Branky: 11., 73. Smělík M. - 13. Černý P., 40. Umlauf M.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Tomáš Tureček - Jaroslav Říha (laik), Pavel Čechmánek (laik).
Babice: Hájek M. - Věrný J., Soldán L., Smělík M., Poiselt A., Macháček P., Litoš F., Liška J. (46. Němec M.), Lahola M., Körber S. (66. Lahola T.), Horsák D. Trenér: Marcel Litoš.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R. (46. Silný F.), Umlauf M., Puškáč L. (81. Vaverka A.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Hanák D. (61. Vaverka T.), Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Sousedské derby se hrálo na velmi dobře připraveném terénu. Lépe začali hosté, v 10. minutě běžel Puškáč sám na Hájka, ale ten byl připraven. O minutu později se osvědčilo pravidlo nedáš - dostaněš. Domácí Smělík otevřel skóre po kopu Věrného. Za dvě minuty získal míč v polovině hřiště Černý, které své sólo zakončil nádhernou střelou pod horní tyč. Až do 40. minuty se míč pohyboval pouze mezi šestnáctkami. Pak přišel Puškáčův rohový kop na Umlaufovu hlavu a hosté šli do kabin s jednobrankovým vedením. Druhá půle probíhala ve svižném tempu, obě mužstva zahodila několik dobrých šancí. V 73. minutě byl faulovám Soldán. Trestný kop vyrazil brankář Střítecký zpět na Soldána, který vrátil míč do vápna. Zmatek pak využil Smělík ke vstřelení vyrovnávací branky.
Nejlepší hráči: David Horsák - Pavel Černý

Buchlovice - Březová 10:0 (1:0)
Branky: 7., 84. Vojtěšek A., 57., 79. Bedřich M., 47. Procházka J., 60. Dvořák J., 62. Hlůšek P., 64. Křiva D., 87. Jurča K., 89. Strakoš S.
ŽK: 22. Vojtěšek A., 80. Procházka J. - 49. Plášek P., 51. Plášek V.
Diváci: 200.
Rozhodčí: Bohumil Čikl - Zdeněk Bilka (laik), Josef Janků (laik).
Buchlovice: Hlůšek P. - Vojtěšek M., Vojtěšek A., Strakoš S., Šarata R., Procházka J., Křiva J. (79. Jurča K.), Křiva D., Dvořák J., Bedřich M., Jurča A. Trenér: Josef Křiva.
Březová: Majer J. - Zetík S., Uher J., Ševčík T. (60. Králík J.), Plášek V., Miškář V. (46. Plášek P.), Kubiš Z., Kubiš M., Janků D. (70. Janků L.), Čaňo P., Jerentík H.
Trenér: neuveden.
Březová nastoupila v Buchlovicích s odhodláním, tým si vypracoval první šanci, první branku ale zaznamenali domácí. V 7. minutě vystřelil A. Vojtěšek a překonal hostujícího brankaře - 1:0. Za tohoto stavu se šlo do kabin a nic nenasvědčovalo tomu, že si Březová odveze debakl. Ve druhém poločasu si otevřeli střelnici Buchlovice. Nejprve ve 47. minutě Procházka zvýšil na 2:0, v 57. minutě upravil kapitán na 3:0 a hosté se zcela položili. V 60. minutě Dvořák zvyšoval na 4:0. Gól si připsal také domácí brankář Hlůšek, který v 62. minutě proměnil pokutový kop. V 64. minutě si připsal gól také Křiva, který vypracoval spoluhráčům nejvíc šancí. V 79. minutě zvýšil opět kapitán Marek a v 84. minutě vsítil svoji druhou branku A. Vojtěšek A. V 87. minutě zvýšil na 9:0  Jurča a účet zápasu uzavřel na 10:0 Strakoš.
Nejlepší hráči: Aleš Vojtěšek - Josef Uher

