Celky z čela tabulky při chuti, nastřílely soupeřům 17 gólů

Slovácko Sport 04 / 06 / 2015

Dol. Němčí - Újezdec 2:1 PK (1:1)
V první půli byli aktivnější domácí a po zásluze šli do vedení ve 22. min. P. Krchňáčkem. Hostům se podařilo v závěru poločasu vyrovnat Veleckým. Ve druhé půli byla hra vyrovnaná, hostům bod stačil k zajištění prvenství v soutěži.
Nivnice - Osvětimany 1:6 (0:3)
Domácí jsou už smířeni se svým osudem a svému soupeři hrubými chybami usnadnili cestu za vítězstvím. V úvodu druhé půle sice Straňák snížil, ale hosté vzápětí třemi góly pojistili své vedení. Branky: Straňák - Zýbal 3, Exel, Trávníček, Válek.
Nedachlebice - Březolupy 2:1 (2:0)
Těsné, ale zasloužené vítězství domácích, kteří si i bez několika hráčů základní sestavy  vypracovali v první půli více šancí a získali dvoubrankový náskok zásluhou Pravdíka a Kaňovského. Po přestávce se hosté zvedli, ale stačilo to jen ke vstřelení kontaktní branky, když potrestali Buršou hrubku domácí obrany.
Strání - O.N.Ves 6:0 (3:0)
Jednoznačná záležitost domácích, kteří svého soupeře pustili na svou polovinu jen výjimečně. Domácím se dařilo i střelecky a po hodině hry, kdy byl stav 6:0, bylo po zápase. Branky: Križák 3, Mimochodek, Ondřejka, Popelka.
Hluk - Jaroslavice 5:0 (1:0)
Hosté drželi krok s favoritem zápasu jen v první půli, kdy dobře hosté dobře bránili a dovolili domácím skórovat až v závěru půle. Po přestávce už bylo na hrací ploše jen jedno mužstvo; po hodině hry dali domácí druhou branku a svůj dobrý výkon korunovali v závěrečné desetiminutovce, kdy přidali ještě tři góly. Branky: Galuška 2, Bihári, Dohnal, Athang
Bojkovice - Kvasice 0:1 (0:0)
V poli vyrovnané utkání s minimem šancí na obou stranách. Hra byla poznamenána řadou nepřesností z obou stran a řadou osobních soubojů, které následně hlavní rozhodčí trestal, na žluté karty domácí zvítězili 5:4. Jedinou branku dal hostující Lepša v 57. min., dle domácích této akci předcházel faul na domácího hráče.
Žalkovice - Mladcová 1:2