Branky: 4. Němeček R., 88. (p) Bilík V. - 31. Kašný R., 63. Palčík R.
ŽK: 69. Ondra P., 79. Halík M. - 34. Hruboš P., 40. Janík V., 45. Palčík R.
Diváci: 150.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Igor Ševčík, Bohuslav Vávra (laik).
Boršice u Bl.: Báchan L. - Zimčík R., Šimek R., Stodolák M. (72. Huspenina M.), Ondra P., Nožička J., Němeček R., Ježek P., Halík M., Gál J., Bilík V. Trenér: Antonín Ježek.
Kněžpole B: Brázdil O. - Varga R., Řezníček M., Palčík R. (80. Musil Z.), Kozelek M., Kašný R., Kašný P., Janík V., Hruboš P., Haša M. (65. Hruboš L.), Flíbor T. Trenér: Martin Haša.
Domácí začali náporem, který využili hned ve 4. minutě kdy se dostali do vedení po zpětné přihrávce na malé vápno, kde dorážel Němeček - 1:0. Poté se hra vyrovnala a hosté ve 33. minutě vyrovnali na 1:1, kdy po vyraženém míči brankářem dorážel Radek Kašný. Tak skončil i poločas. Hosté ve druhé půli byli lepší a zaslouženě se ujali vedení v 63. minutě po rohovém kopu, kdy Palčík hezky usměrnil míč hlavou do brány - 1:2. Domácí v posledních deseti minutách utkání se vrhli do útoku a v 88. minutě zaslouženě vyrovnali z pokutového kopu za podražení soupeře - 2:2. Remíza byla zasloužená.
Nejlepší hráči: Rostislav Němeček - Ondřej Brázdil

Buchlovice - St. Město 1:3 (1:2)
Branky: 14. (p) Marek B. - 13., 21. Müller T., 65. Hastík O.
ŽK: 36. Šarata R., 44. Křiva D. - 14. Panáček M., 32. Doseděl K., 39. Svoboda O., 56. Machala A.
Rozhodčí: Petr Žlábek - Patrik Blažek, Monika Blažková.
Buchlovice: Dvořák P. - Vojtěšek A., Tomešek Z., Šarata R. (46. Mikula J.), Strakoš S., Schuster M., Prášilík P. (58. Jurča A.), Marek B., Křiva D., Dvořák J., Belant L. Trenér: Josef Surý.
St. Město: Trubačík L. - Žajdlík J., Trubačík V., Šopík R. (71. Trávník R.), Svoboda O. (84. Hastík R.), Panáček M., Müller T. (67. Trubačík M.), Machala A., Hastík O., Doseděl K., Daťko J. Trenér: Roman Haša.
Ve velice bojovném, rušném a rychlém utkání šli první do vedení hosté, a to po chybném odkopu domácího brankáře, kdy této šance využil hostující Müller a střelou do prázdné brány upravil skóre na 0:1. Domácí vyrovnali v následující minutě z pokutové kopu, který proměnil Marek. Do konce prvního poločasu se podařilo fotbalovějším a efektivnějším hostům upravit skóre po nádherném centru Hastíka na Müllera na 1:2. Ve druhém poločase utkání gradovalo, četné šance vznikaly na obou stranách, hra byla poměrně vyrovnaná, avšak v závěru se prosadili opět hosté, a to po nádherném úniku Hastíka, který stanovil konečný výsledek na 1:3.
Nejlepší hráči: David Křiva - Ondřej Hastík

