Branky: 37. Urbanovský M., 57. Kolínský T. - 56., 73. Skočovský D.
ŽK: 75. Štefka P. - 75. Šašinka O., 85. Kociňák J. Diváci: 150.
Rozhodčí: Jan Houdek - Roman Obdržálek (laik), Petr Záteník (laik).
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Vá., Trávníček A. (60. Polách O.), Štefka P., Michalec T. (51. Blecha L. ml.), Kotyza R., Kolínský T. (83. Trávníček Vo.), Huťka L.
Trenér: Jaroslav Slavík.
Nezdenice: Popelka A. - Vystrčil J., Voda M., Uličník J., Šašinka O., Sviták P., Struhař P. (54. Skočovský D.), Kociňák J., Kalina P., Jurásek L. (83. Kandrnál P.), Gabrhel R. (51. Martinec R.).
Trenér: Jaroslav Kociňák.
V tomto utkání šlo oběma mužstvům o záchranu, takže se diváci nenudili. Domácí byli z úvodu utkání aktivnější, nicméně se nedokázali prosadit. Vyloženou šanci si vypracoval Trávníček, avšak ten přestřelil prázdnou branku. Ve 37. minutě šli však domácí do vedení zásluhou Urbanovského, který krásnou střelou rozvlnil síť. Za stavu - 1:0 se šlo do šaten. V 56. minutě se podařilo hostům vyrovnat zásluhou Skočovského, který těžil z krásné kombinace. Ihned po rozehrání se domácí vrhli do útoku a zásluhou Kolinsnkého navýšili výsledek. V 73. minutě ovšem opět skóroval Skočovský, který využil chyby záložní řady a střelou k tyči srovnal na - 2:2. Domácí pak vrhli veškeré síly do útoku, aby strhli vedení na svou stranu, ale to se jim již nepodařilo.
Nejlepší hráči: Michal Urbanovský - Dušan Skočovský

D. Němčí B - Slavkov 2:2 (2:1)
Branky: 1., 37. Škařupa P. - 21. Habarta J., 64. Polášek B. K: 35. Mikulec M., 54. Stojaspal Mi. - 43. Polášek B., 54. Salát J., 6. Stojaspal R. Diváci: 85.
Rozhodčí: Tomáš Polášek - Vojtěch Jahoda, Radomír Stojaspal (laik).
D. Němčí B: Bobčík M. - Škařupa P., Stojaspal Mi. (69. Ježek Vít), Stojaspal Ma. (46. Krchňáček Pavel), Pochylý M., Mikulec M., Mahdal A. (46. Stojaspal K.), Krchňáček M., Kaldček T., Kadlček R., Hlaváček J.
Slavkov: Pochylý P. - Švardala L. (60. Šimek P.), Stojaspal R., Salát J., Polášek B., Plšek J., Peter O. (46. Chovanec M.), Mančík M., Kovačovič M., Jankůj M., Habarta J.
Trenér: Karel Kopeček.
Zápas týmů v popředí tabulky začal hodně svižně, hlavně šťastně pro domácí. Hned ve 23. sekundě z prvního útoku skóroval Škařupa. Slavkov nesložil zbraně a ve 21. minutě gólově odpověděl Habarta střelou k tyči. Ve 37. minutě si na centr naběhl opět Škařupa a hlavou poslal domácí do vedení. Ve druhém poločase začal Slavkov tlačit domácí obranu a v 64. minutě po obrovské hrubce Bobčíka skóroval Polášek do prázdné branky, 2:2. Poté mohl v 70. minutě dokončit svůj hattrick Škařupa, ale nastřelil jen břevno. Pět minut před koncem mohli zvrátit vítězství na svou stranu slavkovští, ale jejich pokus skončil jenom na tyči, a proto se body dělili.
Nejlepší hráči: Petr Škařupa - Jaroslav Habarta