Hradčovice - Bílovice 9:1 (4:1)
Branky: 4., 35., 68. Koníček P., 23., 63. Mitáček L., 72., 80. Indra T., 13. Mikulec D., 66. Horák P. - 12. Štětkář V.
ŽK: 12. Zlámal Z., 41. Štětkář V., 88. Dostálek A. (Bílovice).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Ondřej Piža - Radim Mikulec (laik), Richard Pospíšil (laik).
Hradčovice: Daněk S. - Urubčík Z., Synčák J., Mitáček L., Mikulec D. (19. Hlaváč V.), Koníček P., Jurčík D. (56. Daněk V.), Indra T., Fábry I. (64. Horák P.), Daněk O., Cmol M. Trenér: Ludvík Cmol.
Bílovice: Kaňovský T. - Zlámal Z., Štětkář V., Ondrůšek V., Knot J., Janků R., Hlaváček P. (21. Blaha M.), Gajdošík E., Dujka F., Dostálek V. (43. Ondrůšek M.), Dostálek A. Trenér: Tomáš Kaňovský.
Domácí využili drtivé převahy, kterou zúročili devíti brankami. Tu první dal již ve 4. minutě Koníček, hostím se podařilo srovnat ve 12. minutě zásluhou pěkné střely Štětkáře. O minutu později D. Mikulec posílá domácí opět do vedení 2:1. Ve 23. minutě přidává Mitáček třetí branku a v minutě 35. dává na poločasových 4:1 opět Petr Koníček-ikona Hradčovic. Do druhého poločasu nastoupili hosté pouze v deseti hráčích a brankostroj domácích pokračoval. V 63. minutě opět Mitáček a 5:1. O tři minuty se do střelecké, listiny zapsal Horák. Na 7:1 upravil opět kapitán domácích Petr Koníček. Indra v 72. minutě dává osmou branku a na konečných 9:1 upravuje v 80. minutě opět Indra. Tento stav hosté už před kýženou desítkou ubránili.
Nejlepší hráči: Petr Koníček - Erik Gajdošík

Mařatice - H. Němčí 0:0
ŽK: 80. Tyl V. - 48. Rybnikář P., 70. Sibichr R.
Diváci: 105.
Rozhodčí: Pavel Škrabal - Milan Čeněk (laik), Petr Kadlček (laik).
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Tyl V., Rídl L., Prekop D., Polášek D. (88. Piecha E.), Mrva M., Kroča M., Knapčík M., Juřena F. (71. Ižo F.), Janků A. Trenér: Milan Surový.
H. Němčí: Rybnikář P. - Říha J., Zimčík T., Sibichr R., Mikulec M. (68. Malík T.), Kadlček V., Janeček P., Huňka V. (82. Tureček M.), Fibichr R., Fábry J., Bahula L. Trenér: Lubomír Zámečník.
Zápas začal minutou ticha za pana Vladislava Vacenovského. Samotné utkání probíhalo za lepšího výkonu Horního Němčí. Hosté měli více šancí a střelami na branku ohrožovali domácího gólmana Matouška. Ten v první půli vychytal remízu 0:0. Ve druhé části se hra otočila, domácí se semkli a hra se přelévala od vápna k vápnu. Stoprocentní příležitost si však domácí nevytvořili. V 85. minutě mohl rozhodnout o vítězství Horního Němčí Tureček, který však střelou z vápna jen orazítkoval břevno. Utkání bylo ukončeno v 90. minutě za stavu 0:0.
Nejlepší hráči: Ondřej Matoušek - Lukáš Bahula

Pitín - St. Město 1:1 (0:0)
Branky: 82. Salvet L. - 72. Müller T.
ŽK: 57. Švehlík F., 82. Vladár J., 85. Salvet L. - 41. Daťko J., 70. Botek J., 80. Žajdlík J., 81. Bičan M.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Petr Kliment (laik), Pavel Vlček (laik).
Pitín: Urbánek P. - Vladár J., Švehlík F., Salvet L., Navrátil M., Lukáš D., Kocourek K., Kavka P., Jurásek L., Jančařík M. (46. Kozubík J.), Berčík P. (85. Hasoň L.). Trenér: Pavel Berčík.
St. Město: Hodulík J. - Žajdlík J., Vlček T., Vlček P., Sháněl R., Panáček M., Müller T., Kovács L., Daťko J., Botek J., Bičan M. Trenér: Radek Bouřa.
Utkání začalo minutou ticha za předčasně zesnulého pana Vacenovského. Úvod zápasu patřil převážně hostujícímu týmu. Za zmínku stojí akce v 8. minutě, kdy minul branku P. Vlček. V 15. minutě si zasóloval domácí Kavka, jeho střelu zastavila Hodulíkova tyč. Druhá půle byla vyrovnanější, v 55. minutě mohli jít hosté do vedení, ovšem Sháněl Urbánka z penalty nepřekonal. Přesto se hosté dočkali vedení. V 72. minutě utekl obraně Müller a sólo zakončil střelou k tyči. Od této chvíle byla hra plná nervozity, což dokumentuje větší množství žlutých karet. Domácí i tak dokázali srovnat po rohu Lukáše Salvetem, který usměrnil míč do sítě osm minut před koncem.
Nejlepší hráči: Pavel Urbánek - Pavel Vlček

