Částkov poprvé padl, v Kněžpoli

Slovácko Sport 08 / 10 / 2015

OS A

Traplice - Topolná 1:4 (0:0)
Branky: 87. Blecha L. ml. - 66., 82. Foltýn Jan, 60. Hoferek O., 89. Stuchlík M.
ŽK: 35. Škrabal P., 44. Štefka P., 78. Michalec T. - 44. Hoferek J., 46. Ostrožík D. Diváci: 60.
Rozhodčí: Roman Bednář - Roman Obdržálek (laik), Martin Zelinka (laik).
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Trávník T., Trávníček Vá., Štefka P., Škrabal P. (46. Blecha L. ml.), Michalec T., Kolínský T., Gelien R. (82. Novák Michal), Čevela O., Beneš R (74. Polách O.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Topolná: Rosík T. - Zelinka D., Vašťák R., Válek A., Pavlica A., Ostrožík D. (66. Rozsypálek P.), Hoferek O., Hoferek J., Foltýn P., Foltýn Jan (85. Gabrhelík T.), Foltýn Jakub (70. Stuchlík M.).
Trenér: Roman Leitner.
V Traplicích se na hodovou sobotu hrálo bojovné a rychlé utkání, místy i tvrdší, ale vše v rámci pravidel. Ve 30. minutě, po rohovém kopu míč již směřoval do domácí brány, ale gólman Konečný ho bravurním zákrokem vyrazil na roh. Po změně stran první čtvrhodinu byli lepším celkem domácí. Poté hosté zahrozili bleskovými protiútoky a v 60. minutě po hrubé chybě obrany otevřel skóre Ondřej Hoferek. Jako přes kopírák se tato situace opakovala o šest minut později. Tentokrát se trefil Jan Foltýn. Domácí museli otevřít hru, čehož využil opět Jan Foltýn a z pravé strany křižnou střelou upravil v 82. minutě na 0:3. Domácím se ještě po rohu podařilo v 87. minutě snížit Blechou, ale poslední slovo měli hosté, kteří v 89. minutě Stuchlíkem uzavřeli na konečných 1:4.
Nejlepší hráči: Tomáš Trávník - Ondřej Hoferek

Huštěnovice - Košíky 4:2 (0:0)
Branky: 48., 66. Puškáč L., 47. Černý P., 88. Čevora Z. - 57., 83. Večeřa M.
ŽK: 85. Straka P., 86. Čevora Z. (Huštěnovice). Diváci: 100.
Rozhodčí: Jan Houdek - Zdeněk Hruboš (laik), Petr Mařák (laik).
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Zambal J. (89. Melichárek J.), Vaverka A., Tománek D., Straka P., Silný J., Puškáč L., Kanyza P. (52. Čevora Z.), Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M., Večeřa L., Přílučík M., Přílučík L., Poháněl K. (4. Pol T., 73. Viktora D.), Poháněl J., Ovsík J., Kočvara R. (46. Vojtek P.), Kaštánek J., Bémer Z. Trenér: Neuveden.
Domácí nejvíce hrozili ze standartních situací. Poločas však skončil 0:0. Diváci, kteří zůstali o poločasové přestávce schovaní v místním nápojovém zařízení, přišli hned o dva domácí góly, protože hned ve 47. minutě se prosadil Černý, který krásnou ranou k tyči dal na 1:0.  Prakticky hned po rozehrávce ve 48. minutě se trefil hlavou hráč Puškáč, 2:0. Hosté v 57. minutě snížili na 2:1 zásluhou Večeři. V 66. minutě zvýšil vedení domácích na 3:1 Puškáč, který postupoval sám na branku a ranou k tyči překonal hostujícího brankáře. V 83. minutě opět na rozdíl jediného gólu snížil Večeřa, 4:2. V 88. minutě domácí skórovali zásluhou Čevory, a tak utkání skončilo 4:2.
Nejlepší hráči: Lubomír Puškáč - Martin Večeřa

Kněžpole - Částkov 3:1 (2:1)
Branky: 26. Palčík R., 35. Kozelek O., 47. Flíbor D. - 29. Zvonek J.
ŽK: 88. Hejda M., 90. Haveta Petr (Částkov). Diváci: 130.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Michal Rychlík, Pavel Moravanský.
Kněžpole: Vyorálek J. - Remeš V., Palčík R., Otáhal A., Kozelek O. (61. Kašný R.), Kašný P. (70. Musil Z.), Hruboš P., Hruboš L., Flíbor D., Brázdil O. (86. Janků R.), Blaha K. (89. Mazůrek A.).
Trenér: Radim Palčík.
Částkov: Novotný R. - Zvonek J., Zapletal P., Řezníček R., Pospíšil P. (46. Poul D.), Pindryč R., Martinec P., Kameník J., Hejda M., Haveta Petr, Flekač J.
Trenér: Jiří Veselý.
Domácí se postupně dostávali do mírného tlaku, v 6. minutě měl velkou šanci Blaha, ale těsně minul. Ve 26. minutě zahrávali domácí rohový kop, který po hlavičkované skončil v síti, posledním hlavičkujícím byl Palčík, 1:0. O tři minuty později hosté zahrávali přímý kop a z dvaceti metrů se nemýlil Zvonek, 1:1. Domácí po vyrovnání přidali, vytvořili si tři gólovky. Ve 35. minutě založili rychlý protiútok po pravé straně, Kozelka, 2:1. Druhý poločas domácí rozehrávali a po kombinaci útočníků skončil míč za zády překvapeného brankáře hostí, Frýbor, 3:1. V 68. minutě měli velkou šanci na snížení hosté, avšak penaltu Hejda neproměnil po faulu na hostujícího útočníka se vyznamenal gólman domácích, který střelu kryl.
Nejlepší hráči: Radim Palčík - Jiří Zvonek