Slovácko C - Kudlovice 5:0 (1:0)
Branky: 57., 65. Šišák V., 11. Bučák M., 83. Huráb L., 86. Sánchez F.
ŽK: 39. Heger D., 77. Šišák V. - 1. Forro M., 42. Bořuta T. Diváci: 70.
Rozhodčí: Josef Chramcov - Michal Rychlý, Čeněk Milar (laik).
Slovácko C: Sedláček L. - Zemánek J. (46. Žůrek A.), Vašek O., Šišák V., Remeš M., Palička M., Mareček M., Králík V., Huráb J. (79. Huráb L.), Heger D. (66. Paška L.), Bučák M. (75. Sánchez F.).
Trenér: Ladislav Pochylý.
Kudlovice: Benedikt M. - Turoň T., Štulíř M. (52. Kraváček L.), Pekárek R., Koutník P. (80. Mikulica A.), Ježek P., Chmelař P., Forro M. (85. Bohun P.), Dujka J., Bořuta T., Blaha K. Trenér: Petr Ježek.
Utkání začalo ve svižném tempu. Domácí se ujali vedení v 11. minutě, když po centru zakončoval hlavou Bučák. Ve 40. minutě docílili domácí druhé branky, ovšem domácí Bučák se po konzultaci s hlavním rozhodčím přiznal, že branka byla dosažena z ofsajdu, bylo to pěkné gesto, které se jen tak nevidí. Nutno podotknout, že pomezní rozhodčí ofsajd nesignalizoval. Domácí ve druhém poločase hráli po větru a to se jim vyplatilo, jelikož dokázali vstřelit 4 branky. Na 2:0 a 3:0 pro domácí zvýšil Šišák. Domácí navýšili skóre ještě v 83. minutě Hurábem a na 5:0 uzavřel skóre Sánchez. Domácí hosty ve druhém poločase jednoznačně přehráli a výhru si zasloužili.
Nejlepší hráči: Martin Remeš - Radek Pekárek

Zlámanec - Košíky 4:0 (0:0)
Branky: 60., 82. Šurmánek M., 73. Sadil L., 90. Duda R.
ŽK: 40. Poháněl J., 52. Pól R. (Košíky). Diváci: 80.
Rozhodčí: Pavel Řihák - Jakub Pindeš, Radoslav Říha (laik).
Zlámanec: Jablonický M. - Válek L., Štefka Z., Svízela P., Sadil L., Nimránek M., Jirsák P., Chmela J., Hubáček A. (43. Šurmánek M.), Duda R., Damborský M. (81. Váňa M.). Trenér: Afonso Maquete.
Košíky: Ondruch A. - Večeřa M., Přílučík L., Pól R., Poháněl K., Poháněl J., Ovsík M., Ovsík J., Kaštánek J., Fedor J., Bémer Z. Trenér: Vítězslav Kaštánek.
Ve Zlámanci se hrál technický fotbal, hra se rychle přelévala ze strany na stranu. Domácí zahrozili v 6. minutě, ale nastřelili pouze tyč. Hosté si vypracovali šanci v 15. minutě, ale Večeřa netrefil branku. Domácí si byli aktivnější, ale i hosté přispěli svým výkonem k zajimavému utkání. Ve druhé půli se obraz hry nezměnil a hrálo se ve vysokém tempu. V 60. minutě domácí zahrávali rohový kop a Šurmánek hlavou otevřel skóre. V 73. minutě domácí zahráli rychlý protiútok, Sadil z poloviny hřiště postupoval sám na Ondrucha a zvýšil na 2:0. V 82. minutě přišel centrovaný míč do pokutového území a Šurmánek trefou do odkryté branky zvyšoval na 3:0. V poslední minutě utkání domácí po rychlém protiútoku završili skóre na konečných 4:0.
Nejlepší hráči: Martin Jablonický - Jiří Ovsík

Os. Lhota - Jarošov 2:3 (2:0)

Branky: 5. Pešík E., 24. Kusák M. - 54. Omelka Marek, 58. Šipka J., 66. Pitr L. ŽK: 74. Horák K., 90. Pešík D. - 69. Šipka J., 85. Laga D., 90. Šurmánek J., 90. Omelka Martin, 90. Omelka Marek.
Diváci: 150. Rozhodčí: Vlastimil Minařík - Petr Hanáček (laik), Radek Omelka (laik).
Os. Lhota: Šicha Z. - Štergenich D., Šimčík M., Radoch O., Pešík E., Pešík D., Kusák M. (81. Machala J.), Kuban V. (51. Žajdlík M.), Kopeček M., Horák K., Fantura T.
Trenér: Jan Šimčík.
Jarošov: Gajarský M. - Šipka J. (90. Šurmánek J.), Pitr L. (88. Šmíd M.), Omelka Martin, Omelka Marek, Malina Jiří (78. Miskovič P.), Laga D. (87. Snopek A.), Krejčiřík Z., Kolaja L. (46. Abrhám Roman), Jančík M., Blaha D.
Trenér: Radek Vyoral.
Hosté vstoupili do utkání aktivněj ale první branku vstřelili domácí, Kdy v 5. minutě udělal obrovskou chybu „stoper“ hostů. Jeho malou domů vystihl Pešík a nabídkou nepohrdl 1:0. Hosté byli zaskočeni, zvláště když ve 24. minutě dal druhý gól z rychlého protiútoku Kusák. Druhý poločas začal stejně jako první, výsledkem byl v 54 min gól Omelky, který střílel z metru do prázdné branky. To hosty nakoplo a v 58. minutě využil nedůrazu domácí obrany Šipka, který svoje sólo proměnil na 2:2. Za tohoto stavu měli domácí dvě dobré šance, ale neproměnili a přišel trest, kdy v 66 min se hlavou prosadil Petr Lukáš. V 86. minutě zachránil hosty Gajarský, kdy vytlačil přímý kop ze šibenice. Závěr zápasu byl nervóznější což odnesli 4 hráči žlutou kartou.
Nejlepší hráči: Přemysl Radoch - Roman Abrhám

Hluk B - Šumice 3:0 (2:0)
Branky: 12., 81. Miroš J., 24. Hrdina I.
ŽK: 20. Chytil R. (Hluk B). Diváci: 120.
Rozhodčí: Štěpán Martykán - Martin Sipek, Karel Vaculík (laik).
Hluk B: Fojtík J. - Tinka Z., Miroš J. (85. Straka J.), Minařík M. (87. Vagai T.), Chytil R., Hrdina I. (76. Jurčík D.), Botek Z., Bachánek O. (61. Nguntual Tum Thang), Abrhám R., Dohnal J., Šimčík P.
Trenér: Marek Vlastimil.
Šumice: Janíček J. - Žampach J., Zálešák F. (53. Valášek P.), Šmíd L. (46. Marek V.), Pilka I., Pančocha J., Ondřej V., Machala P. (63. Pilka S.), Mach M., Kunovský R. (86. Juřeník M.), Kúdela R.
Trenér: Josef Janíček.
Utkání velmi dobré úrovně. Domácí tým byl posílen několika hráči z mužstva A. Ve 12. minutě byl domácí hráč Miroš faulován v pokutovém území a nařízenou penaltu sám proměnil 1:0. Ve 24. minutě si Hrdina naběhl na centr a domácí vedli 2:0. Hosté se dostali několikrát do šancí, ale domácí obrana si s tím snadno poradila. Ve druhém poločase hosté převzali iniciativu. Měli několik šancí, ale domácí obrana v čele s bránkářem Fojtíkem nedovolili hostům střelit branku. Naopak domácí v 81. minutě střelili třetí branku Mirošem. Domácí si vítězství zasloužili.
Nejlepší hráči: Josef Fojtík - Radim Kunovský

Bílovice - Drslavice 2:7 (0:3)
Branky: 49. (p) Kováč Pe., 56. Kováč Pa. - 10., 16., 62. Máčala R., 39. Vacula Pavel, 65. Pijáček L., 75. vlastní, 83. Hroch V. ŽK: 81. Hlaváček P., 83. Matějík J. - 40. Zemánek Michal, 72. Kňazeje T., 85. Přecechtěl P. st. Diváci: 76. Rozhodčí: Zbyněk Vlčnovský - Ondřej Vlk, Martin Hrňa (laik).
Bílovice: Křivánek D. - Zlámal Z., Zlámal J., Vyorálek J., Otáhal L., Matějík J., Kováč Pa., Hlaváček P., Gajdošík E., Čechmánek O. (72. Strapina R.), Bernatík P. (46. Kováč Pe., 76. Hanák M.).
Trenér: Pavol Hýža.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vacula P. (85. Přecechtěl P. st.), Pijáček L., Mikulinec D. (85. Ševčík P.), Machálek J., Machálek I., Máčala R., Kňazeje T., Hroch V., Brulík P.
Trenér: Přemysl Přecechtěl st.
V 10. minutě si pohrál s domácí obranou Máčala 0:1. O šest minut později zvýšil na 0:2 stejný hráč. Ve 39. minutě vstřelil třetí branku Drslavic Vacula. Ve 49. minutě fauloval hostující hráč v pokutovém území a z nařízené penalty Petr Kováč snížil na 1:3. V 56. minutě Pavel Kováč vstřelil gól na 2:3. O několik minut později nastřelili domácí pouze tyčku, což zřejmě rozhodlo o osudu utkání, neboť v 62. minutě si vstřelil Máčala svůj třetí gól 2:4. V 65. minutě přidal Pijáček další branku 2:5. Zmar domácích podtrhl v 75. minutě vlastním gólem Zbyněk Zlámal 2:6. V 83. minutě uzavřel jednoznačné vtězství hostí Vladimír Hroch 2:7.
Nejlepší hráči: Jakub Matějík - Radek Máčala