Částkov - D. Němčí B 1:4 (1:2)
Branky: 6. Sotolář J. - 33. Daněk L., 43. (p) Stojaspal Martin, 46. Stojaspal Martin, 63. Hlaváček J.
ŽK: 11. Sotolář J., 43. Andrýsek T., 73. Haveta P. - 41. Stojaspal Martin, 80. Světinský L.
Rozhodčí: Martin Strapina - Miroslav Knap, Tomáš Řezníček.
Částkov: Andrýsek T. - Vašek J., Sotolář J., Řezníček R., Pindryč R., Pavlíček A., Hubáček R., Haveta P., Flekač J., Poul D. (53. Polášek D.), Jakšík M. (82. Veselý J.). Trenér: Jiří Veselý.
D. Němčí B: Bobčík M. - Světinský L., Stojaspal M., Stojaspal M. (90. Bršlica Z.), Stojaspal M., Kadlček R., Ježek V., Hlaváček J., Daněk L., Salát J. Trenér: Miroslav Baroň.
Hned v 6. minutě se po centru ocitl sám na šesnáctce Sotolář, který poslal domácí do vedení - 1:0. Hosté zlepšili aktivitu a ve 33. minutě skóroval Daněk, který utekl celé obraně a srovnal na 1:1. Domácí mohli jít ve 42. minutě opět do vedení, ale Pavlíček neproměnil pokutový kop. O minutu později se kopal pokutový kop i na opačné straně a hosté se ujali vedení 1:2. Ve 46. minutě utekl obraně Martin Stojaspal, který zvýšil na 1:3. Domácí chtěli zkorigovat výsledek utkání, ale to se jim nedařilo, navíc po autu dostali další branku od Hlaváčka. Probíhalo 80. minuta, kdy byla nařízena další penalta pro domácí tým, ale Vašek pokutový kop neproměnil.
Nejlepší hráči: Jiří Sotolář - Martin Stojaspal

Pitín - Tupesy 0:2 (0:1)
Branky: 27. vlastní, 77. Vávra O.
ŽK: 92. Martinec R. - 49. Šimek O., 65. Šenk P., 92. Vávra O.
Rozhodčí: David Šimoník - Pavel Berčík (laik), Zdeněk Martinák (laik).
Pitín: Škovran P. - Voda M., Trllo Z. (73. Martinec R.), Struhař P., Salvet L., Pavlík J., Lukáš D., Krahula L., Kozubík J., Bureš M., Berčík P. Trenér: David Lukáš.
Tupesy: Kučík M. - Vávra P., Vávra O., Šimek O. (75. Polášek J.), Šenk P., Molek S., Mikula F., Madzia D., Hruška J., Burda T., Bergauer M. Trenér: Roman Bureš.
Hosté od počátku působili fotbalovějším dojmem, domácí naopak více sázeli na bojovnost. Utkání se vyvíjelo bez větších příležitostí, až do 27. minuty, kdy po centru usměrnil míč do vlastní sítě domácí Lukáš. Vzápětí mohli hostující opět zvýšit, ale přečíslení 4 na 2 nedotáhli do úspěšného konce. V 35. minutě za to také pykali, neboť hostující obránce taktéž hlavičkoval směrem na vlastní bránu, ovšem ke smůle domácích pouze do břevna. Do druhé půle vstoupili aktivněji domácí, ale překonat Kučíka v bráně hostí se jim nepodařilo. V 77. minutě unikl po levé straně hostující Vávra a krásnou střelou z hranice šestnáctky zvýšil na 0:2. V závěru domácí Voda ještě trefil tyč. Hosté prokázali větší hlad po vítězství, a proto zaslouženě zvítězili.
Nejlepší hráči: Michal Voda - Marek Bergauer

