Budíček až za stavu 0:8... Pozdě

Hluk Sport 09 / 01 / 2019

Florbalisté Spartaku Hluk do nového roku vykročili levou nohou. Šestý tým Národní ligy vysoko prohrál na půdě osmých Aligátorů z Klobouků u Brna, když totálně prospal první třetinu, ve které inkasoval šest gólů!
Klobouky u Brna - HLUK 16:8
Hlučané nastoupili bez útočníka Dudy a hlavně Podškubky, brankářské jedničky, za kterou zaskočil Stašek. A vstup do zápasu jim vůbec nevyšel.
Domácí byli rychlejší, důraznější a přesnější. Když v 9. minutě vedli 4:0, Spartak byl zralý na ručník. A to nebyl ještě zdaleka konec. Ve 25. minutě to bylo už 8:0!
Až pak Hlučanům zazvonil budíček, jenže více než na rozdíl šesti branek se nedostali. „Osm branek leckde venku stačí na vítězství, ale dnes jsme byli pomalí a nedůrazní, obzvlášť k Laďovi Dufkovi, který nám nasázel sedm gólů,“ kroutil hlavou Martin Tuhý, hrající kouč Hluku. Branky: Olbert 2, P. Krchňáček 2, Petlan, Jílek, Janča, M. Krchňáček. Třetiny 6:0, 5:4, 5:4.
HLUK: Stašek - Zábrana, Holý, Cileček, Zatloukal, Petlan, Jílek - Blizňák, Olbert, Janča, Pavel Krchňáček, Martin Krchňáček, Štěrba, Tuhý.