Byl to zbytečný nervák

Byl to zbytečný nervák
Uherské Hradiště Sport 26 / 08 / 2015

Jaroslav Diviš toho v posledních utkáních schytal od slováckých fanoušků hodně. Hlavně domácí C tribuna mu neodpustí žádnou chybičku. V Jihlavě však na hřišti nechal duši. Při hře nahoru-dolů naběhal po pravé straně spousty kilometrů a nahrávkou na druhý gól Hlúpikovi se pod ziskem tří bodů výrazně podepsal.

Naběhal jsem toho skutečně hodně. V zápase bylo hodně jednoduchých ztrát míče na obou stranách, a tak se hrálo nahoru-dolů a na konci jsem skutečně už nemohl. Myslím ale, že jsme byli v první půli lepší, jenže na začátku druhé jsme dostali gól, trošku jsme znervózněli. Ještě před tím jsme měli s Fildou Hlúpikem šanci, ale nedořešili jsme ji. Pak ještě neproměněná penalta a byl z toho nervák.
Šance, kdy jste šli s Filipem Hlúpikem sami na brankáře, mohla domácí definitivně zlomit. Co se stalo, že jste ji nedotáhli?
Chtěl jsem to Filipovi nahrát, aby dal do prázdné brány, ale měl jsme to řešit jinak. Buď zavřít oči a napálit to, anebo jít sám. Už v první půli jsem ale trefil gólmana. Byla to škoda. Mohli jsme být mnohem klidnější. Jsem ale rád, že jsme to zvládli, i když jsme mohli Milanovi (Hečovi) pomoci k nule. Závěr ale jednoduchý nebyl. Měli spoustu standardek, které byly nebezpečné.
Po dlouhé době jste si také připsal asistenci na gól.
Po dlouhé době to byl hlavně výkon, co se dá trochu zhodnotit. To, co jsem předvedl minule doma s Příbramí, nebylo ani omylem na ligu. Jsem rád, že jsem se trochu vzpamatoval a nahrál na gól. Je potřeba navázat na tyto výkony také jako celý tým.
Další zápas hrajete až za tři týdny v rámci slováckých Slavností vína. Bude další důvod k oslavě?
(úsměv) Doufám, že vyhrajeme a fanoušci to budou moci pak řádně oslavit. Já osobně mám moravské tradice rád, vždyť pocházím z jižní Moravy, a víno k tomu patří. Vloni jsem se po příjezdu ze zápasu byl podívat, ale už všechno končilo.
Takže kýžený gól si necháváte na slavnostní zápas?
(smích) Doufám, že i na další zápasy.  

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace