Částkov zaskočil Lhotu i v deseti

Uherskohradišťsko Sport 22 / 09 / 2016

Babice - Traplice 2:2 (1:0)
Branky: 34. Litoš F., 66. Horsák A. - 52. Trávník T., 73. Urbanovský M. ŽK: 60. Müller T., 91. Doseděl K. - 44. Blecha L. ml., 55. Štefka P., 60. Gelien R., 76. Trávníček Václav Diváci: 150.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Karel Bělíček (laik), Roman Obdržálek (laik).
Babice: Pól R. - Müller T., Litoš F., Horsák D., Horsák A., Horníček K., Horníček E., Harásek M., Fusek I. (71. Bilavčík R.), Doseděl K., Býček L. (78. Zelený M.).
Trenér: Petr Ježek.
Traplice: Vávra J. - Verbík T. (74. Vávra M.), Trávník T., Trávníček V., Trávníček A. (69. Urbanovský M.), Štefka P., Škrabal P., Polách O., Kolínský T. (32. Blecha L. ml.), Gelien R., Čevela A. (79. Bičán M.).
Trenér: Jaroslav Slavík.
Celý první poločas byl ve znamení hodně přihrávek ve středu hřiště. Obě mužstva se snažila o technický fotbal, který se přítomným divákům musel líbit. V 10. minutě hostující Trávníček vyzkoušel gólmana, ten byl ale na místě. O čtyři minuty později domácí založili rychlý protiútok, ve vápně se k míči dostal Müller, ale hlavou minul. Ve 30. a 34. minutě mohl skórovat hostující Čevela, gólman byl i tentokrát na místě. V téže minutě z rychlého brejku po centru Doseděla dal hlavou první branku Litoš. Druhá půle byla z obou stran bojovnější, velmi dobře začali hosté. V 52. minutě domácí stoper fauloval a penaltu proměnil bezpečně Trávník. V 66. minutě střelou k tyči získal pro domácí vedení Horsák. V 73. minutě utekl Urbanovský, udělal tři protihráče a z deseti metrů vymetl šibenici a stanovil konečný výsledek 2:2.
Nejlepší hráči: Aleš Horsák - Václav Trávníček

Košíky - Velehrad 4:1 (0:1)
Branky: 63., 80. Večeřa M., 60. Přílučík M., 70. Bémer Z. - 25. Úředníček A.
ŽK: 52. Šlechta Z. (Košíky). Diváci: 80.
Rozhodčí: Volodymyr Korolovych - Lukáš Mikulka, Radoslav Axmann (laik).
Košíky: Kočvara R. - Večeřa M., Šlechta Z., Silný P. (46. Hastík P.), Přílučík M., Přílučík L., Ovsík M., Kaštánek M., Kaštánek J. (84. Janováč Z.), Fedor J., Bémer Z.
Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Velehrad: Badin F. - Úředníček A., Ševčík K., Salinger A., Novák M., Novák J., Krchňavý D., Korvas L., Kolomazník J. (80. Luža V.), Hložný Š., Hanáček L.
Trenér: Zdeněk Sonntag.
Do úvodu utkání lépe vstoupili hosté, kteří si vytvořili několik slibných šancí a ve 25. minutě se jedna z nich ujala, když se střelou zpoza vápna prosadil Uředníček. Domácí tato branka probudila k větší aktivitě a ve 30. minutě krásnou střelou z dálky Marek Přílučík trefil břevno. V 60. minutě zahrávali domácí rohový kop, na který si nejvýše vyskočil Marek Přílučík a hlavou srovnal. O tři minuty později po střele Marka Přílučíka poslal domácí do vedení Večeřa. V 70. minutě domácí zahrávali rohový kop a hlavou na 3:1 upravil Bémer. Deset minut před koncem utkání zahrávaly Košíky pokutový kop za faul a Večeřa se nemýlil a upravil na konečných 4:1.
Nejlepší hráči: Marek Přílučík - Adam Úředníček

