Céčko Slovácka výrazně posílili hráči z béčka

Slovácko Sport 13 / 04 / 2011

Ořechov - Nedachlebice 2:2 (0:2)
Hostům se povedl první poločas. V 8. min. dal vedoucí gól Urban a těsně před přestávkou zvýšil na slibných 0:2 Soviš. Domácí se ale v závěru utkání vzchopili, v 80. min. nejprve snížil Hruboš a v 88. min. vyrovnal M. Žák.
Boršice - Lůžkovice 3:0 (0:0)
V první půli se hosté úspěšně bránili náporu domácích. Po přestávce se už projevila větší fotbalová kvalita na straně domácích, ve 49. min. se hlavou prosadil P. Dufek a o pár minut později po rohovém kopu Brzica.
Na konečných 3:0 upravil v 74. min. nejlepší střelec domácích M. Dufek.
Žalkovice - Prakšice 0:0
Domácí měli v utkání výraznou převahu, ale nevyužili ani největší šance.
Hosté se k vážnější akci nedostali, a tak je bezbranková remíza pro ně úspěchem
Březolupy - 1.FC Slovácko C 0:2 (0:1)
Béčko Slovácka mělo volno, a tak hráči si zahráli proti Březolupům. Utkání bylo vyrovnané až do 28. min., kdy se střelecky prosadil Sasín. Od tohoto momentu převzali taktovku hosté a začali domácí přehrávat. V 66. min. přidal druhý gól hostí Paška.
Domácí se do šance dostali až v závěru, ale hosté čisté konto udrželi.
Kvasice - Kněžpole 3:0 (2:0)
V poli bylo utkání vyrovnané, domácí ale byli lepší v útočné fázi, když byli důraznější v koncovce. Hosté nebyli spokojeni s výkonem hlavního rozhodčího, který dle jejich mínění zápas silně ovlivnil.
Branky: Prešnajdr 2, Lepša
Příluky - Mladcová 1:4