Mařatice - Kostelany n. M. 1:3 (1:2)
Branky: 32. Jurčík D. - 5. Mojžíš Ju., 43. Šimík D., 50. Horký L.
Diváci: 109.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Martin Sípek, Jaroslav Vávra (laik).
Mařatice: Kuriál R. - Zbořil S., Vyorálek D., Vaněk R., Širůčka M., Mrva M., Kubíček P., Kroča M., Jurčík D., Janků A., Bída L.
Trenér: Luboš Bartoš.
Kostelany n. M.: Vávra M. - Ventrča J., Šimík D., Plevák L., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Chmelař D. (85. Vávra J.), Horký L., Frühauf R. (69. Zelinka L.), Facalka R., Dvouletý J.
Trenér: Martin Vávra.
Už ve 2. minutě mohl otevřít skóre domácí Kubíček, ale branka mu byla malá. Jak se proměňují šance mu v 5. minutě ukázal Julius Mojžíš, který otevřel skóre zápasu 0:1. Hosté byli fotbalovější, ale jejich nebyla valná, stejně jako ze strany domácích hráčů. Vyrovnání přišlo ve 32. minutě, kdy Jurčík z osmnácti metrů překonal kostelanského brankáře. Ve 43. minutě se na útočný výlet vydal stoper hostí Šimík, který s přehledem upravil na 1:2. O osudu utkání rozhodla 45. minuta, kdy jeden z domácích útočníků zazdil stoprocentní šanci. V 50. minutě zvýšl na 1:3 kostelanský Horký. Hosté vyhráli zaslouženě.
Nejlepší hráči: Dušan Jurčík - Lubor Plevák

Mistřice - Polešovice 2:0 (0:0)
Branky: 67. Bilavčík J., 93. Engler I.
ŽK: 19., 69. Lapčík V. - 72. Bernatík T. ČK: 69. Lapčík V. (Mistřice). Diváci: 50.
Rozhodčí: Milan Fury - Jiří Huňka (laik), Jaroslav Martykán (laik).
Mistřice: Šnajdar M. - Špičák M. (93. Hromeček L.), Nesázal P. (46. Červinka M.), Lapčík V., Krupa J., Kašný P., Huňka M. (67. Engler I.), Horňák M., Blaha J., Bilavčík M., Bilavčík J.
Trenér: Miroslav Šnajdar.
Polešovice: Pavela M. - Tringela J., Svoboda O., Stašek O. (53. Struha R.), Stašek J., Martykán M., Hrabala J., Hasoň J. (88. Mangl R.), Černoch M., Bernatík Tomáš, Běhávka J.
Trenér: Radek Svoboda.
Zápas dvou týmu na konci tabulky byl do poločasu vyrovnaný, obě mužstva si vytvořila několik šancí, ale ani jedno mužstvo do poločasu neskórovalo. Do druhého poločasu lépe vstoupili domácí, kdy v 67. minutě Bilavčík vstřelil úvodní branku zápasu, 1:0. Poté se hra otočila, jelikož v v 69. minutě dostal domácí Lapčík červenou kartu po obdržení dvou žlutých, hostující mužstvo pořád tlačilo domácí, měli hodně šancí, které ale nakonec nedokázali proměnit v branku. Nakonec hostující tým dostal branku v 93. minutě, kdy Engler uzavřel skóre na 2:0 a domácí tým se tak radoval z výhry.
Nejlepší hráči: Jakub Bilavčík - Martin Martykán

Popovice - Babice 7:1 (3:1)
Branky: 36., 38. Omelka J., 70., 85. Michelfeit V., 8. Mimránek L., 53. Mikulčík L., 58. Hruboš P. - 44. Býček L. ŽK: 57. Mimránek L. - 31. Harásek M., 39. Litoš F., 41. Maňásek Z., 41. Horsák A., 60. Bělíček K., 62. Horníček K., 65. Horsák D. Diváci: 136.
Rozhodčí: Martin Fišera - Zbyněk Obal (laik), Michael Bartoň (laik).
Popovice: Tetera T. - Šácha P. (75. Hladný T.), Prajza M., Omelka J., Mimránek L., Mikulčík R., Mikulčík L., Michelfeit V., Kadlčík J., Hruboš P., Hanáček J.
Trenér: Lukáš Mimránek.
Babice: Pól R. - Maňásek Z., Litoš F., Lahola M. (46. Horníček K.), Horsák D., Horsák A., Horníček D. (46. Forró M.), Harásek M. (35. Liška J.), Fusek I., Býček L., Bělíček K. Trenér: Neuveden.
Hosté prohrávali již od 8. minuty, kdy po centru otevřel skóre Mimránek. Domácí s přehledem kontrolovali hru a hostující Babice k ničemu nepouštěli. Ve 36. minutě zvýšil skóre Omelka. Tentýž hráč o dvě minuty později dával již na 3:0. Před koncem prvního poločasu hosté snížili na 3:1. Po změně stran byli opět lepší domácí. Po centru zvyšoval hlavou na 4:1 Mikulčík. Po celý zbytek herní doby se hosté zmohli pouze k diskutování s rozhodčím. Popovicím se podařilo vstřelit ještě tři branky a to v 58. minutě zásluhou Hruboše. V 70. minutě dával již na 6:1 Michelfeit a na konečných 7:1 upravil tentýž hráč střelou k tyči.
Nejlepší hráči: Lukáš Mimránek - Lukáš Býček