Os. Lhota - Částkov 2:1 (0:1)
Branky: 65., 84. Zalubil O. - 32. Kameník J. ŽK: 33. Fantura T., 39. Štergenich D., 68. Kuban V., 77. Krátký E. - 51. Poul D., 59. Haveta P. ČK: 90. Belant L. (Částkov). Diváci: 166.
Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Petr Hanáček (laik), Dušan Hubáček (laik).
Os. Lhota: Jakoubek P. - Zelený O. (53. Kuban V.), Zalubil O., Štergenich D. (77. Machala J.), Pešík D., Kusák M., Krátký E., Kopeček M., Hanák R., Fantura T. (46. Horák K.), Hubík M. (87. Opletal J.).
Trenér: Jan Opletal.
Částkov: Novotný R. - Vašek J., Řezníček R., Poul D., Mikel J., Kameník J., Juřík V., Haveta P., Flekač J., Belant L.
Trenér: Jaromír Vašek.
Přesto, že hosté nastoupili pouze v deseti, byli domácím v prvním poločase více než vyrovnaným soupeřem. Dá se říct, že zaslouženě otevřeli Kameníkem ve 32. minutě skóre zápasu. Domácí byli bezradní. Jejich zmar podtrhl Hubík, který ze dvou kroků nepochopitelně minul prázdnou bránu. Hned v úvodu druhého pooločasu Zalubil hlavou trefil břevno, což znamenalo zvýšení náporu domácích. Utkání srovnal Zalubil v 65. minutě, když se tentokrát hlavičkou nemýlil. Hostům ubývaly síly, domácí si vytvořili tlak, ale v koncovce byli naprosto bezradní. Jak se střílí branky, ukázal svým spoluhráčům opět Zalubil, který technickou střelou otočil v 84. minutě skóre zápasu. V samotném závěru mohli hosté srovnat, branku však nedali. Emoce nezvládl hostující Belant, který si v 90. minutě zblízka prohlédl červenou kartu za urážku rozhodčího.
Nejlepší hráči: Ondřej Zalubil - Jakub Kameník

Mařatice - Huštěnovice 2:1 (1:1)
Branky: 40. Kovačič L., 80. Kroča M. - 5. Střítecký M. ŽK: 78. Zedek J. - 35., 72. Zlámalík R., 26. Střítecký M. ČK: 72. Zlámalík R. (Huštěnovice). Diváci: 62.
Rozhodčí: Pavlo Danyuk - Luboš Bartoš (laik), Zdeněk Hruboš (laik).
Mařatice: Zdráhal D. - Zedek J., Zbořil S., Zbořil F., Širůčka M., Mrva M., Kovačič L., Janků A., Hromada P., Dujka J., Bída L. (67. Kroča M.).
Trenér: Ondřej Matoušek.
Huštěnovice: Kulhavý D. (80. Krivák T.) - Zlámalík R., Zambal J., Vaverka A., Vašíčka M., Tománek D., Střítecký M., Straka P., Melichárek J. (63. Čevora Z.), Kanyza P., Adamík O.
Trenér: Pavel Černý.
V dnešním zápase, který skončil pro někoho nešťastně a pro někoho naopak, se hosté ujali vedení už v 5. minutě, kdy po brejku skóroval střelou k tyči Střítecký - 0:1. Domácí byli lepším týmem, využívali především hry po stranách a vyrovnali ve 40. minutě Kovačičem. Druhý poločas se odehrával v poklidu, až přišla 80. minuta. Domácí Kroča byl u míče dříve než gólman hostí a dal vítěznou branku, přičemž došlo ke kontaktu a Kulhavý, nejlepší hráč hostí, si ze souboje odnesl otevřenou zlomeninu pravé nohy a byl převezen do nemocnice do Zlína.
Nejlepší hráči: Martin Širůčka - David Kulhavý

Popovice - Polešovice 2:3 (0:0)
Branky: 53. Šácha P., 65. Omelka J. - 64. Stašek J., 78. Janík Z., 91. Černoch M. ŽK: 25. Šácha P., 27. Vagdal R., 61. Omelka J. - 23. Stašek J., 44. Hasoň J., 79. Kubiš M., 89. Bernatík T. ČK: 90. Masaryk L. (Popovice). Diváci: 200.
Rozhodčí: Václav Mahdal - Robert Kaňovský (laik), Jaroslav Bednařík (laik).
Popovice: Mikel J. - Vagdal R., Tetera T., Šácha P., Prajza M., Omelka J., Obal M., Mimránek L. (33. Hanáček J.), Mikulčík R., Masaryk L., Hladný T.
Trenér: neuveden.
Polešovice: Pavela M. - Vaculík J., Stašek J., Kubiš M., Koutný D., Kala M. (65. Bernatík T.), Janík Z., Hasoň J., Černoch M., Běhávka J., Andrýsek J. (48. Tringela J.).
Trenér: Jiří Tyl.
Ve velmi nervozním utkání se obě mužstva snažila o vstřelení branky. V první půli ale oba gólmani byli lepší než střelci obou týmů. V druhé půli domácí zatlačili hosty a v 53. minutě domácí Šácha po rychlé akci dal vedoucí branku. I nadále byli domácí aktivnější a v 65. minutě už vedli 2:0, když se trefil Omelka. Hosté po rozehrávce za minutu snížili Staškem a převzali iniciativu, která vyústila ve vyrovnání v 78. minutě Janíkem. Hra se začala kouskovat a přešla do velké nervozity. Po chybě domácí obrany zkušení hosté dali vítěznou branku Černochem v 91. minutě zápasu. O minutu později byl vyloučen domácí Masaryk za hrubou urážku hlavního rozhodčího.
Nejlepší hráči: Jiří Omelka - Matěj Kubiš