martin Kočica, který končí svoji dlouholetou karieru, však tentokrát penaltu neproměnil, Kulhavý míč chytil. V samotném závěru šel pod sprchy po druhé žluté kartě Vaverka a zápas se už v klidu dohrál.
Nejlepší hráči: Lukáš Mahdal - Rostislav Zlámalík

Buchlovice - Pitín 5:0 (2:0)
Branky: 51., 61. Jurča A., 20. (p) Hlůšek P., 39. Marek B., 72. Šarata R.
ŽK: 24. Tomešek Z. - 19. Kozubík A., 82. Krahula L.
Diváci: 130.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Zdeněk Bílka (laik), Pavel Berčík (laik).
Buchlovice: Dvořák P. - Tomešek Z. (84. Cigoš P.), Šarata R., Procházka J., Mikula J., Marek B., Kovařík P., Kořínek M. (78. Kučík D.), Hlůšek P., Dvořák J. (46. Jurča A.), Belant L. Trenér: Jiří Surý.
Pitín: Urbánek P. - Voda M., Trllo Z., Struhař P., Krahula L., Kozubík J., Kozubík A., Janota R., Gabrhel P., Berčík P., Berčík P. Trenér: Lukáš David.
Hosté nastoupili do utkání s velkým odhodláním, měli šance, ale nebylo jim souzeno dát branku. A tak se v 20. minutě ujali vedení domácí nádhernou brankou Hlůška. V 37. minutě zvyšoval kapitán Marek na 2:0, kdy s přehledem proměnil pokutový kop. Hosté do konce půlky nastřelili tyčku, ale branku nedali. Také ve druhé půli se hosté snažili, ale jejich koncovka byla žalostná. A tak se opět ke slovu dostali domácí v 51. a 61. minutě zvyšoval Jurča již na 4:0. V 72. minutě se z půlky hřiště trefil obránce Šarata. A tak domácí zaslouženě vyhráli 5:0.
Nejlepší hráči: Zdeněk Tomešek - Michal Voda
?
?
?Kněžpole B - Tupesy 4:0 (2:0)
Branky: 65., 83. Krejčiřík M., 37. Brázdil O., 38. Palčík R.
ŽK: 25. Drška M. (Tupesy).
Diváci: 65.
Rozhodčí: Lukáš Mikulka - Václav Lapčík (laik), Jiří Vávra (laik).
Kněžpole B: Vyorálek J. - Pastyřík R. (85. Mazůrek A.), Palčík R. (83. Moštěk M.), Krejčiřík M., Kašný R., Kašný P., Hruboš P., Hruboš L., Haša M., Flíbor T., Brázdil O. (67. Kašný T.). Trenér: Martin Haša.
Tupesy: Gaura J. - Vávra P., Vávra O. (60. Oslzla R.), Vaculík L., Nožička R., Kubíček T., Hruška J., Gejdoš J., Drška M., Bureš R., Burda T. Trenér: Antonín Šimon.
Na podmáčeném trávníku se hrál pohledný fotbal a prvních třicet minut měly více ze hry Tupesy. Ve 13. minutě zahrávali hosté rohový kop, naběhl si na něj Ondřej Vávra a hlavičkou umistil pod břevno, ale gólman již jistý gól bravúrně vyrazil. Ve 28. minutě Kašný s Flíborem rozjeli útočnou akci, ale míč skončil mimo brámu. Ve 37. minutě Radim Palčík přihrál míč Brázdilovi a ten otevřel skóre. Ihned o minutu později Lukáš Hruboš vyslal centr na Palčíka, který zvýšil na 2:0. V 55. minutě ze 35 metrů střílel Hruboš dělovku, ale míč pouze rozhýbal brankovou konstrukci. V 65. minutě centroval Kašný z levé strany na Krejčiříka, který poslal míč do břevna a následně skončil za zády gólmana. V 69. minutě mohli hosté snížit, Hruška šel sám na gólmana, ale jeho střela skončila vedle levé tyče. V 83. minutě zahrával Flíbor rohový kop a Krejčiřík uzavřel na konečných 4:0.
Nejlepší hráči: Josef Vyorálek - Jan Gejdoš

Korytná - Jarošov 0:5 (0:2)
Branky: 30., 35. Kováč P., 84., 88. Kolaja L., 85. Staroba R.
ŽK: 24. Navláčil O. - 45. Dujka J., 60. Kolaja L.
Diváci: 40.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Josef Flasar (laik), Petr Hanáček (laik).
Korytná: Málek Mi. (64. Máčalík Š.) - Žajgla T., Vacula J., Navláčil O., Medůsek M., Matucha J., Málek Ma., Macíček J., Krajčovič T., Kadlčík K., Janovský L. Trenér: Michal Málek.
Jarošov: Hančík F. - Vaculík M., Šácha J. (88. Jančík V.), Staroba R., Omelka M., Malina J., Kováč P., Kolaja L., Grebeníček P., Dujka J., Bartoň P. (55. Juřena J.). Trenér: Radek Vyoral.
Za sychravého, podzimního počasí se hrál velmi svižný fotbal na obou stranách, střelecky byli na tom, ale lépe hosté, kteří se poprvé prosadili ve 30. minutě Kováčem. O pět minut později tentýž hráč po chybě obrany zvýšil na 0:2. Domácí mohli korigovat v 38. minutě, Kadlčík však svou šanci zahodil. Ve druhém poločase zkušenější hosté ovládli hru a přišly i další branky. Ta třetí se zrodila v 84. minutě, kdy špatný odkop zužitkoval Kolaja. O minutu později kopali hosté roh a Staroba uklidil míč přízemní střelou počtvrté do sítě. Dvě minuty před koncem završil skóre pěkným zpracováním míče opět Kolaja, který zakončil střelecké hody hostů.
Nejlepší hráči: Ondřej Navláčil - Pavel Kováč
?
?

Kunovice - Babice 2:1 (2:1)
Branky: 11. (p) Remeš M., 34. Polášek R. - 27. Soldán L.
ŽK: 5. Sklenář J., 67. Kučera M. (Kunovice).
Diváci: 165.
Rozhodčí: Roman Bednář - Zdeněk Černý (laik), Ondřej Piža (laik).
Kunovice: Uhlík R. - Šebák O. (34. Lahodný J.), Střelec T., Sklenář J., Remeš M. (82. Mareček M.), Polášek R., Kučera M., Černý L., Brim O., Baný J., Balaštík A. Trenér: Dušan Klvaňa.
Babice: Hájek M. - Škrabal M., Soldán L., Poiselt A., Liška J., Lahola M. (32. Němec M.), Körber S., Chmel R., Horníček E., Forro M. (84. Fusek I.), Bičan M. (63. Maňásek J.). Trenér: Emil Horníček.
Domácí začali obrovským náporem a ve 2. minutě Balaštík nastřelil břevno střelou z 20 metrů. Poté se domácí dožadovali pokutového kopu, ale rozhodčí přestupek neviděl. V 11. minutě byl sražen před brankou Remeš, sám se postavil k pokutovému kopu a proměnil - 1:0. Poté hosté hru vyrovnali a ve 27. minutě vystřelil na bránu Soldán, domácí obrana se dopustila hrubé chyby, kdy odražený míč se opět dostal k Soldánovi a ten již neměl problém trefit odkrytou bránu - 1:1. Ve 34. minutě poslal Kučera míč Remešovi ten vystřelil, gólman stačil míč vytěsnit na břevno, ale odražený míč již Polášek poslal neomylně do sítě - 2:1. Druhý poločas se odehrával spíše ve středu hřiště, domácím se přestala dařit kombinace a jejich veškeré útoky končily u pokutového uzemí hostů. Naopak akce Soldána volaly po gólu.
Nejlepší hráči: Marek Kučera - Stanislav Körber

