Částkov se v Kněžpoli porazil vlastní brankou

Branky: 48., 83. Mojžíš Ju., 77. Dvouletý J. - 9. Šenk P.
ŽK: 77. Mojžíš Jo. (Kostelany n. M.). Diváci: 120.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Josef Vávra (laik), Dalibor Jirásek (laik).
Kostelany n. M.: Vávra M. - Vávra A. (70. Frühauf P.), Šimík D., Plevák L., Němec M., Mojžíš Ju., Mojžíš Jo., Marek D., Horký L., Facalka R. (88. Facalka P.), Dvouletý J. (86. Chmelař D.).
Trenér: Martin Vávra.
Mařatice: Matoušek O. - Zedek J., Zbořil S., Vyorálek D., Širůčka M., Šenk P., Prekop D., Mrva M., Kubíček P. (46. Lžičář M.), Janků A. (65. Lukašík A.), Bída L.
Trenér: Milan Surový.
V Kostelanech se hrál fotbal velmi dobré úrovně. V 9 minutě po faulu na hostujícího hráče z levé strany asi 40 m od branky Zedek nacentroval do pokutového území a hlavou se nemýlil Šenk Petr 0:1. 3 gólovky měl na kopačce kapitán Mojžíš. Ve 44 min se vyznamenal hostující golman, který zneškodnil střelu ze 16 m Vávrovi. Druhý poločas začal obdobně jako první půle s tím rozdílem, že domácí konečně protrhli smůlu. Začalo se konečně dařit kapitánovi domácích Mojžíšovi, který střelil po samostatných akcích ve 48 a 83 min. dvě branky. V 77 min se zadařilo Dvouletému, který v pokutovém území stanovil výsledek na 2:1. Domácí zaslouženě brali 3 body.
Nejlepší hráči: Julius Mojžíš - Stanislav Zbořil

Nedakonice B - Mistřice 1:3 (0:1)
Branky: 81. Lukůvka M. - 24. Šnajdar M., 59. Špičák M., 80. Červinka M.
ŽK: 40. Bilavčík M., 70. Bilavčík J. (Mistřice). Diváci: 30.
Rozhodčí: Roman Bednář - Jaroslav Andrýsek (laik), Jiří Huňka (laik).
Nedakonice B: Štefaník R. - Ventrča J, Stanko J., Rokyta M. (75. Juřena O.), Marek B., Lukůvka M., Kučera M., Dvouletý D., Dobeš V. (58. Náplava V.), Bouřa P. (65. Ondřej M.), Beránek V.
Trenér: Jan Ondra.
Mistřice: Jurda M. - Špičák M., Šnajdar M. (62. Nesázal P.), Lapčík V., Krupa J., Huňka M. (65. Janečka J.), Engler I., Červinka M., Blaha J., Bilavčík M., Bilavčík J. (80. Janečka T.).
Trenér: Jaromír Vašek.
Úvod zápasu patřil lépe hrajícím hostům. Hned v 5. minutě se ocitl sám před brankářem Huňka, ale jeho střela šla vedle. O minutu později Englerovu tutovku z brankové čáry vykopli domácí obránci. První trest přišel ve 24. minutě, kdy krásný centr z levé strany trefil z jedné Šnajdar a domácí gólman byl bez šancí 0:1. Po změně stran se hra domácí celku zlepšila, jenomže v 59. minutě hosté šli do dvougólového vedení a v 80. minutě po hrubé chybě domácího gólmana už vedly Mistřice díky Červinkovi 0:3. O minutu později přišla nejkránější akce domácích, Michal Lukůvka nádherně nůžkami střelil alespoň čestný gól béčka Nedakonic.
Nejlepší hráči: Michal Lukůvka - Igor Engler

Kněžpole - Částkov 1:0 (1:0)
Branky: 35. vlastní ŽK: 16. Brázdil J., 26. Kašný P., 55. Flíbor T., 90. Palčík R., 90. Hruboš L. - 40. Hubáček L., 52. Haveta Petr ČK: 90. Roubal J. (Částkov). Diváci: 120.
Rozhodčí: Lukáš Miko - Ladislav Lapčík (laik), Petr Pospíšil (laik)
Kněžpole: Vyorálek J. - Večeřa M. (79. Musil Z.), Remeš V., Palčík R., Matoušek M., Kašný P. (59. Hruboš L.), Hruboš P., Haša M., Flíbor T. (63. Kašný R.), Brázdil O., Brázdil J.
Trenér: Filip Hančík.
Částkov: Novotný R. - Zvonek J., Zapletal P., Roubal J., Pospíšil P., Martinec P., Krejčiřík M., Hubáček L. (66. Vlčnovský J.), Haveta Petr, Flekač J., Bača P.
Trenér: Jiří Veselý.
Utkání začalo opatrně, postupem času přicházely šance hlavně ze strany hostí, tlak se zvyšoval, ale míč skončil v jejich síti a to v 35. minutě po rohovém kopu si dal vlastní branku Petr Haveta. I po obdržené brance tlak pokračoval a hosté byli jednoznačně lepším týmem. V 90. minutě neudržel nervy na uzdě kapitán a nejlepší hráč hostí Jiří Roubal, po faulu na jeho osobu oplácel a strčil rukama do oblasti prsou Lukáše Hruboše, za což následovala červená karta. Domácí získali se štěstím tři body.
Nejlepší hráči: Josef Vyorálek - Jiří Roubal

