Budíček Jiskry odneslo Jalubí

Slovácko Sport 01 / 10 / 2015

I. B sk. C

Ořechov - Nedakonice 0:1 (0:0)
Třebaže Nedakoničtí hráli druhý poločas oslabeni o vyloučeného Čagánka,  dokázali urvat tři body. Na branky chudé střetnutí rozhodl patnáct minut před koncem Mařák. Svěřenci kouče Klečky tak navázali na vysokou výhru z minulého kola. Branka: Mařák.

St. Město - Jalubí 7:2 (2:0)
Staroměstské Jiskře konečně zazvonil budíček. Její střelecké řádění odneslo Jalubí, které si odváží vysokou porážku. Ostrými „náboji“ pálili především mladší střelci domácích. Tři nejmladší hráči se zasloužili o pět branek. Branky: Melichárek 2, Salay 2, Šmatelka, Juráň, Blaha - Gajdorus 2.

Nivnice - Morkovice B 1:2 PK (0:1)
Jen bod si překvapivě připsala Nivnice, lídr soutěže. Domácí sice po přestávce smazali jednobrankové manko, ale na pokutové kopy padli 5:6. I přes druhou porážku zůstávají svěřenci Miroslava Ondrůška v čele čtrnáctičlenného pelotonu. Branky: Michalec - Zápařka.

Ostr. N. Ves - Zborovice 3:1 (0:0)
V Ostrožské Nové Vsi se roztrhl pytel s brankami až ve druhém dějství. V opatrném prvním poločase fanoušci gól neviděli. Základ vítězství položili domácí  v 56. a 59. minutě. Hosté sice ještě reagovali, ale zápletku odmítl v 88. minutě svým druhým gólem Lorenc. Branky:  Lorenc 2, Slezák - Krčmar.

Prakšice - Zlechov 2:1 (0:0)
Také v dalším utkání tohoto kola padaly góly až po změně stran. Důležité vítězství Prakšic se rodilo těžce, ale přece jenom přišlo. Na vedoucí branku domácích ještě dokázali hráči Zlechova reagovat vyrovnáním, další trefa Prakšic však hosty zlomila a cenné tři body tak zůstávají doma. Branky: Mikel, Vlček - Mikula.

Buchlovice - Kunovice 2:1 (0:1)
Kunovice si vypracovaly těsný náskok v prvním poločase, ve druhém však domácí přidali a skóre zaslouženě otočili. Branky: Huráb, Mikula - Lahodný.

1. FC Slovácko C - Koryčany 5:1 (2:1)
Bitva předních týmů tabulky se změnila ve hru kočky s myší. Fotbalisté ze Sadů si tak napravili reputaci po šestibrankovém přídělu v Nedakonicích. Svěřenci trenéra Václava Chvojky soupeře převálcovali hlavně ve druhé půli.
Branky: Machač 2, Ohnutek, Žůrek, Králík - Lysko.