Dohrávky

Traplice - Drslavice 2:2 (1:1)
Branky: 22. Čevela O., 83. Kolínský T. - 38. Brulík P., 68. Orlovský M.
ŽK: 85. Ševčík P. (Drslavice). Diváci: 100.
Rozhodčí: Zdeněk Martinák - Roman Obdržálek (laik), Jan Javor (laik).
Traplice: Konečný M. - Verbík T., Urbanovský M., Trávník T., Trávníček Vá., Trávníček A. (57. Kotyza R.), Štefka P., Kolínský T., Huťka L., Gelien R., Čevela O.
Drslavice: Hroch M. - Zemánek M., Vidrman T. (78. Ševčík P.), Pijáček L., Orlovský M., Machálek J., Machálek I., Máčala R., Kňazeje T., Hroch V., Brulík P.
V dohrávce 16. kola na hrbolatém hřišti nebyla mužstva schopna pořádné kombinace. Po opatrném začátku utkání zahrávali domácí v 22. minutě přímý volný kop a po signálu se objevil před brankářem hostí Čevela a nedal mu šanci, 0:1. Hostům se podařilo srovnat v 38. minutě kdy si na rohový kop vyskočil Patrik Brulík a hlavou zavěsil. V 68. minutě centrovaný míč do malého vápna usměrňoval do brány Orlovský, brankář jeho pokus vyrazil a Orlovský na druhý pokus proměnil. Po inkasované brance domácí zvýšili obrátky a snažili se o srovnání. Snaha domácích přinesla ovoce v 83. minutě, kdy si centr za obranu zpracoval Kolínský a s jistotou proměnil.
Nejlepší hráči: Michal Urbanovský - Ivo Machálek

Slovácko C - Bílovice 1:0 (0:0)
Branky: 57. Rusňák F.
ŽK: 80. Heger D., 85. Žůrek A. - 75. Zlámal Z. Diváci: 70.
Rozhodčí: Pavel Králíček - Tomáš Svoboda, Antonín Vašek (laik).
Slovácko C: Kohoutek Š. - Zemánek J. (46. Bučák M.), Vašek O., Tesař D., Šišák V., Sánchez F. (46. David T.), Remeš M., Palička M., Králík V., Heger D. (89. Huráb J.), Rusňák F. (73. Žůrek A.).
Bílovice: Křivánek D. - Zlámal Z., Zlámal J., Vyorálek J., Otáhal L., Kováč Pe. (46. Matějík J.), Kováč Pa., Hlaváček P., Gajdošík E., Čechmánek O. (75. Hanák M.), Bernatík P. Trenér: Pavol Hýža.
V 6. minutě dohrávky 16. kola po hrubce domácí obrany mohl otevřít skóre Kováč, jenže jeho střelu vytáhl Kohoutek na roh. Výborný výkon podal hostující gólman Křivánek, který postupně zlikvidoval čtyři gólovky. Ve 20. minutě hlavičkoval z rohu Vašek, ve 27. minutě měl šanci Zemánek, ale gólman byl na místě. Ve 44. minutě měl šanci David, ale minul branku. Druhý poločas se v poli srovnal, domácí měli méně příležitostí, avšak při jednom protiútoku vyšachovali v 57. minutě obranu hostů a střelou k tyči vstřelil vítěznou branku Rusňák. Hosté se snažli vyrovnat, ale bez góloveho efektu.
Nejlepší hráči: Jan Zlámal - David Křivánek