Polešovice - Huštěnovice 2:0 (0:0)
Branky: 46. Hasoň J. ml., 54. Kordula T.
ŽK: 49. Běhávka J. - 14. Černý P. Diváci: 70.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Michal Rychlík, Jaroslav Bednařík (laik)
Polešovice: Pavela M. - Svoboda O., Martykán M., Kubiš M. (73. Struha R.), Koutný D., Korvas R. (80. Tringela J.), Kordula T. (85. Hasoň J.), Černoch M., Březina P., Běhávka J., Hasoň J. ml. (73. Mangl R.).
Trenér: Radek Svoboda.
Huštěnovice: Kulhavý D. - Zlámalík R., Vaverka A., Tománek D. (71. Vašíčka M.), Střítecký M., Straka P., Silný J., Puškáč L., Petrželka J., Černý P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
Utkání začali lépe domácí, první střelu dal Daniel Koutný a prověřil pozornost brankáře Kulhavého. Hosté též dokázali ohrozit domácí branku a to když z přímého kopu Puškáč orazítkoval tyč. Do druhé půle vstoupili lépe hosté, když v 46. minutě zahrávali roh a v dorážce se dostal k míči Jiří Hasoň ml. a poslal domácí do vedení. O necelých 10 min později zahrávali opět roh a domácí zvýšili na 2:0, kdy Kordula poslal míč hlavou do sítě. Domácí hru kontrolovali až do konce a protivníkovi nedávali žádné šance. Právem zvítězili rozdílem dvou branek.
Nejlepší hráči: Jiří Hasoň ml. - Petr Straka

Topolná - Vážany 3:0 (3:0)
Branky: 14. Pavlica A., 18. Matoušek P., 38. Válek A.
ŽK: 37. Foltýn J., 66. Kašný D. - 13. Krys R., 20. Gotwald J., 75. Pavlíček M. Diváci: 45.
Rozhodčí: Ondřej Piža - Stanislav Mašlan (laik), Cyprian Blaho (laik).
Topolná: Rosík T. - Vašek P. (57. Stuchlík M.), Válek A., Pavlica A., Ostrožík D., Matoušek P., Huňka T., Hoferek O. (46. Kašný D.), Hoferek J., Gabrhelík T., Foltýn J.
Trenér: Miloslav Stuchlík.
Vážany: Šoustek O. - Vaculík A., Soustružník M., Roubalík S. (46. Panasko K.), Pavlíček M., Měšťánek R., Krys R., Jordán L., Gotwald J., Bilík M., Bernatík T.
Trenér: David Sklenka.
Domácí začali útočně a v rychlém časovém sledu vstřelili dvě branky. Tu první dal Aleš Pavlica ve 14. minutě, který měl výborné poziční postavení při trestňáku. A tu druhou přidal v 18. minutě Petr Matoušek, který zakončil své sólo z poloviny hřiště. Tečku za prvním poločasem udělal ve 38. minutě zblízka Adam Válek. Domácí ve druhé půli polevili v důsledku tříbrankového vedení a to se projevilo na jejich pasivnější hře.
Nejlepší hráči: Aleš Pavlica - Ondřej Šoustek

Uh. Ostroh - Tupesy 2:0 (1:0)
Branky: 32. Nováček T., 80. Čagánek R.
ŽK: 29. Kusák R., 82. Kovařík M. - 43. Gejdoš J. Diváci: 100.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Miroslav Durna (laik), Antonín Bouřa (laik).
Uh. Ostroh: Hudeček J. - Šišpera F., Smějsa V. (77. Kovařík M.), Pavlas Z. (59. Procházka Z.), Nováček T., Lopata M., Kusák R. (87. Mrkva T.), Jurčeka J. (72. Kovařík F.), Durna M., Čápek J., Čagánek R.
Trenér: Luděk Jurčeka.
Tupesy: Hurdes V. - Vávra O., Šmatelka J., Polášek P. (63. Fránek M.), Molek S., Madzia D., Hruška J., Burda T., Bílka J., Pilař R., Gejdoš J.
Trenér: Stanislav Travenec.
Domácí měli v první půli jasnou převahu, kterou nevyužili. Teprve ve 32. minutě se jim podařilo překonat obranný val hostí, kdy po přihrávce Jurčeky dal branku Nováček. V 41. minutě zahodil penaltu Čagánek, když jeho střelu Hurdes vyrazil. V 52. minutě domácí Jurčeka hlavou nastřelil břevno po kopu z rohu. V 68. minutě hosté z ojedinělého útoku nastřelili Vávrou tyč. Až v 80. minutě dali domácí uklidňující branku. To se přímo z rohového kopu trefil Čagánek. Domácí zklamali střelecky, protože zahodili nejméně šest tutovek.
Nejlepší hráči: Jiří Jurčeka - Vítězslav Hurdes