Částkov skončil čtvrtý, rozhodoval až rozstřel

Slovácko Sport 07 / 07 / 2010

Výhodu domácího prostředí nedokázali využít hasiči Částkova, kteří si o víkendu dělali zálusk na prvenství ve 40. ročníku soutěže v hasičském sportu O křišťálový pohár hejtmana Zlínského kraje.
Čtvrtý díl Velké ceny v požárním útoku zvládli nejlépe muži záložního týmu Velkého Ořechova, kteří zvítězili časem 18,17 s.
Domácí borci, kteří po třech závodech kralovali průběžnému pořadí, skončili až čtvrtí, když dosáhli navlas stejného času jako jejich konkurenti z ořechovského céčka. Čest zástupců Uherskohradišťska na stupních vítězů zachraňovali hasiči Vések, kterým patřila druhá příčka. V kategorii mužů změřilo síly celkem jednadvacet týmů.
Mezi ženami kraloval v konkurenci deseti týmů Hřivínův Újezd, třetí příčku obsadily Vésky. V kategorii dorostu dosáhli na druhou příčku mladíci z Bojkovic.
Pořadí - muži: 1. Velký Ořechov B 18,17 s, 2. Vésky 18,21 s, 3. Velký Ořechov C 18,50 s, 4. Částkov 18,50 s, 5. Částkov B 18,81 s., 7. Kněžpole 19,05 s, 12. Bílovice 19,97 s, 17. Mistřice 26,14 s.
Ženy: 1. Hřivínův Újezd 18,08 s, 2. Velký Ořechov 20,83 s, 3. Vésky 22,44 s, 5. Salaš 25,16 s, 6. Prakšice 51,83 s. Částkov soutěž nedokončil.
Dorost: 1. Hřivínův Újezd 19,12 s, 2. Bojkovice 19,84 s, 3. Vrbětice 20,80 s.