Céčko Slovácko zkolabovalo po přestávce

Slovácko Sport 08 / 06 / 2017

Ludkovice - Buchlovice 3:1 (2:0)
Domácí těžili ze své produktivity a již po poločase přehrávali soupeře o dvě branky. Hosté sice po pěti minutách druhého poločasu zadělali na drama po korigující trefě Chaloupky, Ludkovice však opět dokázaly odskočit do dvougólového náskoku.
Branka: Chaloupka.
O. N. Ves - Nedakonice 4:2 (0:2)
První půlku ovládli hosté, když zvýšili ve 45. minutě na 0:2, vypadalo to na jasný výsledek. Ve druhém poločase však Nedakonice zcela selhaly a přenechaly aktivitu domácím, kteří pasivitu hostů s chutí potrestali. Hráči Ostrožské Nové Vsi vstřelili hned čtyři branky a z posledního místa v tabulce slaví další jarní body.
Branky: Johaník, Zálešák 2, Píštěk - Hyrák, Hasník.
Drslavice - Březolupy 3:1 (2:0)
Domácí od úvodu udávali tempo hry, za což byli odměněni poločasovým vedením o dva góly. Když přidaly Drslavice ve druhé půli třetí branku, bylo zcela rozhodnuto. Březolupy dokázaly mírnit dvou porážku až deset minut před koncem zápasu.
Branky: Šrámek, Orlovský, Pijáček - Mikel.
Zlechov - Kunovice 2:4 (2:2)
V utkání padlo dohromady šest branek, z toho hned polovina byla z pokutový ch kopů. Dvě z nich patřily domácím, kteří díky nim drželi nerozhodný poločasový výsledek. Ve druhém dějství se naopak Kunovičtí z pokutového kopu dostali do vedení, které ještě čtvrt hodiny před koncem navýšili na konečných 2:4.
Branka: Vaněk, Mikula - Petřek, Šebák, Lahodný 2.
Zborovice - Staré Město 1:6 (0:5)
Hostům patřil zejména první poločas, v němž se střelci Jiskry prosadili hned pětkrát! Největší zásluhu na potupném prvním poločasu pro Zborovice měl Vlček, který stihl za pětačtyřicet minut nastřílet hattrick. Ve druhé půli vstřelily oba celky po jednom gólu.
Branky: Vlček 3, Trubačík 2, Staroba.
Morkovice B - 1. FC Slovácko C 10:2 (2:1)
První poločas nenasvědčoval tomu, že by mělo céčko Slovácka odjet s tak vysokým debaklem. Těžko odhadovat, co se stalo s hráči hostujícího celku během poločasové přestávky, po změně stran však domácí výběr sypal góly jako na běžícím páse. Konečné skóre se zastavilo až na čísle deset!
Branky: Králík, Paška.
Ořechov - Prakšice 4:2 (4:2)
Všech šest branek v tomto zápase dokázali aktéři obou celků vměstnat do prvního dějství. Začátek zápasu patřil Prakšicím, které po deseti minutách vedly již 2:0. Ořechov však nesložil zbraně a ve zbývající půlhodině hry se čtyřikrát prosadil, čímž rozhodl o konečném výsledku.
Branky: Trlida 2, Kolařík, Sklenka.