Byla to velká katastrofa

Byla to velká katastrofa
Brno Sport 25 / 10 / 2010

Najít oporu v dresu Slovácka bylo po sedmibrankové porážce nemožné. Tak jsme zvolili Martina Kuncla, který byl u první penaltové situace, která výrazně ovlivnila vývoj utkání.
Pojďme nejdříve k celému utkání.
Co k tomu říci? Pro nás určitě velká katastrofa. 7:0…, skončilo to tak vůbec? (ptal se dotazujících novinářů a po ujištění, že skutečně ano, pokračoval) Takové utkání by se stávat nemělo. To není normální ani v okresním přeboru. My jsme podcenili začátek. Nebudu komentovat nějaké detaily, to si rozeberte sami u televize (narážel na první penaltovou situaci). Zaspali jsme začátek, dostali jsme brzo góly. Brno se dostalo na koně a my jsme se báli hrát fotbal. Tolik branek by se ale stávat nemělo.
Byl z vaší strany před první penaltou kontakt se Střeštíkem?
Já to nebudu komentovat, ať si hráč Střeštík sáhne do svědomí, jestli uklouzl, anebo jsem se jej dotkl. Dál to nebudu komentovat.
Tak přeci víte, jestli jste se jej dotkl, nebo ne?
Prostě uklouzl a on to bude vědět sám, když se ho zeptáte (Samotný Střeštík samozřejmě tvrdil, že jej Kuncl kopl a že to byla jasná penalta).
Po tom verdiktu ve vás hodně bouřily emoce.
Určitě. Osobně snáším hůř křivdu, kterou jsem cítil, ale v ten moment jsme prohrávali 1:0 a měli jsme to na svých nohou. Mohli jsme utkání zvrátit, ale my jsme dělali neuvěřitelné chyby a soupeř nás potrestal.
Rozložila vás ta rychlá penalta psychicky?
Nemyslím si to. Chtěli jsme hrát fotbal, tak jak se nám to dařilo na Baníku. Tady se nám nedařilo kombinovat a vzadu jsme zbytečně vymýšleli. Měli jsme hrát jednoduše. 

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace