Čaňovi stačila na dva góly jediná minuta

ŽK: 28. Bída L., 44. Prekop D., 47. Janků A., 55. Vyorálek D., 70. Mrva M. - 28. Cingel S., 80. Štefka P., 88. Hruboš P., 90. Vyorálek J.
Rozhodčí: Jan Houdek - Dalibor Jirásek (laik), Milan Večeřa (laik).
Mařatice: Kuriál R. - Zbořil S., Vyorálek D., Tyl V. (69. Kuchař R.), Šenk P., Solař D. (46. Lukašík A.), Prekop D., Mrva M., Janků A., Bída L., Beneš R. (90. Matoušek O.).
Trenér: Milan Surový.
Kněžpole: Vyorálek J. - Štefka P., Palčík R., Kašný P. (46. Matoušek M.), Hruboš P., Hruboš L., Flíbor T., Flíbor D., Cingel S., Brázdil J., Blaha K.
Trenér: Radim Palčík.
Velmi zajímavé utkání viděli diváci v dohrávce 1. kola v Sadech. Domácí na nic nečekali a 9. minutě se po krásné kombinaci na jeden dotek prosadil Tyl., který otevřel na 1:0. Hosté se vrhli do útoku a hned v 15. minutě mohlo být zásluhou Cingela srovnáno, nicméně domácí brankář čaroval a hlavičku vytlačil. V 25. minutě se situace opakovala, nicméně Cingel nehlavičkoval, pouze přestřelil branku. Hosté byli aktivnější, nicméně v několika dalších šancích nedokázali  skórovat. Druhý poločas se nesl ve znamení útoků hostů, nicméně ztroskotali na jistém domácím brankáři. Za zmínku stojí 66. minuta, kdy Hruboš dalekonosnou střelou zkusil překvapit brankáře, ten ale vyrazil na roh.
Nejlepší hráči: Roman Kuriál - Radim Palčík

OS A 10. kolo
Polešovice - Topolná 3:1 (1:0)

Branky: 35. Březina P., 70. Černoch M., 83. vlastní - 80. Hoferek O.
ŽK: 60. Březina P. (Polešovice).
Diváci: 50.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Radek Bernatík (laik), Cyprian Blaho (laik).
Polešovice: Pavela M. - Tringela J., Stašek J., Martykán M., Mangl R., Kubiš M., Korvas R., Kordula T., Hasoň J., Černoch M., Březina P.
Trenér: Radek Svoboda.
Topolná: Rosík T. - Viceník R., Válek A., Ostrožík D. (50. Rozsypálek P.), Kašný D., Hoferek O., Hoferek J., Gabrhelík T., Foltýn M., Bartošek J. (73. Stuchlík Mil.), Stuchlík M.
Trenér: Miroslav Stuchlík.
Dohráváné utkání 10. kola se hrálo na podmáčeném terénu, který znemožňoval kombinaci. Mužstva nakopávala míče od vápna po vápno. První šanci utkání měli domácí ve 12. minutě, Kordula ale hlavou trefil břevno. V 18. minutě hostující Marek Stuchlík netrefil odkrytovu branku. V 21. minutě naopak těsně minul polešovický Stašek. Ve 35. minutě zahrávali domácí přímý volný kop z poloviny hřiště a Březina hlavou otevřel skóre - 1:0. Ve 48. minutě hosté pohrdli další vyloženou šancí, když Válek minul bránu z malého vápna. V 70. minutě dostal kolmici za obranu Černoch a zvýšil na 2:0. V 80. minutě Hoferek střelou zpoza vápna snížil - 2:1. V 81. minutě hlavičkoval na malém vápně nekrytý Stuchlík nad. V 83. minutě hostující obránce hlavou uklidil míč do vlastní branky.
Nejlepší hráči: Martin Martykán - Ondřej Hoferek

OS A 7. kolo
Tupesy - Kostelany n. M. 2:5 (2:3)

Branky: 17. Vávra O., 21. Bureš R. - 9., 87. Mojžíš Ju., 19. Mojžíš Jo., 30. Šimík D., 82. vlastní
ŽK: 45. Šmatelka J., 50. Molek S. (Tupesy).
Diváci: 40.
Rozhodčí: Dalibor Hanák - Jiří Vávra (laik), Jaroslav Vávra (laik).
Tupesy: Hurdes V. - Vávra O. (73. Žaluda R.), Šmatelka J., Novák P., Molek S., Mikula F., Mazůrek F., Madzia D., Komínek J., Hruška J., Bureš R.
Trenér: Stanislav Travenec.
Kostelany n. M.: Koryčánek V. - Vávra M., Šimík D., Rychlík M., Plevák L., Němec M., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Janík M. (70. Krpal D.), Horký L., Facalka R.
Trenér: Martin Vávra.
V Tupesích se začalo v dohrávaném utkání 7. kola pěkně z ostra už od úvodu. Šance se střídaly na obou stranách, a tak nebylo divu, že se skóre měnilo hned v 9. minutě, kdy se po kolmici prosadil Julius Mojžíš. Vyrovnání zařídil o osm minut později střelou zpoza šestnáctky Vávra. V 19. minutě opět vedly Kostelany zásluhou Josefa Mojžíše. Ve 21. minutě, se ve vápně nejlépe zorientoval Bureš Roman, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 2:2. Běžela 30. minuta a na Mojžíšův roh nejvýš vyskočil Šimík, který hlavou upravil na 2:3. Ve druhém poločase domácí přidali, ale se zakončením byli na štíru. Hosté byli v zakončení šťastnější díky vlastní bránce Šmatelky - 2:4. Těsně před koncem upravil Julius Mojžíš na 2:5.
Nejlepší hráči: Jakub Šmatelka - Julius Mojžíš

OS B 3. kolo
Březová - Komňa 7:1 (6:1)

Branky: 15., 45., 90. Majer J., 11., 12. Čaňo P., 32. Smítal J., 38. Uher J. - 10. Matoušek M.
ŽK: 18. Sochor L., 50. Trllo Z. (Komňa).
Diváci: 60.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Josef Janků (laik), Jiří Šašinka (laik).
Březová: Bruštík D. - Uher J., Ševčík T., Smítal Ja. (70. Moravčík D.), Smítal J., Plášek V., Majer J., Křeháček M., Čaňo P., Čaňo L. (56. Čaňo T.), Čaňo D.
Trenér: Ladislav Kalina.
Komňa: Urbánek J. ml. - Vaverka I., Varaďa M., Trllo Z., Staník M., Sochor L., Matoušek M., Králík M., Kala M., Hanke T., Dolina M.
Trenér: Ladislav Krpálek.
V úvodních minutách dohrávky 3. kola byli hosté lepším mužstvem. V 10. minutě se po rychlém protiútoku dostali Matouškem do vedení. Domácím se ale během dvou minut podařilo otočit skóre, když nejprve v 11. minutě Čaňo hlavou srovnal a o minutu později po rychlém protiútoku upravil na 2:1. V 15. minutě Křeháček vhazoval dlouhý aut do pokutového uzemí a Majer zvyšoval na 3:1. Ve 32. minutě se po rychlém protiútoku Josef Smítal nemýlil. O šest minut později domácí zahrávali dlouhý aut do vápna a březovský kapitán Uher hlavou vsítil pátou branku. V poslední minutě prvního poločasu po centru zleva Majer zvyšoval do prázdné branky - 6:1. Do druhého poločasu nastoupili hosté pouze v deseti, neboť se zranil Sochor a neměli nikoho na střídaní. Domácí polevili na tempu, ale hosty do šancí nepouštěli. V 90. minutě po rohovém kopu Majer hlavou dovršil svůj hattrick - 7:1.
Nejlepší hráči: Pavel Čaňo - Michal Králík