O. N. Ves B - Boršice u Bl. 2:3 (1:1)
Branky: 32. Nikl R., 78. vlastní - 32. Nožička J., 55. Kusenda R., 65. Ondra P.
ŽK: 13. Tvrdoň E., 36. Kosík A., 73. Jurásek D., 89. Nikl R. - 37. Bilík V., 60. Šimek R.
ČK: 57. Tvrdoň E., 85. Jurásek D. (O. N. Ves B).
Diváci: 70.
Rozhodčí: Martin Strapina (7,8) - Jaroslav Hlůšek (laik), František Motyčka (laik). Delegát utkání: Radek Vlček.
O. N. Ves B: Štefaník R. - Tvrdoň E., Ťok L. (25. Štěrba J.), Pavlas Z., Nikl R., Morava T. (25. Kosík A.), Kusák M., Jurásek D., Hábl O., Franěk P., Drechsel M. (72. Němec M.). Trenér: Michal Kusák.
Boršice u Bl.: Slaník J. - Šimek R., Polášek M., Ondra P. (88. Stodolák M.), Nožička J., Němeček R., Kusenda R., Kusenda P., Huspenina M., Gál J., Bilík V. Trenér: Vladimír Bilík.
V 1. poločase byli lepší hosté s více brankovými šancemi, kterým se podařilo ve 32. minutě po hrubce domácího brankáře skórovat - 0:1. Ještě ve stejné minutě však dokázali domácí vyrovnat na 1:1, když Nikl dostal krásnou přihrávku zpoza hráče a obstřelil brankáře k levé tyči. Ve 2. poločase byli opět lepší hosté, když v 55. minutě po levé straně utekl Kusenda, přehodil brankáře a hosty poslal zaslouženě do vedení. Domácí se zlepšili od 55. minuty, vypracovali si několik brankových příležitostí, ale opět míč skončil mimo tři tyče. V 57. minutě šel předčasně pod sprchy Tvrdoň. V 65. minutě zvýšil Ondra na 1:3. Domácí nehodili utkání za hlavu a podařilo se závěr zdramatizovat, když si v 78. minutě dali hosté vlastní gól. V 85. minutě šel předčasně pod sprchy za druhou žlutou kartu Jurásek. Utkání mohlo skončit nerozhodně, ovšem domácí neproměnili šance.
Nejlepší hráči: Zbyněk Pavlas - Jaroslav Nožička

St. Město - Strání B 4:2 (3:1)
Branky: 26., 42. Smělík M., 44. Hastík O., 90. Hastík R. - 17. Nuzík P., 87. Janošík J.
ŽK: 71. Daťko J. - 63. Zderčík R., 75. Janošík R., 80. Nuzík P.
ČK: 75. Zderčík R. (Strání B).
Diváci: 110.
Rozhodčí: Michal Kubíček - Jiří Stuchlík (laik), Antonín Grebík (laik).
St. Město: Trubačík L. - Trávník R. (80. Panáček M.), Šopík R., Šobáň P., Svoboda O. (74. Hastík R.), Smělík M., Sháněl R., Kubík L., Hastík O., Daťko J., Andrýsek M. Trenér: Milan Višenka.
Strání B: Děcký R. - Zderčík R., Zderčík P., Nuzík P., Motola J., Mimochodek R. (66. Janošík J.), Janošík R., Houšť V., Bušo M., Bruštík M., Adámek T.
Trenér: Václav Popelka.
Ve Starém Měste se hrál za občasného deště kvalitní fotbal, kde se hosté ujali vedení v 17. minutě po chybě gólmana, který neudržel Nuzíkovu střelu z 15 metrů. To domácí nabudilo a do poločasu zvrátili výsledek po pěkných individuálních akcích Smělíka a Hastíka O. Druhý poločas se hrál ve stejném tempu, kdy se hostům podařilo snížit přes celé vápno díky Janošíkovi, načež domácí neproměnili penaltu a v 90. minutě o výsledku rozhodl čtvrtým gólem střídající Hastík R.
Nejlepší hráči: Milan Smělík - Jakub Motola