Popovice - Korytná 0:1 (0:0)
Branky: 70. Bublík I.
ŽK: 39. Mikulec P. - 66. Suchý R.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Michal Stašek (laik), Jan Medůsek (laik).
Popovice: Šesták M. - Tetera T., Smolík A., Šácha P., Předkovský T. (71. Kryštof O.), Musil O. (75. Tureček P.), Mikulčík R., Mikulec P., Lyko T., Hladný T., Havlík P. Trenér: Dušan Vlčnovský.
Korytná: Málek Michal - Zetka M., Zelínka E., Vacula J., Suchý R., Persona P., Medůsek M., Janča J., Bublík I., Bachůrek M., Medůsek R. (25. Navláčil O.). Trenér: Michal Málek.
Předposlední kolo okresní soutěže začalo minutou ticha za předsedu okresního fotbalového svazu pana Ladislava Vacenovského. V prvním poločasu se nikdo neprosadil, hra se odehrávala převážně ve středu hřiště. Odtud však góly nepadají... Po přestávce nastoupili aktivněji domácí a vytvářeli si i dobré střelecké příležitosti. Ale nebylo jim to nic platné. Naopak hostující Bublík rozhodl o výsledku z ojedinělé šance. Zápas byl podprůměrným utkáním okresní soutěže, ale hostům se tři body do konečné tabulky budou velmi hodit.
Nejlepší hráči: Tomáš Tetera - Michal Málek

Vlčnov - Košíky 2:1 (0:0)
Branky: 53. Tomala K., 60. Mikulinec P. - 88. Hastík P.
ŽK: 34. Křapa L., 59. Zemek P. - 89. Mařák P.
Rozhodčí: Miroslav Pyclík - Josef Podškůbka (laik), Antonín Mikulec (laik).
Vlčnov: Hlaváček V. - Zemek P. (85. Kužela R.), Tomala K., Tomala J. (70. Kašpařík P.), Slovák J., Pinkava R., Palinek J., Mikulinec P., Matějíček M., Křapa L. (79. Indra J.), Konečný R. Trenér: Ivo Šimčík.
Košíky: Ondruch A. - Vojtek P. (75. Janováč Z.), Uherka Z., Šlechta Z., Přílučík M., Poháněl J., Ovsík M. (79. Mařák P.), Mihal A. (16. Večeřa T.), Hastík P., Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vlastimil Kučera.
Domácí začali za slunečného počasí náporem, ze kterého ale vytěžili jen čtyři rohové kopy. Od 20. minuty převzali iniciativu hry hosté. Se střelami z dálky si ale domácí brankář Hlaváček i hostující Ondrůch poradili. Ve druhé části začali domácí dalším náporem, ze kterého vytěžili dvě branky. První zaznamenal v 53. minutě krásnou střelou ze šestnáctky K. Tomala. V 60. minutě byl v pokutovém území stražen P. Zemek a P. Mikulinec bezpečně proměnil penaltu - 2:0. Pak hosté přebrali iniciativu a zatlačili domácí k velkému vápnu. V 88. minutě se jim podařilo snížit P. Hastíkem na 2:1.
Nejlepší hráči: Petr Zemek - Adam Ondruch

Okresní soutěž 15. kolo
Bílovice - Babice 2:5 (0:3)

Branky: 70. Čechmánek O., 85. Janků R. - 15., 18. Soldán L., 58., 87. Horsák D., 3. Smělík M.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Richard Pospíšil (laik), Aleš Havlík (laik).
Bílovice: Juřena P. - Zlámal Z., Štětkář V., Ondrůšek V. (46. Stašek P.), Janků R., Hlaváček P., Gajdošík E., Čechmánek O., Dujka F. (79. Ondrůšek M.), Dostálek V., Dostálek A. Trenér: Tomáš Kaňovský.
Babice: Hájek M. - Věrný J., Soldán L., Smělík M., Litoš F., Liška J., Lahola T., Horsák D., Býček L., Lysoněk P., Němec M. Trenér: Jan Pištěk.
Hned od úvodu utkání byla vidět hostující převaha a chuť k vítězství. Už ve 3. minutě se do odkryté brány trefil Smělík. Hosté si i nadále vytvářeli střelecké situace, ale domácí brankář vše pochytal. V 15. minutě se po přesné hlavičce trefil Soldán. O tři minuty později mířil přesně znovu Soldán, tentokrát se trefil k tyči - 0:3. Domácí si v 1. poločase nevytvořili už žádnou brankovou příležitost. Domácí nastoupili do druhého poločasu jako vyměnění, vytvořili si pár brankových příležitostí, ale skvěle chytající Hájek zneškodnil všechny pokusy. Po rychlém brejku v 58. minutě zvyšoval už na 0:4 Smělík. Domácí se ale stále nevzdávali, o 13 minut později se z dálky trefil Čechmánek. Domácí měli i nadále tlak, ale nedokázali ho zužitkovat. V 85. minutě snížil domácí Janků na 2:4. V 87. minutě určil skóre svým druhým gólem Horsák.
Nejlepší hráči: Roman Janků - David Horsák