Čeká je jen boj o bronz

Čeká je jen boj o bronz
Foto: sal
Uherský Brod Sport 21 / 02 / 2011

Až nečekaně hladký průběh měla semifinálová série krajské ligy mezi hokejisty Uherského Brodu a Brumova. Broďané, kteří do vyřazovací části vstupovali v roli mírného favorita, nevyhráli ani jednou a jejich sen o finále se rozplynul, už počtvrté za sebou. V sérii si navíc připsali silně nelichotivé skóre 8:20!
„Doplatili jsme na spoustu zraněných a nemocných, což nás trápilo už na konci dlouhodobé části. Vždy se dal někdo do kupy, ale návraty byly bohužel většinou uspěchané, což se nám vymstilo. Léčení hráčů se teď protáhne. Poskládat sestavu do play-off proto nebylo vůbec, ale vůbec jednoduché,“ posteskl si Viktor Hlobil, kouč Uherského Brodu, který se po dvou letech opět nepodívá do finále.
I přes marodku Hlobil očekával od svěřenců daleko lepší představení. „Hlavně doma jsem doufal, že se vybičují k lepšímu výkonu a minimálně jeden zápas vyhrají. Věřil jsem, že druhý zápas vyhrajeme, ale nakonec z toho byl nejhorší výsledek celé série,“ vrací se k porážce 2:7 Hlobil. „Jak se ukázalo, první brumovská lajna byla nad naše síly a v podstatě sama rozhodla semifinále,“ říká brodský lodivod. Soupeř přitom nebyl pro jeho tým neznámou.
Jenže na ledě jasně kraloval. „Většinu kluků znám a opravdu jsme věřil, že máme šanci. Bohužel, musíme se soustředit jen na boj o bronz,“ lituje Hlobil, který si za soupeře přeje Uherský Ostroh.
A jeho přání se možná splní, Němčického boys totiž včera prohráli s Kroměříží 3:5 a stav série je 2:2. „Divácky by byl souboj s Ostrožany určitě atraktivnější, ale uvidíme. Hlavně věřím, že si před fanoušky napravíme reputaci,“ přeje si kouč. Bronz by byl pro jeho tým vítanou tečkou za nepříliš vydařenou sezonou. „Snad se kluci dají zdravotně i psychicky dopořádku,“ doufá Hlobil. 

autor: ceh, zde

Tagy článku

TOPlist

Cookies nám pomáhají k Vaší spokojenosti

Tento web používá soubory cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti.
Používáním tohoto webu s tím souhlasíte.

Další informace