Céčko doma padlo

Slovácko Sport 09 / 11 / 2010

Újezdec – Nedachlebice 0:1 (0:0)
Vyrovnané utkání s minimem šancí, ve kterém rozhodla vydařená standardní situace v 67. min, po které se trefil Urban.
Březolupy – Mladcová 2:0 (1:0)
První půlhodinu se mužstva jen oťukávala, pak se teprve začal hrát fotbal. Ve 39. min. dal vedoucí branku Kundrt, ale v závěru půle měli hosté tři vyložené šance, které však neproměnili. V 60. min. s přispěním větru dal pojišťovací gól domácí Jevický, pak už si Březolupští vedení pohlídali.
Kněžpole – Prakšice 3:1 (0:0)
 V první půli vyrovnané utkání, hosté dobře bránili a v 50. min. šli do vedení Chaloupkou. Po hodině hry převzali taktovku domácí a třemi góly zvrátili vývoj utkání. Branky: Bělaška, Biháry a Cingel.
1.FC Slovácko C – V. Otrokovice B 1:2 (1:2)
V první půli hosté svého soupeře zaskočili rychlostí a rychlou kombinací a vedli už 0:2. Domácí L. Paška sice gólem do šatny snížil, ale po přestávce už domácí ze dvou šancí nedokázali srovnat skóre.
Ořechov - Boršice 0:3, Žalkovice - Příluky 1:1, Kvasice - Lůžkovice 1:1