Traplice - Huštěnovice 1:0 (0:0)
Branky: 65. Trávníček Václav
ŽK: 80. Trávníček Vojtěch (Traplice).
Diváci: 256.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Roman Obdržálek (laik), Jan Hruboš (laik).
Traplice: Vávra J. - Trávníček V. (88. Gelien J.), Štefka P., Slavík J., Polách O., Pekárek R., Matoušek M., Kubina T., Kolínský T., Kamarád J. (80. Blecha L. ml.), Čevela O. (57. Trávníček V.). Trenér: Ladislav Blecha st.
Huštěnovice: Střítecký O. - Zlámalík R., Vaverka A. (86. Vaverka T.), Umlauf M., Střítecký M. (60. Straka L.), Puškáč L. (70. Silný J.), Petrželka J., Malenovský P., Hruboš Z., Černý P., Adamík O. Trenér: Pavel Černý.
Domácí se snažili hosty přehrát dlouhými balony, které však většinou končily v zámezí i díky podpoře větru. První závar vytvořili hosté, ale tato šance brankou neskončila. Ve 40. minutě napřáhl Slavík, ale hostující gólman se prezentoval efektním zákrokem. Ve druhém poločase se hra domácích zpřesnila, ale gólových šancí se i tak mnoho neurodilo. V 65. minutě unikl traplický Václav Trávníček, který se štěstím skóroval do prázdné hostující branky - 1:0. Vzápětí vytáhl výborný zákrok domácí gólman, když zneškodnil tutovku Umlaufa. Až do konce zápasu se hosté snažili o vyrovnání, avšak s koncovkou byli na štíru.
Nejlepší hráči: Milan Matoušek - Rostilav Zlámalík

Uh. Ostroh - H. Němčí 0:5 (0:2)
Branky: 24., 65. Bahula L., 41., 48. Tureček M., 74. Zimčík T.
ŽK: 23. Kunovjánek M., 60. Knotek Ant. - 23. Malík T.
Rozhodčí: Miroslav Strapina - Pavel Lukáš, Roman Mácalík (laik).
Uh. Ostroh: Mrkva J. - Uřičák J. (70. Kalný P.), Procházka Z. (61. Žák O.), Mrkva T., Kunovjánek M., Kovařík F. (46. Knotek Ant.), Kočiš P., Horák M., Herák K., Durna M., Čápek J.
Trenér: Josef Zajíček.
H. Němčí: Rybnikář P. - Zámečník J. (54. Zimčík T.), Zámečník J. (79. Tureček P.), Tureček M., Svadbík J., Suchý R., Malík T., Kadlček V., Jančařík F., Fibicher R., Bahula L. Trenér: David Velecký.
Utkání začali lépe hosté, kteří se mohli dostat do vedení už v 5. minutě, kdy se trefil Suchý hlavou, ale těsně minul bránu. Domácí zvedli tlak, snažili se ohrozit hosty, ale výborně chytající Rybnikář míč nepustil. Hosté využili rohového kopu a v 24. minutě dal Bahula na 0:1. O 18 minut později zvýšil Tureček z přímého kopu na 0:2. Do druhého poločasu vkročili lépe hosté, kdy opět Tureček zvýšil na 0:3. I když se domácí snažili, výborně chytající Rybnikář vše vychytal. Za zmínku stojí 55. minuta, kdy šel sám na hostujícího branáře Kočiš, ale nepodařilo se uspět. Závěr patřil opět hostům, Bahula zvýšil v 65. minutě na 0:4. A o 9 minut později střídající Zimčík stanovil výsledek na konečných 0:5. Hosté si výsledek pohlídali a do konce utkání se nic nezměnilo.
Nejlepší hráči: Miroslav Durna - Petr Rybnikář

Jarošov - Strání B 5:0 (3:0)
Branky: 43., 62. Kováč Petr, 16. Jančík V., 7. Kováč Pavel, 87. Mikulka P.
ŽK: 20. Kolaja L., 42. Mikulka P., 53. Šácha J. - 10. Zderčík R.
Rozhodčí: Martin Fišera - Miloslav Knot, Petr Hanáček (laik).
Jarošov: Vyorálek J. - Vyorálek J., Vaculík M., Šácha J. (85. Slezák T.), Mikulka P., Kováč P., Kováč P., Kolaja L., Kaštánek M., Jančík V. (70. Vaculík L.), Bartoň P. Trenér: Radek Vyoral.
Strání B: Děcký R. - Zderčík R. (60. Popelka R.), Šimek J., Popelka J., Nuzík P., Mikláš J., Janyga V., Janík D., Houšť V., Haloda J. (46. Pavluš M.), Bušo M. Trenér: Pavel Tinka.
Nejlepší hráči: Michal Vaculík - Jiří Šimek